Muž mi robí napriek

11. feb 2022

Hojte. Muž mi robí náročky doprieku ,lebo vie že žiarlim.
Rečami ale aj tým že pozerá po druhých ..myslím že náročky.
Už ma to ale moc nebaví. Mne to skôr ubližuje už a vadí.
Niekedy mi už vadí sám on,lebo si ma neváži.
Aj jeho matka opravuje po mne môj názor keď niečo poviem ,tak mudruje a to robí pred manželom .. a on na to nič.
Ja musím len vypočuť preglgnuť.

ivkazba
11. feb 2022

Nemusíš len vypočuť a preglgnúť. Ak máš v hlave aj mozoček, môžeš sa zbaliť a ísť preč. K čomu ti je takýto chlap a takýto život? Ostať a pregĺgať je tvoje slobodné rozhodnutie.

autor
11. feb 2022

Ale zas niekedy ma baví 🤣aká je trápna a vie sa chytiť každeho slova.
Typická svokra

luccija
11. feb 2022

To je dobrý cirkus a koľko máte rokov?tak nech sa naparuje a ide si oči vyocit.

didi2102
11. feb 2022

Ja by som slušné povedala že niesme v škole a že ani niesom malé decko a ona moja mama ale slušne a pri mužovi by som buchla po stole či sa mám zbaliť nech ma neprovokuje 😄👍 ale to som ja no

autor
11. feb 2022

@luccija moj má 41hrabe mu asi ma pubertu .
Ja 33

pribinak
11. feb 2022

Tak prerus so svokrou kontakt a budeš mat kľud

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
7lenka11
11. feb 2022

A prečo si neurobíš doma poriadok? Keby mi toto robil muž a vie, že mi to vadí, tak ho rovno upracem. Však maj nejaké slovo a sebavedomie, nenechaj si mužom skákať po hlave.. A keď nepomôže ani to, tak sa len usmej, otoč a odkráčaj po týchto jeho akože vtípkoch.

miadi
11. feb 2022

Na ziarlenie su len dva dovody 1 nizke sebavedomie 2 tvoj muz ti dava sakra dovod ziarlit neakceptovatelnym zaujmom o ine zeny.

lasoli
11. feb 2022

boze to je chren,vykasli sa na to,ked sa bude obzerat po inych ty sa ibzri po rovesnikovi;)

barborachors
11. feb 2022

Neviem, po kom pokukuje, vsak to je des, co vidim po tych uliciach 😅 A vsak kukaj aj ty, stiahni si do mobilu tapetu nejakeho herca a maj sexisticke poznamky na okoloiducich chlapov, hlavne tych mladsich hehe a budete si fifty fifty 😁

laurika999
11. feb 2022

Nežiarli a obzeraj sa aj Ty po iných.

moonlight1210
11. feb 2022

Miesto ziarlenia, zacni na tej ziarlivosti pracovat, aby si ju spracovala.

Ked prestanes ziarlit, jeho prestane bavit okato kukat a komentovat. Lebo uz to nebude mat tu spravnu stavu. Ked ty len mavnes bez zaujmu rukou. Ci dokonca obdivne okomentujes ineho muza pred nim.
Moze sa dokonca stat, ze misky vah sa preklopia a zarlit zacne on.

deti95060810
11. feb 2022

takého "moriaka" som mala... doporučujem čím skôr vzťah ukončiť... mňa vyslobodil až rozvod.

evitka83
11. feb 2022

Musis iba zomriet, vsetko ostatne je tvoja volba 😉