Muž v zahraničí. Ako to vidíte ďalej?

11. okt 2020

ahojte baby chcem sa spytat tych co mate tiez manzelov v zahranici co dalej planujete riesit?
Myslim to v zmysle ze mame ocka v zahranici zatial len druhy tyzden ale ako vidim aka situacia je aj na SK aj vsade zacinam mat dojem ze sa nam asi zasa zopakuje to co na jar ze bol prec 2 mesiace a poviem vam veru boli to tazke tyzdne hlavne pre nase male.deticky a aj mna na psychiku...
Myslela som ze to uz bude ok ale neviem.nejako zacinam mat tusenie ze znova nas zamkne a on tam ostane az do vianoc.o to je to pre nas tazsie ze obe deti tieto mesiace pred vianocami oslavuju narodeniny je jasne ze chce byt doma.
Chcem vediet ci aj vy zacinate mat taky skluceny pocit ako ja alebo to beriete sportovo a mam to brat tak aj ja.svojho muza lubim az za hrob a tazko to nesiem take dlhe tyzdne sama s detmi...

0silvia0
11. okt 2020

Jasne, chod do skupiny, ktoru pridala @jarmila2010, lebo tu zbytocne budes mat komenty, ktore sa temy netykaju...

pseudomonas87
11. okt 2020

Ja mam otca v zahraničí, na jar tams tvrdol 4 mesiace, teraz je zase v GB, a polovica jeho kolegov ma covid, tak sú v karanténe. Tí pozitívni idú na pre testovanie, a tí negatívni, ak po 10 dňoch nemajú príznaky, hajde do roboty.
Ak by sa to ale zase sprísnilo, tak prečo by nemohol prísť, dat si urobiť test a hotovo. Alebo ešte pred príchodom domov si dat urobiť test v zahraničí. V ČR už majú testy zo slin, zanedlho sa to rozšíri, uvidíš a dat si urobiť test nebude problém.

bambi23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leuchtturm
11. okt 2020

existuju mobily, internet, takze si mozete volavat. Tvoj muz asi robi v zahranici preto, aby vas ako celu rodinu uzivil. Keby vedel uzivit rodinu na Slovensku, určite by zostal v SR. Takze treba zatat zuby a vydržat.

zuju2
11. okt 2020

Aj môj muž bol na jar preč 3 mesiace a potom 7 týždňov doma. Teraz je preč týžden a príde asi až na Vianoce, pretoze v Nemecku kde pracuje bude musieť ísť do karantény. No, je to ťažké...

simona1998
11. okt 2020

Mooj otec chodieva už od mlada na 8tyzdnov prec a vždy to s mamou zvládali 🙂 peniaze potrebuje každý a budete si viac vzácnejší..

mogaa
11. okt 2020

neboj teraz nebudeme zatvárať hranice my, ale budú ich zatvárať ostatní pred nami😀

karelova
12. okt 2020

@leuchtturm toto sa tak lahko hovori človeku, ktorý to nemusí zazivat......

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leuchtturm
12. okt 2020

@karelova ani nevies, co ja zazivam 😉

simona1998
12. okt 2020

@leuchtturm my to mame rovnako doma ako som písala otec chodí na 7-8 týždňov prec a fungujú s mamou na Whatsappe a podobne 🙂 treba čosi aj obetovať lebo pochybujem že by chlap uživil 3-4člennu rodinu zo slovenských 800€ 🙂 takze súhlasím s vami

cuvienka
13. okt 2020

sestra to ma podobne, teraz rata s tym, ze jej muz pride domov az na vianoce, nejako sa na to pripravila psychicky, neni to jednoduche, ale snazime sa jej pomahat cela rodina, najma aby sa necitila sama 🙂

zuju2
13. okt 2020

@cuvienka na to som sa aj ja s deťmi pripravila... Ešte 2 mesiace.. Chvalabohu mám prácu a deti, odreagujem sa