Nepozornosť partnera voči mne

natyadko
14. nov 2011

Som s partnerom vyse 2rok. Na zaciatku bolo vsetko idealne.
priam dokonale. Po kratkej znamosti som otehotnela. Nikdy
som to nelutovala. Ani to,ze to prislo tak skoro a baby v
mojom veku riesia uplne ine veci ako plienky prebalovanie...
Moj vztah s partnerom nejak ochladol... Niekedy sa spolu
nerozpravame alebo sa,len hadame... Uz ani v posteli to
nieje take ako by som si to predstavovala... Vsetko ma svoj
stereotyp! Chyba mi objatie pohladenie a nedockam sa ani
pekneho slova. Zacal o seba viac dbat. Uz to sa mi nejak
nezda! lebo pred tym to nejak neriesil. Parfem
si kupuje uz aj do prace. A do prace chodi autom
ma to pesi do prace 10m. Vzdy ked sadnem do auta
hladam vlasy... Je to chore uz az sa zato hambim... Raz
som mu nasla na tricku blond vlas...tak odvtedy to stale
sledujem... :( Nebavi ma to takto... Chcem mu verit
chcem byt pre neho stale atraktivna chcem vniest do nasho
zivota vasen lasku ktora sa tak rychlo vytratila vsemozne
sa snazim ale nejak sa mi to nedari... Aj ked mu dusu
vylejem tak to vsetko chape a 5m je dokonaly muz
a zachvilu je to take iste... Uz mam chut s tym skoncit ale
mame syna s ktoryd si perfektne rozumie... Neviem ako ho
mam zaujat priputat si aspon kusok jeho pozornosti
ktoru tak velmi potrebujem..,, :(

viera27
14. nov 2011

@natyadko obvykle funguje, ked sa prestanes sustredit nanho a zacnes sa sustredit na seba. Preco by si sa ty mala snazit o jeho pozornost? Nech sa on snazi o tvoju a tak rovnomerne na striedacku.
Podla fotky si velmi pekna baba, takze s nejakym "upadanim vzhladu" po svatbe (ako to niektore baby zvyknu, sorry) to nebude. Naozaj skor tym, ze si prenho uplna istotka, ktora len caka na pohladenie ako psik a vzdy ju najde pokorne pri dverach cakat s papucami v jednej ruke a kavickou v druhej. Nechces stereotyp? No tak to zmen a zacni u seba. To kto si a aka si nie je tvorene tvojim partnerom, ale tebou samotnou. Nacase to trosku oprasit.

filipal
14. nov 2011

@natyadko klasika, po urcitom case nastava stereotyp v kazdom vztahu a ty si sa fakt trochu ponahlala....
kolko ma partner rokov? mal uz nejake vaznejsie vztahy? napis trochu viac o tych konfliktoch a
ako travite spolocny cas.
zatial sa neda robit nic, len zacat od seba, ako pise Viera. skus si vyplnit cas a urobit sa trochu vzacnejsou.

annaopialova
14. nov 2011

ahoj mozno je vtom ina zena

grettka
14. nov 2011

annaopialova, tak toto konstatovanie jej vobec nepomoze...

natyadko, nevsimat si partnera az tak velmi, a starat sa viac o seba ako uz baby popisali... resp. byt nanho mila, nic mu nevycitat, neplakat pred nim ale byt trochu tajomna..najst si cas na svoje zaujmy, zaluby, aj ked asi vela casu pri drobcovi nemas..
zalezi samozrejme aj na veku vas oboch, ale kazdy vztah ma svoju prirodzenu dynamiku, raz hore a raz dole...

marianka79
14. nov 2011

@natyadko velmi sa stotožnujem s tým čo napísala @viera27 presne a výstižne chlap potrebuje istotu a tú aj u teba má nehaj ho trochu zažiarlit neupínaj sa na neho a na jeho potreby nehaj ho bojovat o teba skús to u mna to funguje a som spokojná a velmi mi to lichotí ked aj zažiarli samozrejme zdravé žiarlenie tak moja vela štastia a ešte jedno rieš to s ním a nie tu na webe 😉