Nechápem reakciu rodičov

5. aug 2023

Cauky idem sa vyžalovať troska. Pred 3 dňami sme prišli z dovolenky. Moji rodicia co chodia k nám dosť často a každý deň volajú zrazu sa ani neprišli spýtať ci sme došli ok, áni na zážitky sa nepytali ani nič proste. Na dovolenke som telefonovala s mamou a povedala som jej ze som pre ňu niečo kúpila. Viem ze si potrpí na luxusných vôňach tak som jej kúpila olejový parfum za skoro 100€. Dnes prišli boli tu 5 minút, vlastne prišli len po darčeky. Sadla do auta, otvorila vôňu a hovorí fuuj to je hnus. Akože ja som ju vyberala vyše hodiny podľa jej vkusu. Je naozaj krásna ta vôňa. Sadli do auta ani bu ani mu a odišli. Akože ja viem nemala som očakávať ze mi budu ruky nohy bozkávať ale takto sa nikdy nespravali. Ľutujem teraz fakt ze som im to všetko dala. Mala som im dat iba mangetku a bolo by to tak najlepšie.

matullienka
5. aug 2023

Ja by som na tvojom mieste zavolala, že čo sa deje, že takýchto ich nepoznáš, že sa takto nikdy nesprávali. Alebo ešte lepšie zájsť za nimi osobne na kávu a zistiť čo je vo veci

autor
5. aug 2023

@matullienka ešte som zabudla dodať že mama prehrabavala ala tašku a povedala ze: čakala som niečo viac

matullienka
5. aug 2023

No mne by to nedali ja by som za nimi šla a spýtala sa čo sa deje

vanilkovazmrzka
5. aug 2023

Tiez by ma zaujimalo, co sa deje

autor
5. aug 2023

@matullienka a co by sa akože malo diať? Podľa mňa sú nevďační. Nikdy by som pred nikým keď mi niekto niečo dá nepovedala ze fuj..

luccija
5. aug 2023

Divné správanie tvojej mamy to bola vždy taká nevďačná?

autor
5. aug 2023

@luccija vonavkam sa vždy potešila veľmi. Ale kupovala si max také do 50€ ja som jej teraz kúpila drahšiu a kvalitnú a toto bola jej odozva... Akože neviem co si vždy pomyslela o mojich darčekoch alw aspoň predomnou sa z nich tešila.

yvanielka
5. aug 2023

A kde ste boli? Nečakala niečo konkrétne? Ty si si čo kúpila?

deti95060810
5. aug 2023

nabudúce ozaj len tú magnetku... 😉 maminke nevďačnej...
pred týždňom prišiel sused z dovolenky a môjmu otcovi podával cez plot magnetku - a otec sa tešil že aký pekný darček dostal od suseda... 🙂

autor
5. aug 2023

@deti95060810 vzdialenej rodine som tiež len mangetku dala a šťastní ako blchy...

autor
5. aug 2023

@yvanielka všetko čo je známe pre tu krajinu som im doniesla.. Hovorím bola to plná taška.

reanda
5. aug 2023

ja nechapem teba.. pises, ze rodicia k vam chodili casto, volali kazdy den, teraz sa neozvu, pridu na pat minut a iba po darceky, prehrabu tasku a povedia fuj na vonavku a tebe nie je nic divne a uspokojis sa s vysvetlenim, ze su iba nevdacni? tak potom mas s nimi asi dobre nahovno vztah a nemas co nechapat 😀 konecne si to teda mozes uvedomit, nabuduce nic nekupuj, ak povazujes ich nevdacnost za jediny problem a mas vybavene 😝

autor
5. aug 2023

@reanda a co akože ja nechápem, nic sa nestalo ani v rodine ani nikde, nemajú prečo sa takto správať. Poznám ich hádam najlepsie

autor
5. aug 2023

Ešte môžem spomenúť ze pred mesiacom keď boli na dovolenke oni tak ja som od nich nedostala nič, ani mangetku 😀

pkgirl30
5. aug 2023

najprv sa opýtaj seba že či to chceš vôbec riešiť, lebo zatiaľ riešiš i a hmotné veci. Nevieš čo im preletelo cez nos, ale riešiť to neriešiš, odbiješ to tým že sú nevdační... hovoríš že ich poznáš najlepšie? tak zrejme nie keď nechápeš ich postoj. je na tebe ako to budeš riešiť. Ak to nechceš riešiť, tak ich nechaj na pokoj a ži si svoj život. ak to chceš riešiť tak ich hneď neodsudzuj a choď za nimi

reanda
5. aug 2023

ze nechapes, mas v nazve temy, tak neviem, co nechapes.. tak ked si s nimi teda tak rozumies a najlepsie ich poznas, preco sa ich nespytas, preco sa zrazu tak divne chovaju? ked teda doteraz taki 'nevdacni' neboli..

loliki
5. aug 2023

Tak skús najprv zistiť, prečo sa tak správala. A keď ozaj bez dôvodu, tak si zober voňavku späť, že Ti je ľúto, že sa jej nepáči, že si ju tak sklamala. Kúpiš jej inú - magnetku. Na budúcej dovolenke.

o__o
5. aug 2023

Tak sa ich spýtaj, preco sa takto správajú, ked nemajú dôvod

guudy
5. aug 2023

Neviem ti poradit s rodicmi, ale nechapem toto nosenie darcekov za plnu tasku. Ked idete na dovolenku, tak idete na dovolenku a nie na nakupy…my nosime max z letiska magnetku/nieco lokalne (ak nieco schopne je, nie za kazdu cenu). Este aby sa rodina stazovala….🙄
Inak, mame podobnu osobu v rodine, ktora nosi darceky aj svojim velmi davno dospelym detom. Ma vzdy pobavi, ked sa deti netesia darcekom, lebo nie su podla ich vkusu. Za mna Zbytocne vyhodene oeniaze a zabity cas zhananim darcekov.

autor
5. aug 2023

@guudy tak neviem, oni do tej krajiny nikdy v živote nepôjdu to viem na milión percent tak som ich chcela potešiť.

guudy
5. aug 2023

Tak ale vidis sama, ze to nikam nevedie…a ked uz, tak staci drobnost, netreba to zas prehanat..

reanda
5. aug 2023

tak im zaplat dovolenku do tej krajiny, mozno potom budu spokojni? 🙄 asi ti zavidia, to si chcela citat?

zuzinka888
5. aug 2023

Tak asi chceli ist s vami- mizno v to dufali ze ich pozvete- kazdopadne vsetko ostatne su len dohady a prave dovody pozna len tvoja mama. Inak asi je to drzost ci nevychovanost alebo neucta ci neviem co- reagovat na darcek- fuj- aj keby to bola vona za 2€ od cinana.

h2
5. aug 2023

Autorka, dosť divne reaguješ na komentáre. Napíšeš, že nechápeš, že sa správajú čudne a že sa nikdy tak nesprávali a na komentár, že by sa išla spýtať, čo sa deje, napíšeš, že a čo by sa akože malo diať. Podľa mňa sa tiež niečo deje, keď takí neboli a teraz sú. Ale keď ty si myslíš, že nie, lebo ich poznáš najlepšie, tak potom nevidím význam v zakladaní diskusie a ešte s názvom "Nechápem".

autor
5. aug 2023

@reanda a
@zuzinka888 oni do lietadla nesadnu aj keby nemali inú možnosť dopravy tak jednoducho tam kde treba ísť lietadlom tak nejdu radšej.

ahhola
5. aug 2023

Niečo sa stalo.
Niečo si im prekrivdila, niečo sa dozvedeli, okydali ta súrodenci...???

liusa82
5. aug 2023

No myslím si že inde je pes zakopaný.Ale to vieš iba ty sama autorka.A možno jej tá voňavka ozaj nevoňala.Ja som zberatelka parfumov,maniačka 🙂 mám doma aj luxusnejšie aj lacnejšie vône typu avon,oriflame a drogéria.A kolkokrát tie lacnejšie voňajú ovela lepšie a aj dlhšie ako nejaká drahotina.Neviem prečo,ale tiež si myslím že sa tam u vás dačo stalo.Nechcem sa rodičov zastávať, ale aj tvoja komunikácia a odpovede aj ostatným ženám tu je taká dosť odmeraná a aj drzá

beata_k
5. aug 2023

Autorka, sice mimo temu. To, ze vona stoji 100€, nie je zarukou, ze vonia nadherne. Zbytocne vyhodene peniaze.

majlo1234
5. aug 2023

Presne ako vravi @beata_k 😃 nemusela si sa ani trafit mamke do vkusu. Doteraz s lskou spominam na prvu(a poslednu😄) dovolenku v tunisku, kde sme sa naivne aami vybrali do mediny a porad nas tam ozbijali-za tri hnusne 10 ml flakony vonavej zbrndy som zaplatila 80 eur, aby nas pustili von. Hned na hoteli leteli do kosa, to by som ani do hajza nenaliala.
Ale rodicov asi nieco trapi, treba sa opytat, tieto pasivno agresivne poznamk k nicomu nevedu

autor
5. aug 2023

Tak aby ste boli spokojné, pýtala som sa, nic sa nedeje, dokonca už sú normálni. No aj tak tie ich reakcie boli úplne zvláštne