Nemám šťastie na chlapov

susedka1000
26. jún 2020

Baby ja som už Zúfalá... Nikdy som nemala šťastie na chlapov, jeden mal dlhy a bol alkoholik.... Druhý bol tiež alkoholik........o prvom som to zistila časom, o druhom som vedela ze si rad vypije ale nie až tak.... Potom som bola dva roky sama a nasla som si priateľa, plánujeme spolu bábätko, už sa aj snažíme... A sa mi zdá ze aj on sa nejako spúšťa k alkoholu..... Ja neviem co mam robiť, sme sa aj o tom rozprávali, ale mam pocit ze mi klame... 😑😑 Asi mi napíšete aby som ho nechala... Ja neviem 😑

kittykat22
26. jún 2020

@susedka1000 co je spusta k alkoholu?

amy191011
26. jún 2020

Zas nie kazdy chlap ktory si rad vypije je hned alkoholik aj moj muz ma k alkoholu celkom pozitívny vztah ale určite nieje alkoholik.. Pije príležitostne a v tolerovatelnyvch množstvách.. Akurát sa vždy teší na to ked je príležitosť ze si môže vypit a mna ide urvat 😂 ale hovorím je to všetko s mierou

simca06022011
26. jún 2020

a co je to alkoholik? Lebo pre moju sestrenicu je alkoholik aj chlap co odide do krcmy s kamosmi raz za tyzden a nepride ani opity.. a pre inu nie je alkoholik, co si da jedno pivo doma po praci... 🙂

sunny8
26. jún 2020

Nemáš strach z alkoholikov ? Bol jeden z tvojich rodičov alkoholik ? Ak áno tak to veľa vysvetľuje. Tým že sa alkoholikov bojíš tak si ich priťahuješ do života. Možno máš v sebe pevné zakorenenú myšlienku že nikdy si nenájdeš chlapa alkoholika. Možno máš z toho obavy strach a žiaľ aj tým si veci do života priťahujeme. Alebo máš taký odpor k alkoholu a tak proti tomu bojujes že dostávas nové príležitosti bojovať lebo doslova o to pýtaš. Nemusí to byť konkrétne tvoj prípad samozrejme 🙂 ale niekde chyba je

amy191011
26. jún 2020

@simca06022011 pre moju sestru detto 😁.. Chlap ktory si da doma po práci jedno pivo by sa mal ísť liečiť 😂

deedol
26. jún 2020

mozno ide o to, kde sa s nimi zoznamujes? neviem, len hadam...

kopytko03
26. jún 2020

Podvedome vyhľadávaš takýchto chlapov. Otázkou je prečo, skús to zistiť spolu so psychológom.

kopytko03
26. jún 2020

@amy191011 pre moju mamu zase každý kto má doma počítač a internet, je bez ohľadu na to, koľko času tam strávi, "závislý na počítačoch" 😀

ivangeline
26. jún 2020

DDA. Spoluzavislost. Lieč sa ty. Pritshujes takých ľudí. Ja tiež. :D Ľudí závislých a spoluzavislych... Aspoň ja,keď si popravde premýšľam nad svojimi priateľmi... 95% z nich je z akoholickych rodín,alebo inak obdobne disfunkčných. Keď si urobím také mapy a linky...ľahšie sa s rým žije,keď sa chápem.. a manžel detto. ;) A keď máš pocit,že je to normálne,no nie je. Odkedy som v pravde,prichádzajú ku mne ľudia aj z funkčných rodín,a priateľov mám tiež medzi ľuďmi s dobrým zázemím. 🙂 Tak ako si na tom ty? Prečo ts takí muži priťahujú? Čo bolo doma?