Priateľ mi povedal, že som škaredá

pampe_liska
20. apr 2022

Dobrý deň píšem ohľadom toho že môj priateľ mi povedal že som škaredá.

Fotila som sa pred ním do telefónu a povedal mi že načo sa fotím že aj tak som škaredá. Pred tým než mi to povedala som na jeho ramene mala položenú hlavu a povedal mi že ma má moc rád. Nepovedal mi že ma miluje. Večer som mu napísala dobrú noc mám ťa rada a spýtal sa ma že či ho milujem. Napísala som áno.
Dnes mi písal že som žiadala cez neho jednu ženu že som mala jeho mobil. V minulosti som mu to robila zo srandy že ako zareaguje. Ale hneď som zrušila žiadosť o priateľstvo na Facebooku. Povedal mi dnes že prečo žiadam inu ženu a nežiadala som nikoho to prisahám. Žiadal ju on. Napísala som mu že keď potrebujete druh
ú nech si ide.

babovka2321
20. apr 2022

@pampe_liska kolko mate obaja, 12?

jaskolka
20. apr 2022

Vy mate tak 15 rokov, že? Dúfam, lebo podľa štýlu, ako píšeš a opisujes, čo robite, si neviem predstaviť, že by, ste boli už dospelí....

tindik
20. apr 2022

Čas pre oboch dospieť 🙂

pampe_liska
autor
20. apr 2022

@pampe_liska povedal že keď povedal že som škaredá myslel to zo srandy.
Dneska som si dávala make Up na tvár a zasa mi nadaval prečo sa maľujem že som pekná...

pampe_liska
autor
20. apr 2022

@babovka2321 17 a on 23

pampe_liska
autor
20. apr 2022

@jaskolka nie on má 23 ja mám 17

jaskolka
20. apr 2022

@pampe_liska a toto s tým "ziadanim" cez druhú ženu už som vôbec nepochopila.
Ste ešte deti, minimálne tým správaním a uvažovaním.
Také podpichovanie "si škaredá" a podobne je typicke pre teenagerov, dospelí už zartuju inak.

pampe_liska
autor
20. apr 2022

@jaskolka no žiadal inú ženu a mne zakazuje chodiť von čo by len do obchodu no. A on si chce chodiť s babami po vonku

jaskolka
20. apr 2022

@pampe_liska nuž ok, rovno teda poviem.. Toto nie je "muž na zrelý vzťah" ak toto chceš od neho. Je to pubeetiak, ktorý chce ešte zbierať trofeje.
Bud si budete len spolu užívať, a pripadne mu tolerovať takéto výstrelky, bud s nim.
Keď chceš normálneho zrelého chalana, musíš inde hľadať.
Alebo počkaj ešte trochu, bud radšej single, v 17 rokoch ti absolútne nič neujde a daj sa dokopy už nie s chlapcom, ale s mužom

zuzanka.zuzu
20. apr 2022

@jaskolka to by sa najskôr aj ona musela stať "ženou" a nie byť deckom 😉

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zmrzlinka2021
20. apr 2022

@pampe_liska
To vazne v roku 2022 17 ročná baba akceptuje, ze jej niekto (nie rodič) zakazuje chodiť vonka?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanulienkat
20. apr 2022

No keď ti povedal, že si škaredá, asi si škaredá. Milovať ťa môže aj takú, nie?😁

mimikarol
20. apr 2022

Bože ja mám 36, ale keď som mala 17 a našla by som si takého bula čo by mi povedal že som škaredá, a zakazoval by mi chodiť von tak by som oňho ani bicykel neoprela. To čo je? Ty si mladá baba, maj rozum a nájdi si takého, čo ťa nebude obmedzovať a urážať

mpg
20. apr 2022

@pampe_liska Mali by ste chodiť von spolu a bolo by to vyriešené. 23 ročný chlapci sú ešte väčšinou takýto, ale ani 17 ročným dievčatám ešte nie je treba vážny vzťah. Ešte stretneš veľa mužov, možno aj oveľa vhodnejších ako tento.

kitycat
20. apr 2022

Ja vobec nechapem, co je ten hlavny problem 🤣🤣

jana_vaj
20. apr 2022

Prosím ťa nechaj to tak, nebuď s takýmto človekom. Si ešte mladá, nemusíš byť s niekým kto ti takto povie, že si škaredá.

valdovalda
20. apr 2022

Pre pana, len aby si neotehotnela

karolinakr
21. apr 2022

@mimikarol 👍

karolinakr
21. apr 2022

V 17 si vyberame najlepšie z najlepšieho nie najhoršie z najhoršieho

daniela2202
21. apr 2022

Nech žijú mobily, facebook, falošné priateľstvá a retušované fotky 👍

monka105
22. apr 2022

Mať tak tieto problémy a poslanecký plat…

monismie
22. apr 2022

och tieto detske problemy