Muž mi povedal veľmi škaredo. Ako sa mám zachovať?

23. nov 2022

Ako sa mám zachovať ked mi muz dnes povedal veľmi škaredo... Poslal ma do p...

Potrebovala som niečo súrne, nepochopili sme sa a ja som sa mu potom v úvodzovkách ,,poďakovala za ochotu,, a on mi na to povedal nech sa strcim do p..

Normálne takto to napísal bez cenzúry. Stalo sa to prvý krát takáto reakcia.. neskôr som mu písala ze toto pokaslal, on ze som si to zaslúžila... Vôbec si neuvedomuje ze taketo vyjadrovanie je cez. Žiadna úcta?ani sa mi neospravedlnil,ani to nečakám..on je totiž este urazený na mna ze som na to nahnevaná.

Ako by ste teraz ďalej postupovali?

fineta
25. nov 2022

@lavinis bola totalne vyšťavena z choroby sprevádzanou zvýšenou tt a k tomu sa musela starať o dieťa. Povolili jej nervy a preto ironická reakcia. Nebola vulgárna a nejakým hrozným spôsobom hranice na rozdiel od jej muža neprekročila. Aj napriek tomu si to vyhodnotila tak, ze sa k sebe hodia? 🤔 Nesúhlasím s týmto tvrdením.

autor
26. nov 2022

@fineta ďakujem za obhajobu. Choroba ma stále trápi, zrejme to dnes mužovi uz docvaklo, keďže doma sa robil akoby nič celý čas ale ja som bola odmerana, smutná a aj ked sme fungovali v rámci ,, rodiny,, viac som si ho k sebe nepustila a nekomunikovala. Dnes sam od seba prišiel a objal ma a ospravedlnil sa mi ze bol nervózny a mrzi ho to.

fineta
26. nov 2022

Autorka - konečne mu to napadlo. 🙏 Všetko mu hlavne vysvetli, ze vo vzťahu, kde sa používajú voči Tebe vulgarizmy fungovať nevieš. Snáď to pochopí, ked si priznal už nahlas chybu.