Muž sa mi neozýva zo služobky

puncovyrez
25. apr 2014

Je v zahraničí aj s pracovnou skupinou, kde sú aj pekné kolegyne ☹. Som mu písala, videla som, že si to prečítal, ale neodpísal. Myslela som že spal, pozrel na to a spal ďalej, má inak náročnú prácu a neodchádza z hotela po pracovnej dobe, radšej oddychuje v izbe. O hodinu som mu napísala dobrú noc a zasa to isté. Pozrel si to a neodpísal. Už som mu nepísala nič ☹. Iste si pomyslíte že som chorobne žiarlivá, ale nie som ☹. Neviemčo ma to pochytilo,normálne asi nezaspím, mohla by som mu zavolať, ale viem že skoro vstáva, nechcem ho budiť. Iba ma ničí tá predstava, že čo ak si práve s nejakou užíva.Tie ženské sú ako zmije ☹.A včera sa mi snívalo, že som ho prichytila s kolegynou ako fajčia cigaretu a rozpravaju sa a on nemal nohavice ☹. Napíšte mi že som neni normálna ... neviem prečo mám taký zlý pocit.

lavazza75
27. apr 2014

@morning toto ju urcite ukludnilo 😉)))

celasapremenim
27. apr 2014

@puncovyrez normalne ziarlis, to sa stava a ozvat sa ti mohol naspet, aspon uz spim, mozno nespal, mozno sedeli na drinku a nechcel osobit ako muz so stihackou
len si uvedom, ze keby sa aj nieco stalo, nebude to preto, ze tie zenske su ako zmije a zviedli tvojho baranka

celasapremenim
27. apr 2014

@mariahpd to si dobra stihacka 🙂 mame takeho kolegu chudaka, cely ples pretelefonuje s manzelkou, chudak, uprimne ho lutujem a posobi to strasne

elise
27. apr 2014

@puncovyrez nehľadaj problém kde nie je , ved je v zahraničí tak načo by miňal kôli roumingu kredit. ked pride domov všetko ti povie. ale asi svojmu mužovi neveriš a tak v tebe hlodá červiček žiarlivosti. možno riešia nejaké pracovné záležitosti a ty svojimi správami a telefonátmi ho len vyrušuješ od práce. ja by som si vychutnala že nie je doma spravila by som relax a tešila sa na návrat a naplánovala nejaku romantiku. 🙂 pozeráš asi veľa telenoviel 🙂

mariahpd
27. apr 2014

@celasapremenim ak chces reagovat, tak si aspon precitaj cely prispevok areaguj na cely, nie 1. polovicu, ale aj 2. - ze teraz uz vobec NERIESIM, co robi mimo domu, lebo je dolezite, ze ma lubi a je ku mne dobry, ked sme spolu. A pokial viem, stihacka praveze KONTROLUJE A RIESI. Dufam, ze nebolo nad tvoje mentalne sily docitat cely text a aj cely ho vnimat 😀

melany_s
27. apr 2014

ďalšia "piatková" téma 🙄

celasapremenim
27. apr 2014

@mariahpd ahooj, podla mna som klikla na iny prispevok, takze to bol omyl, dufam, ze sa teraz nemusim kajat 🙂 uzi si nedelneho vecera :D ...resp. matne tusim na aky prisp. som odpovedala, len ho teraz ani nikde nevidim 🙂 a aj je to jedno

helena220
5. máj 2014

ja uz by letela za nim🙂

lilitela
15. máj 2014

@puncovyrez No co, ako sa ti to doriesilo?