Narážky svokra

vaness2013
18. nov 2013

Ahojte, musim sa vyrozpravat, moj svokor ma stale nejake narazky na moju vahu..pri tom si myslim, ze nie som az taka tucna, mam 68 kg, vysku 168 cm.. mam vacsi zadok.. a on uz davnejsie mal narazky, ze aky mam kufor (to som este len chodila s jeho synom) a tak, mna to dost vzalo, aj mu hovoril teraz uz moj muz, ze nech mi to nehovori a teraz tento vikend zas, boli sme na jednej spolocenskej udalosti, kde bola aj frajerka jeho mladsieho syna, ktora je mlada a stihla a on zas do mna, ze ked snou tancoval, ze sa ju bal aj chytit, ze je chuducka, nie ako ja..ze mam aj ruky silne aj vsetko.. tak zle mi to padlo, myslim, ze by to takto nemal mi hovorit.. on ma asi 50kg aj s topankami, ani vela nejem pred nim ani nic, ale on furt ma nejaky problem so mnou,, :( mrzi ma to, ako to mam riesit ? schudnut ?? nebrat si to tak ? diky :(

aadenka
15. dec 2018

Ak to tu pises na MK, ani ty so svojimi proporciami nie si zmierena, a preto ta svokor dokaze nastvat a zranit. Tak sa prestan lutovat a nieco pre seba urob 😉 Ked ty budes so sebou vnutorne spokojna a sebavedoma, ani Brad Pitt ta neurazi 😉

mogaa
15. dec 2018

Kým tlstý schudne, chudý umre🙂:slight_smile, treba mu povedať že tieto narážky na tvoju váhu sa ti nepáčia, tiež mu nehovoríš že vyzerá ako z koncentráku. Alebo by som mu každú takúto poznámku vracala: že tiež by mal pribrať aby ho vonku neodfúklo, či bol vždy taký chudý a pod....

mogaa
15. dec 2018

Inak sme mali rovnakú váhu 68kg a 168 cm🙂 ja už ked som dosiahla 68kg už som na sebe videla že to chce dať niečo dolu skôr ako o ďalší rok budem mať 75kg🙂tak som začala cvičiť Jillian, teraz mám 64 a cítim sa lepšie, hlavne postava sa vytvarovala....Ono nie je to vždy o váhe ale celkovo o postave - či je človek len tuk alebo pekná vytvarovaná postava....68 kg u niekoho môže vyzerať super ako pekne vyrysovaná postava, ale ak sú na niekom mľandravé tukové vankúše tak to už pekné nie je...a som napr.už po mesiaci cvičenia mala 69kg(+1kg) a vyzerala som lepšie ako predtým....