Nenávidím manžela, ale nechcem ostať sama deťmi

17. dec 2020

Ahojte som tu nová. Muž ma dlhodobo podvádzal vypisoval si na pokeci ako som zistila neskor sa aj stretaval s nimi, precitala som si ako boli spolu v aute ako mu ho drzala ako ho odparkovali a ako chceli ist k nej a on to stale popieral, bolo to tam napisane a ze to si len pisali ze to tak nebolo nechapem ako toto dokazal. Ja som zostala uplne agresivna vrazila som mu sotila, kricala ako ho nenavidim a nech za to skape. On nechce odist ale zmenil si heslo a myslim ze v tom pokracuje veselo dalej. Velmi ma bolelo na hrudi nemohla som dychat . Mame dve deti. A on chce zrazu dalsie.myali ze to vsetko vyriesi medzi nami. Ale ja ho nenavidim z celej duse , ze som bola cely zivot podvadzana a tak som sa snazila. Nemozem to predychat, ze toto opakovane robil. Na druhej strane sa bojim zostat sama s detmi. Neviem co dalej

pribinak
17. dec 2020

Keď ho nenávidis tak sa rozved a ži svoj život.

mila23
17. dec 2020

dalsie dieta urcite nie..tym sa ta len poisti,ze budes drzat hubu a krok a on si bude vymyslat a uzivat dalej.....

miskakyska
17. dec 2020

...už si,ako obohratá LP platňa...prepáč..🤭

sense
17. dec 2020

Rozvef sa a bude pokoj

janinka007
17. dec 2020

nečítala som toto už?

veronikaszabova
17. dec 2020

Naco chces poradit, ked si tie rady nikdy nevezmes k srdcu??

veronikaszabova
17. dec 2020

@janinka007 a nie len raz..

amelia000
17. dec 2020

A co sa stalo s dalsimi 2 detmi? Ved si mala 4 :D

kassandra25
17. dec 2020

No ved sa rozved. Co si tlupi tlupi. Ja sa presne pre toto teraz rozvadzam tiez.

leskovael
17. dec 2020

Treba ísť od seba, lebo ak ho nenávidíš - a ja sa ti nečudujem - nemá absolútne žiadny zmysel zostávať. Veci sa vždy nejako vyriešia ked urobíš prvý krok, príde zrazu druhý, aj tretí všetko bude na seva nadväzovať, jednoducho všetko zvládneš, tak to je, ale budeš už len spomínať nato ako to bolo, na to ako ti bolo ublížené a budeš žiť život ďalej.... Alebo zostaň, lebo sa bojíš a tráp každý jeden deň sama seba, aj deti, pretože ak niekoho nenávidíš a deti majú vyrastať v takej domácnosti kde to budú cítiť či chceš alebo nie, tak je to trápenie aj pre ne... Sama sa musíš rozhodnúť a viem že ľahko sa radí tomu, kto to práve neprežíva, ale je to jednoducho tak. Je tu buď alebo a musíš si sama vybrať.

leskovael
17. dec 2020

@veronikaszabova a ja som si dala tú námahu, že som napísala tak dlhý komentár autorke 🤦🏽‍♀️ Komu niet rady, tomu niet pomoci. Len počet detí je rôzny, to asi podľa nalady 😁

jaskolka
17. dec 2020

A načo ste ešte spolu? On ta podvádza, má na háku, ty ho nenávidíš... O čom to je? Neviete spolu komunikovat, o chvíľu sa budete mlátiť...

michellia
17. dec 2020

Ked ho tak moc nenavidis, treba sa rozviest. Naco zostavat v takom vztahu a vobec sa prosim ta nenechaj nahovarat na to, ze to dalsie ieta medzi vami nejakosi da doporiadku

birika
17. dec 2020

nie, ja ta podrzim...byt tebou, urobim si este nie jedno, ale aspon 2 deticky - to ho udrzi pri tebe 🙂 dufam, ze ma posluchnes a bude klud

miskakyska
17. dec 2020

@birika nepochopím takéto konanie,na ploche sledujem jednu,ktorá chce silou mocou otehotnieť,sleduje sa ..spamuje plochu svojimi kramami a vyčkávanim na ne cely mesiac..medzi tym riešila násilneho chlapa tyrana/samozrejme vymazané po 200 odporučaniach ,aby ho opustila/....potom tu sami mur nárekov,čo sa im k..via a kadečo..k čomu je to dobre?

birika
17. dec 2020

@miskakyska tak hadam ma posluchne 🙂 🙂 a uz nebude otravovat s niecim co ani riesit nechce

leskovael
17. dec 2020

@birika no autorka ako čítam by chcela muža opustiť, ale bojí sa ostať sama s deťmi. Muž chce ďalšie dieťa nie ona veď ho nenávidí.. Ale predsa aj ked má doma muža debila, ale nejaké tie euríčka asi dáva keď pri ňom ostáva , tak si poplače par x do roka na koňovi a vybevene. Max pokial neprejde nejaký čas a aj ona si nenájde milenca lebo ved je dlho nešťastná tak má ospravedlnenie a ked bude mať u milenca istotu, tak len preskočí.. Toto je dnešná realita, mám taký pocit.

1radula1
17. dec 2020

Toto teda túto situáciu treba ukončiť podľa mňa čo najskôr. Ono rodina podľa mňa vždy pomôže, teda ak vidí, že je medzi nimi ozaj problém. Ja by som to riešila čo nasjkôr, čo najskôr sa od neho proste dostať

birika
17. dec 2020

@leskovael ja ten vztah neriesim, robim si srandu

elizabet173
17. dec 2020

škoda drať klávesnicu, aj tak založí o mesiac podobnú tému

miskakyska
17. dec 2020

@elizabet173 o mesiac ? 😀 zajtra ju tu máme opäť

nikinikiniki17
17. dec 2020

Čoho konkretne sa bojíš ked dostaneš s deťmi sama pripomína mi to moj pribeh dávno odzity.

lubkavargova1
17. dec 2020

Ty sa nebojis, ze ostanes sama, ty sa bojis, ze ostanes s holou ritou...takze asi tak.

kristi0000
18. dec 2020

Je pravda že je to nepekne od neho ale netreba to zveličovat 🙂
Moj ma 3 krat podviedol z 3 zenami a sme okey ako keby sa nič nestalo 🙂
Spravili sme si malu a všetko ok vyživme plati kazdej aj mne dava stara sa fakze nemozem povedat .. kazdy robi chyby a treba odpustat