Necítim sa byť šťastná

18. júl 2023

Zijem tak ako som vzdy chcela, no necitim sa stastna. Praca ma bavi, plat mam dobry, ale v praci bossing. Z dlhodobeho hladiska je to nezdrave. Vzdy mi potom napadne, ze som dala vela usilia do toho, aby som bola tam, kde som...studium, usilie...odist by znamenalo nechat tie roky....co sa tyka vztahu, malo sme spolu, chceli by sme byt viac...a ak spolu vacsinou doma, ja som ta aktivnejsia, chcela by som ho viac tahat von....chcela by som sa citit pohodovo v praci a mat po boku jeho a uzivat si zivot...casom mat rodinu...vzdy si poviem, ze to vyzera, ze nie som vdacna za to, co mam, ale ja sa v mojej praci necitim komfortne ....ale po ostatnych strankach neviem kam do lepsieho by som sla...kazdy ma nejaky zivot a ja som za ten moj vdacna, mam svoj zivot rada, ale chcem zit viac naplnene a chcem byt stastna. co s tym robit?

maranta_leuconeura
18. júl 2023

Zmen pracu

autor
18. júl 2023

@maranta_leuconeura robim vo firme aku som si vysnivala vzhladom aj na miesto, nenapada mi porovnatelne...ale ten bossing ma obera o radost zo zivota...a v ramci firmy ani neviem, ci je niekde pod inou urovnou riadenia volne....

lucka_ke
18. júl 2023

ak nechceš meniť prácu nedá sa s bossingom niečo robiť? nejako to riešiť? zrejme nie si sama, ktorá tým trpí

54tinka54
18. júl 2023

Ak by to bola super Vysnívaná firma, tak by tam bossing nebol. Zmeň proste prácu lebo ťa to časom “zabije.”

autor
18. júl 2023

@lucka_ke ano sme viaceri, ale nie je na to paragraf a ja nechcem, aby sa to otocilo proti mne, ani ak by nie, nemyslim si, ze by to pomohlo...vysnivana praca preto, lebo ma bavi ta cinnost, ktoru vykonavam plus flexibilny pracovny cas

eliska13
18. júl 2023

V podstate sa necítis dobre ani v práci ani doma, ale nič meniť nebudes👍

autor
18. júl 2023

@eliska13 chceme zacat byvat, tak budeme viac spolu a pracu si vazim, presne to iste by sa mi tazko hladalo...mam tam aj istotu, ale citim sa tam zle, to je pravda...

zuzlaka
18. júl 2023

Prácu si si vysnívala, ale zrejme to nie je to pravé orechové, keby to bolo dokonalé by si inak hovorila. Tiež som sa veľmi bála zmeny, bála som sa odísť z práce, ktorá mi roky sedela, neustále som porovnávala, no mala som strach a dnes viem, že úplne zbytočne.

barborachors
18. júl 2023

A co je to jediná dobrá práca na zemeguli? Radsej nechas na seba kydat, ako zmenit robotu? Tak sa potom nestazuj, bud rada za robotu a peniaze... co ineho tu radiť. Bosing je forma psychického týrania a následky si ponesies na celý zivot. Stoji ti to za tych par eur navyse, ci zarobis snad 5000 v cistom? Bosing je strašne ťažké dokazat, treba odist, alebo sa hod na materskú a mozno bos odide z firmy casom...