Neviem si vybrať medzi 2 mužmi

neznama20
28. jan 2022

Ahojte..
Taham to uz nejaky ten mesiac s dvomi muzmi a neviem si vybrat...🤦🏻‍♀️
Jeden z nich je moj byvaly partner.
Boli sme spolu cca 3 roky,rozisli sme sa,myslela som si ze je to uz z mojej strany definitivne a kratko nato som sa dala dokopy s tym druhym(zhodou okolnosti su z toho isteho mesta, poznaju sa a nemaju sa radi)🤦🏻‍♀️
Byvaly bol fajn lenze ma emocne nestabilnu poruchu osobnosti tak trebalo okolo neho chodit po spickach.
Clovek nikdy nevedel ako naco zareaguje tak to bolo snim obcas trosku tazke...
V sexe mi vyhovoval ,navaril,nakupil, venoval sa mi vsade sme chodili v podstae spolu ,mali sme si co povedat,kazili to obcas len tie jeho vystupy pre sprostosti ...
Zili sme u jeho rodicov..vraj docasne
Otazne je ci by sme vobec niekedy odisli do svojho ako slubil?!

Tento druhy je zasa taky zodpovednejsi,ma stabilnu pracu,byva sam ale pride mi taky nie moc vhodny do vztahu...
Aj mi to par krat povedal ze on ma rad aj taky ten svoj klud
Nema deti,nikdy nebol zenaty,malo komunikativny..no a najvacsi problem je asi ten ze v sexe mi nevyhovuje 😦
Bola som zvyknuta na inu frekvenciu..Viem ze vztah nie je postaveny iba na sexe ale ja si nemozem pomoct 😐
Este som si aj vsimla ako keby mal s erekciou problem...
Nema ju taku pevnu aka by mala byt a rychlo mu aj padne.

Niesom ziadna pubertiacka aj ked momentalne sa tak citim ..
V zivote som nebola v takejto situacii, ani neviem ako som sa do nej dostala a neviem sa z nej vyhrabat 😟

Mozno by som mala byt nejaky cas sama...

Viem ze na sex by som si dokazala najst chlapa raz dva,s tym problem nemam
Lenze ja nechcem...laka ma sex s mojim ex.
😟🤷🏻‍♀️
Neviem co mam robit ,ci mam ist k psychologicke nejakej nech mi poradi...?

0silvia0
28. jan 2022

@neznama20 hladala by som dalej...

ivetta1234
28. jan 2022

ak si nevies vybrat tak asi ani jeden nie je ten pravy

ivik4
28. jan 2022

@neznama20 s prvym ani za bo*a lebo typkovia s labilnou povahou su otras a s tym druhum tiez nie, sex je jeden z najdolezitejsieho

mikadooo
28. jan 2022

@neznama20 ani jeden podľa mňa, cítiš že to nie je ono, nechápem, načo to s nimi ťaháš ďalej...

timing
28. jan 2022

Och, ani jeden. Naco sa trapit

veronikakos
28. jan 2022

V tvojom príbehu vidím seba pred desiatimi rokmi, vyberala som rok. Už som myslela, že zosalejem. Aj som sa skúšala vrátiť k ex , no keď to opäť padalo do stereotypu a sľúbi ostali len sľubmi, tak som sa rozhodla pre "nového" frajera. Tiež zodpovednejší, choval sa dospelejšie, mal rád psy, deti moc nemusel(dnes máme tri a je najlepší tato). V intímnom živote sme sa nakoniec pekne zladili. Na ex frajerovi ťa láka ten zvyk, ktorý ťa už omrzel, no chápem, že ešte si to ako keby nevieš pripustiť.

dskjhfdlkdjhl
28. jan 2022

@neznama20 Ked to chlapci zistia, tak nebudes musiet premyslat, ktoreho si vybrat😉

berenike114
28. jan 2022

Ani jeden - najlepšie byť chvíľku sám a uvedomiť si čo vlastne chcem. Začať úplne nový vzťah s niekym, s kým si budeš rozumieť a hlavne s čistým štítom, ťahať to takto na dve strany nikdy nie je dobre a už len to, že sa rozhoduješ… keď to bude ten správny chlap pre teba nebudeš ani chvíľku váhať či áno alebo nie a na druhého ani nepozrieš

daniela2202
28. jan 2022

@neznama20 príde tretí

yna1
28. jan 2022

neviem asi ani s jednym. Predsa len s jednym nefunguje jedno a druhym druhe, takze vzdala by som to a nechala tomu priebeh volny a uvidis casom, ci nenarazis na niekoho s kym ti to bude klapat po vsetkych strankach.

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcellka32
28. jan 2022

Ani jeden...

noami12
28. jan 2022

@neznama20 pravý nieje ani jeden, keby je tak by si to neťahala z 2 naraz, skus byt sama odpočinúť si a možno keď najmenej budeš čakať ten pravý príde sám🙂

kayyaa
28. jan 2022

Ved si nechaj obidvoch😃 s jednym mozes sexovat, a s druhym chodit do kina😂😂
Haluz toto, tak ty mas dvoch chlapov naraz, ale na nich vidis, aki su "nevhodni" 🙊🙊 vyberas medzi nimi akoby to neboli ludia, ale veci.
Aby sa ti raz nestalo, ze tolko budes preberat, az ostanes sama. Lebo nikto nikdy ti nebude pasovat na 100%.

lenqua_12325
28. jan 2022

A si ty pre nich vhodná ? Aj to je otázka 😉

akbara77
28. jan 2022

@neznama20 nájdi si tretieho

monka105
29. jan 2022

@neznama20 Ja by som sa s aktuálnym priateľom o tejto téme porozprávala. Nakoniec na erekciu máš už dnes celý rad prípravkov, ak ti nevyhovuje frekvencia alebo chceš skúšať niečo nové, tiež sa na tom dá pracovať. Prečo hneď hádzať flintu do žita, keď stačí iba navzájom komunikovať? Na druhej strane, keďže už máš vopred v hlave obrázok sexu s bývalým, zrejme o záchranu aktuálneho vzťahu nestojíš.

googlinqa
29. jan 2022

Nového rovno pusti k vode. S ex ak chceš si užívajú sex a hľadaj normálneho ku sebe.

desore
29. jan 2022

@brembo Ma dvoch milencov - trojuholnik, nie trojku. Netreba si mylit dojmy s pojmami. 😉
Vela ludi funguje tymto systemom, obidve pohlavia, aj ked sa skor priklanam k muzskemu.
Zenati muzi maju vydate milenky. Kazdy partnera doma, s ktorym ma sex. Vedia o tom, akceptuju to.
Ich zivot, ich problem, pokial sa to nedotyka mojej rodiny.

desore
29. jan 2022

@monka105 Prepac, ale pokial slobodny chlap - evidentne mlady ma problem s erekciou, co bude robit v 50ke? 😱
Zena si najde druheho.

adkalu
29. jan 2022

@neznama20 nie, nepotrebuješ psychológa, ani jedného chlapa z opísaných. Hľadaj ďalej a zabudni na tých dvoch, nevyhovujú ti osobitne a žiaľ dohromady ich nezlepis. Nájdi chlapa, čo ti bude vychovávať vo väčšine oblasti. Vyrovnaný partner je dôležitý pre život a aj samotný sex tiež.

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
desore
29. jan 2022

@brembo Autorka ma chaos v hlave. Vobec jej nezavidim, ale time management ma dobry. 😆 Ukocirovat dvoch chlapov, aby sa nestretli, je tiez umenie.
Skoda ze idealny chlap sa da vyskladat az 2-3 muzov. 😆

bona85
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bona85
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bona85
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petra8786
6. feb 2022

@neznama20 ani jeden není ok,daj sa dokopy s bývalým a hľadaj ďalej ,keď sa nezmení 😅