Nechuť na sex

noro2
28. jún 2012

Sme manželia len 4 roky a manželka má minimálny záujem o sex. Máme 3 ročného synčeka, ale tento problém bol aj pred tehotenstvom. Manželka je veľmi pekná a pre mňa atraktívna, ja by som sa mal záujem s ňou milovať aj niekoľko krát denne..... V domácnosti jej veľmi pomáham, je doma na rodičovskej a prevažná tarcha problémov a starostí v rodine je na mojom chrbte. Pomali začínam mať komplexi, že som neschopný, keď je taký nezáujem..... Pred tým, ako ma spoznala, bola sexuálne aktívna a nemala s tým problém. Vraj to nie je vo mne, ale neviem čo si o tom myslieť. Skúšal som všetko možné aj nemožné, ale bez výsledku či nejakej zmeny...... Nechcem ju podvádzať, lebo viem že by to viedlo k rozpadu rodiny, ale som už zúfalý a nešťastný, že muž v najlepších rokoch (36) musí byť odsúdený k celibátu.... Obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc, aby ste mi poradili, čo zaberá na Vas. Možno to zaberie aj na moju manželku..... Ďakujem Noro zo Zvolena.

renca3
17. sep 2012

@noro2 - ste manzelia 4 roky, neviem kolko ste spolu predtym este chodili. no 40 partnerov do jej 24-25 rokov zivota je teda dost. to asi nestihla vela dlhodobých vztahov. sexualne vzrusenie fungovalo len na zaciatku pri objavovani noveho a potom prisiel dalsi. pri dlhodobych vztahoch "motyliky" postupne odoznievaju .... takze to, ze mala 40 partnetrov pred tebou, nezaruci, ze bude sexualne aktivna s tebou nasledujuce roky. myslim, ze ju to trapi tiez. zatial nech ta uspokoji, ze aj ked nie je iniciativna, aspon ta neodmieta uplne. 😉

angel31
17. sep 2012

@noro2 vies.. ja sa ta nechcem dotknut.. ale ak mate male dietatko.. ci to nemyslela tak ze si dobrý moj jelenec.. teda parohac...lebo vsetci dobre vieme ze pokial niekoho lubi tak maju zivot ako zajace..

eri28
18. sep 2012

@noro2 no pride mi tych partnerov trosku vela na jej vek, ale mozno je pravda niekde inde, ale teraz je to jedno ked ste uz manzelia 😉 ...
Jedine co ma napada, je neaka odborna pomoc, poradna, mozno jej to skus navrhnut, vsak ste mlady, a neaky odbornik, teda asi sexuolog, by pri par stretnutiach vyriesil co ta trapi dlho, neviem ci su aj cez net dostupne, ze by si nieco vyhladal, alebo teda s partnerkou osobne...
Mne to pride tak, ze ked dotez to neako nejde, aj ked pomahas, ako vies, ze same to nepride, mozno sa u nej nieco stalo, co ju zablokovalo, ja fakt neviem, snad u nej nie je nevera, ked je taka pritazliva...
Alebo dost casto to byva spalnou, a stereotypom, vzdy vecer, a v posteli....cize vystriedat miestnosti, a cas 😉 , popripade uplne inde ako doma, toto mna len tak napada, niekedy mozno vinko otvorit, ze by nemala to napatie, snazit sa o nieco romanticke, nie vecer v posteli na nu skocit 😝 , ale mozno ste to uz davno vsetko skusili, a bez efektu, tak snad ten odbornik, vsak sex, je vo vztahu dost dolezity 😅 ...., vela stastia...

noro2
autor
7. okt 2012

@eri28 Dakujem, je to asi tak, ako si napísala, skúšal som možné aj nemožné.....

eri28
7. okt 2012

@noro2 vsak teda este ten odbornik, na tom nic nie, aky ma na to ona nazor???

ginger_fox
7. okt 2012

@noro2 keď som toto čítala... no nemôžem si pomôcť...napíšem to zmosta doprosta; podľa mňa Ťa Tvoja žena dobre odrbáva 😒

pata1matt1
25. jan 2013

Ahojte ako tak čítam vedsina žien co tu píše príspevky tak nechuť na sex začína po porodoch aj ja to mám tak mám 24 a mám dve detičky a zároveň aj nechut na sex stale sa tvarim že raz má boli hlava potom brucho atď už sa hnevam aj sama na seba ale už ked môj priateľ začne ako stale ako prvý lebo ináč by sex asi nebol tak má vydrazdi a už chuť dostanem len má hnevá že ja som bola stale iniciatívna a teraz má musí prosikat tak si myslimi že ten dôvod bude to tehotenstvo a starostlivosť o deti

ewes
25. jan 2013

AHOJTE BABY,,TAK AJ JA SA PRIDAVAM🙂je to smutne ale ani ja nemam chut na sex ,a to mama desat rocne manzelstvo...neviem ,mam proste pocit ze som sa asi nenarodila pre sex:(JE MI Z TOHO AZ ZLE,KED SI POMYSLIM ZE MANZEL BY SI MOHOL NAJST INU:(((

ewes
25. jan 2013

A MOZNO JE TO AJ TYM ZE MAME DVE DETICKY,SOM UZ UNAVENA Z TOHO KOLOBEHU🙂NECHODIM NIKAM VON,NESTRETAM SA S KAMARATKAMI.A MOZNO MI CHYBA NIAKE ROZPTYLENIE,ABY SOM MALA POCIT STASTIA A TEDA AJ CHUT NA SEX🙂

evita860
26. jan 2013

u mna bol tento problem skoro 3 roky absolutne nechutenstvo k sexu manzel bol nestastny myslel ze ho namam uz rada alebo mam ineho ale kamen urazu ola antikoncepcia ed som ju vysadila vsetko sa cca po 3 mesiacoch zmenilo chud bola ale zasa som sa bala ze ostanem tehotna :( ale uz aj to som poriesila 🙂
@ewes
@pata1matt1
@noro2

betuska22
26. jan 2013

no ja som vydatá tiež 4 roky ja mam 23 a mm má pomáli 34.....syn má 3 roky ....po prvom pôrode som chuť na sex nemala ale tak čo už sem tam sa zadarilo a teraz po druhom už nemám chuť vôbec........ani ma nenapadne niečo take riešiť neni čas, neni chuť ,,,,,,,,,možno raz za mesiac....... nejedla som ani antikoncepciu a ani nejjem. som v jednom kole stale , deti rodina deti rodina,,,,,a fakt ma to ani nenapadne som rada že si večer lahnem a spím 😀

pata1matt1
28. jan 2013

@betuska22 to s ľahnúť mám tak isto niekedy sa stane ze ja ani neviem a nepitam si a môj priateľ má zomnou sex to už je veľmi zle😀ja som bi sexualka a niekedy už mám aj take nápady ze začnem žiť zo ženou ked príde prriatel po práci tak len sa modlím aby som sa vyhla sexu

ewes
28. jan 2013

ACH BABY SME MIALE PRIPADY🙂)mat tak osemnast a byt nImfou🙂)))

billam
28. jan 2013

@pata1matt1 nic proti tvojej orientacii, ale so zenou sa toho sexu vyhnes? 🙂

mt1
4. feb 2013

Ahojte, ja mam doma to iste. Pred porodom OK, potom KO. Jedine co od zeny dostanem je akurat chripka alebo dobre vynadane, za hocico. 😀

Mam normalne pocit ze po porode by sa mal chlap radsej zbalit a skusit zacat odznova. 😉

Nechut na sex nie je v poriadku a je to vazny problem vztahu (ak to tak samozrejme nevyhovuje obom - co asi dost zriedkave v zmiesanych manzelstvach v preddochodkovom veku).

Myslim, ze povedat si nevadi, vsak ze ja vobec nemam chut - sak partner si to nejako poriesi je pekna somarina... sorry baby

katka2365
7. feb 2013

U nas je to naopak ja by som chcela ale moj manzel aj do konca zivota by vydrzal.mam 23 rokov a uz zacinam zit ako v .celibate.

monika2012
1. mar 2013

@katka2365 nápodobne ☹

renatahorcova
2. apr 2013

sex je najlepsi relax co poznam 🙂

juliana77
3. apr 2013

@noro2 Poznala som takýto prípad a manžel skutočne žil v celibáte, lebo manželka mala niake muchy stále, až mu povolili nervy, začal sexovať mimo domu, ona sa to dozvedela, vstúpila si do seba, a pochopila určité veci, a žijú spolu ďalej a aj intímne. Neodporúčam,neradím, len už sa to tu stalo aj v inej rodine. 🙂 🙂

eri150
16. sep 2013

@noro2 Ja mam presne opacny problem. S partnerom sme dokopy 6rokov, mame spolu 4rocne dieta a momentalne cakame dalsie. Vyzera to na idilku, ale nie je. Na zaciatku to bolo v pohode, sice som videla, ze nie je to typicky "sexualny bujacisko" 🙂 a nebude moc inovativny, ale bolo to niekolkokrat tyzdenne, tak som bola v podstate spokojna. Potom som otehotnela a vtedy to zacalo.. milovanie coraz zriedkavejsie, najskor som si myslela, ze kvoli tomu, ze cakame dieta, ale pokracovalo to aj po narodeni a vlastne je to tu stale a myslim, ze to tak uz zostane, uz nedufam, ze sa nasa situacia nejak zmeni. A neviem, co mam robit 😒 On proste nie je na sex. Vyhovuje mu to tak raz za 3-4tyzdne a samozrejme, asi si vieme predstavit, ako po takom case vyzera.. Nesnazi sa, aby som bola spokojna v tomto smere ☹ Inak by mi splnil vsetko, co sa tyka materialneho a hmotneho. Sme obaja tridsiatnici, ak mate na mysly, ze ci som nejak pribrala, alebo co, tak vobec nie, nemyslim si, ze som nejaka krasavica, ale ani nevyzeram az tak zle 🙂 Zacala som byt kvoli tomu protivna, zacali sme sa hadat a nas vztah tymto trpi. On sa stale vyhovara, raz, ze ma stresy v robote, potom je unaveny, potom, ze kvoli tomu, ze nanho tlacim(ked netlacim, tak je to to iste)Uz nespime spolu ani v manzelskej posteli, pretoze ja nedokazem spat vedla chlapa, kt. proste nema zaujem. Da sa povedat, ze som uz rezignovala. Cakam vytuzene druhe dieta, sustredujem sa na tehotenstvo a moju dcerku. Ja uz neviem, co k nemu vlastne citim, strasne sa citim frustrovana. Nepodviedla som ho, ani nechcem, ale rada by som este zazila vasen. Bohuzial, toto sa uz asi nezmeni. Milenku si nemyslim, ze ma, nikam nechodi. Baby, budte rady, ze o vas vasi muzi maju zdravy chlapski zaujem..

maria1989
16. sep 2013

@eri150 hmm, mne sa zdá, že to sú len také obdobia vo vzťahoch... keď ste spolu roky... aspoň u nás to je nejak tak, určité obdobie sme ako nadržaní puberťáci, a potom to ide normálne, potom aj niekoľkotýždňová pauza, a tak dookola... ale zas keď to už jednému alebo druhému chýba, tak si to normálne povieme a sa aj premôžeme 😉 a vtedy sa to opäť rozbehne...

eri150
16. sep 2013

Bohuzial u nas nie, maria89. Ja som si tiez na zaciatku myslela, ze je to len prechodny stav, ale nie, je to proste takto,... skoda. On proste nema chut minat energiu na sex a nejak ho rozvijat (to uz vobec nie). Obcas by som strasne rada cisto teoreticky chcela vediet, ako by sa zachoval, keby som mu zahla 😝 ale to by bola uz totalna katastrofa, asi koniec alebo neviem. Ale nechapem, ze sa tak ani neboji, ked vie, ze pre mna je to dolezite.. A inak nechcem posobit nejak pesimisticky, ale u nora2 mi jeho zena tiez pripada, ze vlastne ukazala vo vztahu svoju pravu prirodzenu tvar, ze ma takyto apetit a tak to je. Snad sa mylim.

maria1989
16. sep 2013

@eri150 to ma mrzí... a neviem či rečami s ním sa dá niečo napraviť... ale on vie, ako sa tým trápiš? si mu to normálne povedala? či len v náznakoch... lebo mužom treba tresnúť do hlavy keď niečo chceš...

kiki68
16. sep 2013

ludia,ja som mrncala v podstate rovnako,ono po rokoch vztahu,porodoch atd. to nemusi byt stale vasnive jak vo filme...co budeme hovorit. Podvadzat je blbost,clovek z toho ma jednak zle svedomie, moze to nakoniec vsetko poriadne skomplikovat. Ja ked som bola zufala mi poradil kamos, ten je inak orientovany,ale poradca je to dobry 😉 ten mi navrhol,ze ked uz je to take fadne,tak co tak skusit sampanske,vanu,kupit ustrice,alebo nieco ine afrodiziakalne a skusit zlakat toho druheho niecim inym,alebo sa nejak zahrat nejaku hru,napriklad,ze sa dvaja nepoznaju,objednaju si hotelovu izbu...da sa toho vymysliet pomerne vela, vela zien ubija,rovnako ako chlapov stereotyp. Keby uz fakt nemam chut,tak muzovi objednam nejaky zivy darcek alebo co....aby mi to nelozilo do vztahu,ale iba ako zabavku...ako ked poslete kvetiny niekomu. Ja to beriem asi dost chladnokrvne,u mna bola situacia naopak. On nechcel a ja som chcela,no tak som plakala par mesiacov a potom som uz musela nieco robit s tym celym.

vivinka26
16. sep 2013

@kiki68 aj taký sex v trojke ho nabudí tak že až, až na to, že na túto zábavu má máloktorá žena žalúdok

kiki68
16. sep 2013

@vivinka26 ja na to zaludok mam,aj sme to raz skusali,ale tomu mojmu sa to nejak nepacilo,tak som to radsej nechala tak...bol na to asi moc nabudeny a skoncilo to tak,ze na druhy den sa nejak super nadsene netvaril.
Nakoniec sme nasli spolocnu rec, sem tam treba naozaj povedat,co clovek chce a dost razne. 😉

maria1989
16. sep 2013

@kiki68 to poznáme, chlapi majú husté reči a potom skutek utek

eri150
17. sep 2013

Vasi chlapi su iní ako moj, u vas to len bolo treba nabudit niecim novym a islo len o obdobie, moj je takyto proste 🙄 Samozrejme, ze som mu jasne a zretelne povedala, co chcem. Proste nema take libido, to je od prirody..

klarisa23
17. sep 2013

@kiki68 fuuha no neviem ci je prave najlepsie riesit nechut na sex niekym tretim...je to velky risk, ktory sa ti moze velmi skaredo vypomstit.....

maria1989
17. sep 2013

@klarisa23 áno vieme 😒 hlavne keď ten tretí zabudne spomenúť pohl. chorobu 😠