Myslím na bývalého

vev28
16. júl 2013

Ahojte všetci chcela by som si vyliať srdiečko..nemám komu tak sa zdôverim vám. Som vydatá už 6 rokov a mám dve deti. Manžela mám dobrého stará sa o nás najlepšie ako vie. No posledný rok nemám na neho chuť nedokážem po ňom jesť piť nič. Sex s ním mám len kvôli nemu ja nemám s toho žiadne potešenie. Jedná sa aj o to že poslednú dobu myslím na jedného bývalého bol to môj prvý... Večer zaspavam a myslím na neho ráno sa budim s myšlienkami som zas pri ňom. Neviem co robiť. Stale mi bije srdce keď si naňho spomeniem. Keby sme nemali deti to manželovi poviem ale takto sa to nedá.

cerez
16. júl 2013

@vev28 Možno si sa s manželom dostala do stereotypu a zabudli ste jeden na druhého. Čo tak sa s ním porozprávať a prísť spoločne na to, čo vás spájalo, priťahovalo jeden na druhom. Spomienky na bývalých sú väčšinou skreslené a všetko býva z idealizované. No realita je iná. Ja len aby si nebola sklamaná.

linda20111
16. júl 2013

@vev28 ahoj, aj ja si myslim ze je to stereotypom, treba ist niekam len sami dvaja bez deti, urobit si hoci len vikendovy romanticky vylet, do wellnes, do zoologickej, na nakupy.. hocico! to pomoze vasmu manzelstvu a k tomu byvalemu 🙂 🙂 🙂...... myslim ze kazdy ma sem tam take myslienky, len o nich nehovorime :D mozno by si sa mu mala ozvat ale len tak kamaratsky, je to dobre na to ze zistis ako sa zmenil, ze nemate uz vobec nic spolocneho, on ma svoj zivot uplne inac zariadeny ako ty 🙂 vtedy budes spokojnejsia ze si si dobre vybrala svojho manzela a mas uzasnu rodinku 🙂

aristka
16. júl 2013

máte krízu,nielen ty ,ale vaše manželstvo a v prvom rade by si sa mala pozhovárať s manželom,skúsiť vypadnúť aj na pár dní z domu bez detí,ak berieš hak,určite ho vyhoď lebo to veľmi ovplyvňuje mozog a chlap ti inak vonítj.testosterón a fantázie si nechaj pre seba...inak so nasaď aj magnézium....ešte niečo idete na 7 rok manželstva a ten je dokázané ,že je kritický...treba ho len preskočiť a vydržať a hlavne komunikovať.

grettka
16. júl 2013

vysnivany partner je vzdy lepsi nez ten realny, ale zial, len v nasich predstavach 😀
je to "odrb" pre nase mozgy. Upadli ste do stereotypu a do takehoto snivania o inom chlapovi mozes este upadnut niekolkokrat pocas manzelstva, ak by to nebol byvaly, bol by to ktokolvek iny. V reale by aj ten vztah s idelaom upadol do rovnakeho stereotypu 😉
Takze naozaj, trosku popestovat ten vztah s manzelom, osviezit ho, upevnit, urobit si vylet a hlavne komunikovat. Podla toho, ako tuto fazu prekonate, budete prekonavat aj dalsie, prirodzene fazy vo vztahu.

01fialka01
16. júl 2013

Pripomen si zaciatok vasho vztahu. Jeho vonu, dotyky a bozky. To, ze je tvoj manzel len dokazuje, ze bol najlepsi zo vsetkych... A verim, ze stale je... Spravte si vikend len pre seba....sviecky, dlhe prechadzky, drzanie sa za ruky, spolocna sprcha, masazny olejcek (naj je jahodovy) a nezne sa pomilujte. Ver mi, ze ten na koho myslis nesiaha tvojmu manzelovi ani po clenky.... ZAMILUJ SA ZAS A BUDE TO AKO 1x 😉

vev28
autor
16. júl 2013

@cerez
@linda20111
@aristka
@grettka
@01fialka01 na začiatok vám chcem poďakovať že ste ma hneď neodsudili 🙂 manžel nieje žiadny romantik nikde na víkend by nešiel. A ja by som stale myslela na deti oni sú na nás hrozne naviazané. Staršia plače keď ide manžel do práce nie tak keby sme išli na víkend bez nich. S tým byvalim si píšeme tiež sa chce stretnúť no ja by som zas musela ísť len s deťmi.

grettka
16. júl 2013

nuz pisanie s byvalym... neviem, neviem. Ak by ste sa stretli, tak by to mohlo mat dve moznosti: prvu, ze prides na to, ze manzel je ten spravny muz a ze byvaly je len spomienka. Druha moznost, ze city k byvalemu vzplanu a budes na tom este horsie. Vyber si, ale ja by som neriskovala. Drz si to, co mas, a straz si to ako poklad. Mozno je to nuda a stereotyp, ale ak by si to stratila, bolelo by to. Radsej by som kontakt s byvalym prerusila, ako sama vidis, nerobi to dobrotu.

Ad vikend s manzelom a placuce deti. Deti su vo vztahu dolezite, ale ide tu o zachovanie rodiny, to treba naozaj riesit vo dvojici. Mozno by stacilo prezit jeden den bez deti a porozpravat sa. A zas deti sa musia naucit vydrzat par hodin bez rodicov raz za cas.

01fialka01
16. júl 2013

Ani mne sa nepaci, ze si pises s byvalym... Ja by som muzovi jednoducho oznamila,ze odchadzame bez deti na vikend, vybavila babku a odisla. No mam pocit, ze ti to vyhovuje. Len daj pozor, lebo ak tvoj muz zisti ( staci dat do pc spionazny program), dopadnes nie najstastnejsie...a aby si tu o par mesiacov nepisala, aku chybu si spravila, ako to lutujes, nedajboh sa rozvadzas a neverim, ze tvoj ex chce nove dve tvoje deti... Takze sa ti neoplati riskovat....alebo inak....co ak by to co robis ty, robil tvoj manzel...nezabudni...s detmi ostanes ty....

unavenasom
16. júl 2013

@vev28 poznam tie pocity...tiez ma stereotyp v manzelstve dohnal k tomu, ze som si spomenula na prvu lasku..to vzrusenie z objavovania noveho..tiez som mala vselijake myslienky....ale som vyliecena
svojho byvaleho som totiz stretla uplne nahodou ...s manzelkou a 2 detmi, moja ocarujuca laska z mladosti mala asi 120 kil a plesinu 😅 ..ver ze vsetkoto vzrusenie, motyliky v brusku a busenie srdiecka boli razom prec ..viem ze vyzor nie je o vsetkom..ale proste ten pohlad ma obral o vsetko vrusenie z prvej lasky a ked som sa vecer pritulula sama od seba k muzovi, tak som si uvedomila, ze moj muz je ta prava laska pre mna 😵 😵 😵

vev28
autor
18. júl 2013

@unavenasom škoda že ten môj bývalí je pekný svalnač 😉 ale snažím sa naňho už toľko nemyslieť.... No je to ťažké

unavenasom
18. júl 2013

@vev28 ako moj muz uz tiez trosku ztatkovatel, vlasky ubudaju...ale proste ma ine kvality pre ktore s nim som a pre ktore si ho vazim a pre ktore mam prave s nim deticky...neviem aky zivot by ma cakal po boku byvaleho, ale videla som ho, odhliadnuc od vyzoru..on bol stastny so svojou rodinou a ja som sa vratila k prvotnym pocitom k mojmu muzovi a viem ze moje stastie je s nim a s mojou rodinou
ktovie mozno si casom spomeniem na druhu lasku 😀 ..ale zaroven uz viem, ze stereotyp s mojim muzom ma tiez svoje caro..ze viem, ze kazdy den pride domov a da mi pusu, ze ofrfle, ze zas som nic na materskej nerobila 😀 a s laskou uprace hracky po detoch /co je mimochodom uplne zbytocna cinnost, lebo o minutu su rozhadzane este viac 😀 🙄 😵

vev28
autor
7. aug 2013

@unavenasom
@01fialka01
@grettka
@aristka
@linda20111
@cerez ďakujem vám veľmi ste mi pomohli prehodnotila som všetko. A uvedomila som si že ho vlastne stále milujem ešte raz ďakujem

tilly
7. aug 2013

kazda mame nejaku tu neskodnu platonicku lasku, myslime obcas aj na inych chlapov, pritom manzela by sme nemenili...
teda ak to nechces zmenit...

adkoalauri
7. aug 2013

@vev28 nemeň, keď sa máš pomerne dobre, nikdy nevieš, ako by si pri druhom dopadla 😉

maria1989
7. aug 2013

@adkoalauri presne tak. len škoda že aj chlapi takto nerozmýšľajú, včera som sedela s jedným, ktorý má priateľku, ale ke´dže cíti, že to nie je ono, tak verí, že on tú svoju dokonalú lásku ešte nájde: to jest krásnu (lebo čo by sa uspokojil s menej peknou), milú, a takú čo nie je na peniaze (lebo na SK si väčšina chlapov myslí, že žena, ktorá je pekná je na peniaze).... atď. ale som asi odbočila od témy 😉

tatko_bebe
7. aug 2013

@maria1989 inak si zabila ale kt. zena nieje na peniaze? a ja im to neberiem je to prirodzene.. bez penazi sa zije tazko. Co sa tyka platonickych lasok, zatial som nepochopil preco vacsina zien-pretoze tento pribeh som uz pocul velakrat.. ma nejakeho skveleho muza v talone na kt. myslia ale aj tak ziju s tym svojim manzelom.. 😀

maria1989
7. aug 2013

v zmysle na peniaze ten muž vravel, že si žena podľa toho vyberá partnera, aby dobre zarábal... nie tak, že bez peňazí sa žije ťažko.. ak to berie skutočne tak, no ženy sú pre neho asi len komoditou, za ktorú si zaplatí... jasné že si potom vyberie tú najkrajšiu 😉

maria1989
7. aug 2013

@tatko_bebe asi preto žijú s manželom, že chcú ďeťom zachovať rodinu - snáď 🙂

tatko_bebe
7. aug 2013

@maria1989 ja som to myslel tak ze toto je uz asi 4ta zena co sa priznala ze je to tak.. nejak mi unika pointa preco si potom nezakladaju rodinu s tym vysnivanym, alebo z ineho uhla z mojich spoluziacok je po 15rokoch uz takmer 2/3rozvedenych 😀 😀 😀

maria1989
7. aug 2013

@tatko_bebe ja si to len myslím, že kvôli ďeťom. ja deti nemám 😉 ale vieš čo, keby som ich mala tak by som sa snažila vzťah s mužom udržať aj kvôli nim 😀