Manželova kolegyňa sa správa zvláštne

2. jún 2020

Ahojte, stala sa taká vec. Manžela prepustili z práce a včera mu kolegyňa napísala sms, že si dala na neho zistiť číslo. Okej, viem, boli kamoši atď. Ale.. Volal jej, nedvíhala, písali si potom sms a ona mu posielala zmurkajuce smajle. Dnes jej volal, nedvíhala, napisala mu zas ze kde bola, co robila, ospravedlnila sa a ze si môžu zajtra zavolať. Baby, ako sorry, ja nie som žiarlivá, ale sám muz za mnou prišiel, či to nie je cudne..? Ked uz aj on zneisteel, je to uz aj mne divné. Ja takéto veci nerobím, takže neviem pochopiť. Co myslite?

sweetlife001
2. jún 2020

Načo jej volal aj včera aj dnes ? Medzitým si písali. Nechápem..

autor
2. jún 2020

@sweetlife001 myslel, ze sa chce spýtať ako sa ma, pokecat a ona mu pisala tie zmurkajuce smajle a potom sa ospravedlňovala kde vsade bola.. Skratka, my mame zvyk nepisat, volať. Led neberies, ok, zavolaa ked budes mat cas..

katty2012
2. jún 2020

no cudne-necudne, rozhodujuce slovo ma tvoj muz. je mozne, ze zaujem "zmurkajucej kolegyne" o jeho osobu mu bude lichotit, ale ked nebude on kontakt dalej rozvijat, nemas sa coho bat...

autor
2. jún 2020

@katty2012 no ked mi povedaal, ze je mu to cudne (ja ju nepoznám), tak asi to nebude len tak kked to usudil a poprosila som ho, aby teda nepestoval kontakt s nou. Vyziapal na mna ze dobre zajtra jej zavolá ze zena si nezela aby ho kontaaktovala

deti95060810
2. jún 2020

mm jej najskôr píše, volá s ňou a potom príde za tebou sa opýtať a či pochváliť? že či to nie je zvláštne? No je...

dajana1983
2. jún 2020

Viete čo je čudné,že my baby vieme poslať chlapa do riti rovno ale muži to na rovinu nedokážu,viete mi povedať prečo? Ako tuná napr.preco sa musí vyhovárať na ženu?🧐

autor
2. jún 2020

@dajana1983 presne.. Aby on neebol náhodou zlý, ved to zena 😂

autor
2. jún 2020

@deti95060810 tak on mi prišiel ukázať sms aby to nerobil poza moj chrbát, aby som bola objektívna, neviem co v nich bolo, leen som si všimla tých smajlíkov..

sissy27
2. jún 2020

Tvoj muž vyvoláva a vypisuje exkolegyni ako nadržaný somárik a ty riešiš nejakých žmurkajúcich smajlíkov 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Pod lampou býva najväčšia tma, poznáš také? 😉

loginexistuje
2. jún 2020

mne to skor pride naopak ze tvoj muz jej vyvolava a ona na to odpise cosi asi sa citi trapne ze jeho prepustili tak len cosi napise a zmurkajuvi 😉 je uplne bezny
nech jej muz nevyvolava (asi je jej aj trapne ho v robote zdvihnut) a neodpisuje a odozneje to same
mozno ho chcela len polutovat vyjadrit ucast potom skonceni prac pomeru

autor
2. jún 2020

@loginexistuje nevieem, lebo ona mu napísala, ze si dala zistit jeeho cislo a ci si môžu zavolať. On jej uz potom nepisal, len dnes zas zavolal. Ale ked nezdvihla, napísala mu.

autor
2. jún 2020

@sissy27 ona mu napisala prva a on jej uz neodpisoval, on si nerad pise, chcel zavolať a zistiť o co ide.

deti95060810
2. jún 2020

keby mm o kolegyňu nestál , tak by nemal jej ani potrebu odpovedať - vypisovať na jej smsky...😉

dajana1983
2. jún 2020

Hm o to že jej odpísal by nešlo,možno chcel byť len slušný keďže sa poznajú ale niektoré baby sú hold také svine a chlapi takí blbci

autor
2. jún 2020

@deti95060810 ved áno, boli kamaráti, ved napr keď jej muz nabúral na aute, on bol prec a ostala sama s detmi, sa mu stazovala, ze do obchodu na veľký nakup nema aako atd. Ja som mu sama vravella, tak zbehni s nou, nemam problém. Pomáhať si treba, ale totto je uz zvláštne.. Jedine, ze by mi zabudol povedať, ze boli lepsi kolegovia ako tvrdil 🙈

autor
2. jún 2020

@dajana1983 ved toto, ze to moze začať nevinným kamarátstvom, ale tak vravel, ze z jeho strany nic, len jeej správanie je cudne.

katty2012
2. jún 2020

no jemu je cudne to, co robi ona, a nam teraz cudne to co povedal on... ochh... ako maly chlapec, ktory sa skryva za zeninu suknu. ale v tomto s nim nenarobis nic. nechaj ho konat podla jeho vole, a ver, ze si vie zvazit hodnoty... ved ked sa na to pozries z nadhladu, tak naozaj sa nic vazne nedeje. svojimi zakazmi mozes sposobit konflikt medzi vami dvomi a fakt za nic... prejavuj mu viacej naklonnosti, zaujmu, dobrej nalady, namiesto zakazov, ci kritiky... a hlavne si nevytvaraj v hlave rozne katastroficke konspiracie, rozlozi ta to..

autor
2. jún 2020

@katty2012 máš pravdu, budem tam, kde nechcem byť.

deti95060810
2. jún 2020

už by som s mojim doma robila poriadky .... aby behal s kolegyňou po nákupoch. čo nemá nikoho len tvojho mm? žiadnych bratov, bratrancov, susedov....nikoho? Povolila si a teraz to pokračuje...Boh vie ako si to tá kolegyňa vysvetlila po svojom... 🙄

autor
2. jún 2020

Btw, tu mi niekto prepísal nadpis. To sa dá? Môže? 😂 Ja som mala nadpis manželova kolegyňa 😁

autor
2. jún 2020

@deti95060810 nie nie, toto som navrhla práveže ja. On nešiel, ze by to bolo blbé. Akože, ja som bola v tom ze je to proste kolegyna a pomáhať si treba ☺️

retatka
2. jún 2020

Tak keď boli kamaráti v práci ,zrejme nechcú prepustením ukončiť dobre kamarátstvo .A ozaj trápne ,že príde k tebe s mobilom ako 5-rocny chlapec sa pýtať Maminy ci môže telefonovať...kolko máte rokov?

sissy27
2. jún 2020

Ako prepáč, ale nech na to pozerám ako pozerám, stále mi príde divné len správanie tvojho muža 🤷‍♀️

autor
2. jún 2020

@retatka on sa ma nepýtal, on mi prišiel povedať, ze mu písala kolegyna, aby to nerobil poza moj chrbát. Rokov? Ja 12 a on 13 🙈😂

autor
2. jún 2020

@retatka a vzdy tvrdil, ze je to kolegyňa, nie kamoška. Len obcas pokecali pri práci. Aby som to uviedla na správnu mieru. Ze co mne bolo povedané.

autor
2. jún 2020

@sissy27 fakt? Prečítala si si všetko co som písala?

sissy27
2. jún 2020

Áno a niekoľkokrát. Je to jednoduché - keby ho nezaujímala, tak na ňu nereaguje. Ani sms, ani telefonát a nie ešte niekoľkokrát. A ešte sa ti tým príde pochváliť, aby naaaaahodou nebol v podozrení 🙄

autor
2. jún 2020

@sissy27 hm.. Mne to prišlo skor, ze chcel byt zdvorilo, ked si na neho zistila číslo, ze ju zaujíma, ze ako sa ma, tak jej to aspon povedať. Och, fakt som slepa?

sissy27
2. jún 2020

Akože ona len tak napíše “ahoj zistila som si na teba číslo” a on už aj volá celý nažhavený že ako sa ona má? 😃 veď ok, zistila si číslo, oznámila, tak čakám, či ho nejak použije a nie že jej hneď volá aby zistil, ako sa má. Ako ja fakt nechcem maľovať čerta na stenu, ale ak je tu niečo divné, tak tvoj muž.

autor
2. jún 2020

@sissy27 no to bolo ahoj zistila som číslo, nevadí? Tak napísal nevadi a ako sa mas. Dalej som nečítala 🙈🤣