Myslí "pri tom" na inú

ainin
31. mar 2015

No neporazilo by vas??? moj priatel, s ktorym som este len rok vo vztahu sa predvcerom nahodou zabudol odhlasit z FB a ja som trosku zvedava 😝 pisal svojej ex ze na nu stale mysli a ze si to robieva pri predstave na nu... co to znamena? viem ze jeho ex je pekna mlada baba, znamena to ze ja ho nevzrusujem az tak? alebo ze ju ma stale rad? ☹

lorela
1. apr 2015

... Alebo sú proste chlapi, ktorí celé roky udržiavajú kontakt s bývalkami a ešte si to aj považujú ako niečo výnimočné (občas stretnutie v duchu pokecať ako "starí známi", sem - tam telefonát, písanie správ, nevyhýbajú sa ani sexuálnym narážkam, najmä tým spoločne zažitým 🙂 .). Cítia sa zrejme ako mačovia, nezabudnuteľní milovníci, stále žiadaní a obklopení množstvom žien... A popri tom môžu mať trvalý a v podstate plnohodnotný vzťah so súčasnou partnerkou na ktorom im záleží. Je to o povahe, charaktere až sexuálnom založení a harašení. No nepísala by som, keby som zrovna takého jedného nepoznala 😉
A sú ženy, ktoré tolerujú tie toľko diskutované "kamarátstva medzi mužom a ženou", sú ženy naivné, ktoré si myslia, že zadaný muž si vyjde s kamoškou a bavia sa naozaj len výlučne o práci a o deťoch, potom sú ženy, ktorým to chlapi taja, a keď im na to prídu, oheň je na streche, no a nakoniec sú ženy, ktorých muži neriešia žiadne kamalásky a minulosť v otázkach bývalých vzťahov je definitívne uzavretá.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
decode
1. apr 2015

Tak toto je prvá diskusia, ktorej neverím, to snáď nemyslíš vážne 😀 😀 😀 😀

mimina00
1. apr 2015

@ainin co na to odpisala ona?

ainin
autor
2. apr 2015

@mimina00 ZE AJ ONA NA NEHO

jojake
2. apr 2015

@ainin Tak ich daj opat dokopy, este ta pozvu na svadbu 🙂

mimina00
2. apr 2015

@ainin no to su **** obidvaja....a ty si este s nim?povedala si mu ze si to citala?

barboritta
2. apr 2015

No ja neviem, ale ak ste ešte náhodou spolu tak by som sa určite pri tom akože pomýlila a povedala meno bývalého. Veď aký je v tom rozdiel? Hneď potom pobalit kufre a adios. Daj ich dokopy nech si neužívaju nadialku 😀

mirkaandrej
2. apr 2015

Je to od neho svinstvo....jedna vec je, ze muz niekedy určite mysli na inu babu, baby, predstavuje si nejaku inu, ale aby o tom pisal na FB?? Aby pisal byvalej, ze ho stale vzrušuje predstava na nu??? 😠 jednorázny kopanec do zadku ešte s ihlicami v nohach! Co si to dovoľuje ten somar, ked dokaze taketo niečo vypustit z ust?? Niekedy je fakt lepšie, ked chlap nepovie nič, aspon sa potom nieje prečo trapit....ale ako sa rozhodneš, je na Tebe.