Nemam za kým ísť

28. máj 2023

Baby pomôžte mi😓😓😓😓😓 dnes rozchod po 3 rokoch vztahu. Posledné objatie a cau. Nevladzem, nechcem dalej zit. Milovala som ho neskutocne moc. Neviem prestať plakať, je mi strasne zle, neviem kam ani za kym ísť.. nemam za kym. 😢😢😢😢😢😢😢😢

pribinak
28. máj 2023

Nemáš rodičov? Súrodencov? Žiadnu kamarátku?

katkine_terapie
28. máj 2023

Kamaratky, rodina, spoluziacky... Je uplne normalne si rozchod doplakat, odsmutit, ale skus to vyvazit aj nejakymi aktivitami. Chod na jogu, zabehat si, prejst sa po meste. Ak citis, ze potrebujes spolocnost tak ju vvyhladaj npr. aj na tych aktivitach vyssie. Ak citis,ze neznesies pri sebe teraz nikoho, ostan sama, Kazdy to mame ina, treba iba pocuvat sam seba, rob tak, aby si sa aspon v ramci moznosti citila lepsie.

77daniela77
28. máj 2023

Keby si napisala odkial si mozno by si si tu nasla kamosku.....

dilino
28. máj 2023

Ja vždy na také niečo hovorím si zdrava úplne zdrava tak máš všetko najviac bohatstvo sveta.Takých ako bol ten tvoj beha po Slovensku dosť.Vždy ked je rozchod je pre niečo vždy sú na vine obaja.Ked sa na tým tak zamysliš asi to tak málo byť.Si nešťastna plačeš áno preto plačeš lebo je to čerstve.Každý rozchod boli neboj aj ja som smútila a plakala ale život musí ísť dalej.Ostanu TI spomienky ako ostáli aj mňe aj mnohým iným žienkám tu na MK. Nie si prvá ani posledna ktorej sa to stálo.A treba ísť dalej.MY ľudia sa schadzáme aj rozchadzáme vždy si musíme s predchadzajucého vzťahu brať ponaučenie.Nič nebolo len tak rozchod niečo tomu muselo predchadzať nejaké varovné signály.Určite ako vo všetkom je aj dobro aj zlo.Okrem tých dobrých boli aj horšie chvíle.Musiš ísť dalej.Smútok časom preboli.Nemáš naozaj nikoho kto by si ťa vypočul a poradil.Aká bola hlavna pričina rozchodu čo TI povedal.Držim TI veľmi 🙏smútok časom preboli.Sustred sa na seba ako TI pišu žienky tu na MK nehľadaj si nikoho načo.Ked má prísť ten pravy príde.Nepíšeš ani koľko máš rokov.Aj deti mať budeš neboj všetko má svoj čas.Tým že sa TI stál rozchod tým svet ani život nekonči.Za čas sa budeš na tom iba smiať.Teraz je to veľmi čerstve preto tak preživaš.

obleckodogymu
28. máj 2023

Viem, že teraz ti to príde ako koniec sveta ale dokým neriešiš problémy typu, že ti napr. Umiera rodič a nevieš s tým nič robiť, alebo skutočne existenčné problémy,stále na tom nie si tak zle😊
Je to len chlap, príde ďalší. Ťažko sa to teraz počúva, ale vždy to tak je.
Skús si nájsť niečo, čo ti zamestná hlavu. U mňa to vždy bol šport. Fyzicky som sa zničila a potom som aj zaspala únavou, aj vypla hlavu no a po čase to prebolelo+mala som k tomu aj dobrú formu😅
Ale teraz vážne, niečo čokolvek, čo ti zamestná hlavu a zabaví ťa, ti pomôže v tejto situacii😊držím palce

domkakvet
28. máj 2023

Tak to mi je luto, zavolaj kamosku a vyrozpravaj sa jej.

miadi
28. máj 2023

Tak zacni milovat seba! Koli jednemu chlapovi co si poznala len 3 roky chciet zahodit cely zivot je ozaj zufale. Ty sa len upinas na city ktore si k nemu mala. A teraz bez neho nechces žit. Keby si tie city tu lasku dala do seba nikdy by si o ne neprišla. Takych vztahov mozes mat xxx ale seba mas len raz. Zivot nekonci lebo daky pan ta uz nema rad a Nechce ta vo svojom zivote. Zivot pokracuje Aj ked ta to teraz boli o par rokov ked budes mat krasny funkcny vztah s niekym inym este sa budes cudovat co si na tomto tak milovala.