Nefunguje nám vzťah

ellinnka
6. aug 2013

Moj priatel sa chce so mnou rozist pretoze nam nefunguje vztah,lubi ma a ja jeho,ale ze to nie je na vztah pretoze si nerozumieme, kazdy mame na veci rozdielny nazor a nebude to fungovat,viackrat sme sa o tom porozpravali,a viedlo to tam co vzdy....k nicomu,ze naco sa takto trapit....ja ho velmi lubim a nechcem o neho prist

dai
6. aug 2013

@ellinnka teraz budem asi za skaredu, ale podla mna keby ta lubil aj tvoj priatel tak by dospel k tomu istemu vysledku ako ty - citujem ta: ja ho velmi lubim a nechcem o neho prist...☹

marylis
6. aug 2013

@ellinnka No, priatel uvazuje triezvo. Predstav si o par rokov, ked zamilovanost uz prejde a vam zostanu len tie rozdielne nazory. Uz sa o tom ani nebudete vediet porozpravat. Samozrejme moze to byt aj inac 🙂 Drzim paste nech to vyjde tak, ako ma 😉

miruska320
6. aug 2013

@ellinnka aj ked ta to boli pride dalsi priatel-s ktorym sa budes lepsie citit a vztah vam fungovat bude.Ked to tvoj priatel citi takto asi vela sama neporiesis.Aleboe ste skusit kde je koren problemu a vyriesit to,ale auz to nejde a rozdiely su velke.... 😒 Je to pre teba prvy rozchod?Az ano ten boli asi najviac,ale cas zahoji vsetky rany

denae
6. aug 2013

@ellinnka vzhľadom aj na tvoju predchádzajúcu tému vo fóre "priateľ a syn" , prepáč, ale dávam za pravdu tvojmu priateľovi ...a bolo by rozumné, aj kvôi tebe aj synovi - keby si sním súhlasila...veď je pravda, načo sa dobrovoľne takto trápiť

ivetlo
6. aug 2013

ahojky, netráp sa hlavne kvôli tomu a nehádž hneď flintu do žita. skús mu dať čas,neozývaj sa mu a uvidíš či sa ti on ozve. možno prídeš aj ty takto na iné myšlienky a zistíš že vieš žiť aj bez neho. nepíšeš koľko ste boli spolu, či ste spolu bývali. takáto situácia je vždy zlá, ale dá sa riešiť.

macamac
6. aug 2013

@ellinnka no ľúbi ťa a ty jeho
len akou intenzitou kto koho, to je rozdiel
pretože, ak niekoho milujeme, hľadáme kompromisy pre spoločnú existenciu

keby sa vám to stalo už vo vzťahu, kde sú deti, bolo by to horšie, ale tam zas by ste v prvom rade určite hľadali nejakú strednú cestu, lebo by ste už premýšľali aj za deti a v ich prospech
takto bez záväzkov je to ľahšie, radšej z kratšej cesty
človek sám sa vylíže zo svojich rán rýchlejšie, ako keby musel ešte riešiť smútok svojich detí

takže neviem 😒
ber to možno ako skúsenosť, i keď negatívnu pre teba
nezabúdaj, že všetko v živote, čo sa nám prihodí, nás posúva niekam
koniec niečoho je začiatok iného 😉 a možno lepšieho 😉

a môj pocit - priateľ ťa asi fakt len ľúbi, ale už zrejme nemiluje 😔
inak by sa dalo......

dai
6. aug 2013

@ellinnka tak som si teraz precitala aj tu uz spominanu temu o tvojom synovi a vasim problemom kvoli jeho vychove... toto je zlozite , mozno ta fakt lubi ale mozno nelubi maleho, alebo si ty na maleho precitlivela lebo nie je jeho... neviem to vobec posudit - su veci ktore si v tej teme pisala ktore by som ja od vlastnych deti neakceptovala - napr. mat skolaka v mojej posteli - na druhej strane mozno ako slobodna matka by som zmyslala inak a ainak aj svoje deti vnimala☹

pises v tej teme ze riesite tieto problemy uz rok a teraz ste estelen treti rok spolu a vlastne sa vidate len cez vikendy☹ ja by som tomuto velke sance nedavala - ale to som ja☹ ak ty chces tak este zabojuj, ale zmenit by si sa musela aj ty - hlavne zacat spolu zit - naozaj... akceptovat ho ako sucast rodiny - ze aj on ma pravo hovorit do vychovy... a hlavne sa strasne vela rozpravat a dospievat aj k nejakym zaverom s ktorymi budete obaja aspon ciastocne spokojny - a tieto samozrejme dodrziavat... potom uvidis ci to pojde alebo nie... ak on to uz ale uzavrel tak to budes mat tazke, lebo on sa uz potom asi odlubuje - vedome☹

macamac
6. aug 2013

@ellinnka jaaaaj tak beriem späť - vychovávate spolu tvojho syna...správne chápem?
a nie je to teda tým, že priateľ ho už nezvláda?
vaše názory sa rôznia zrejme hlavne vo výchove, či?