Nikdy nebudem dobrá nevesta

ruzovazahrada
5. júl 2012

nikdy nebudem dosť dobrá nevesta ,ledva pozdraví a čo sa týka dcery tak kašle na ňu keby neboli sviatky narodky tak k nám ani nepríde.a ked dojdeme po dlhej dobe tak povie ty aj žiješ?ale mám to o 3 činžiaky dalej od svojho a není schopná dojsť kuknuť vnučku .má ešte jednu a stej je happy a to ma štve že na moju kašle.a ked je mala nemocná ani nezavolá ako jej je.preto tam nemám chuť ani chodiť a doma sa stále s mužom za to iba hádame.máte niektorá podobný problém???

eaka
6. júl 2012

Každá nevesta novú tému o svojej svokre.. Treba založiť modrásvokra.sk/modratchyne.cz 😉

halienka
6. júl 2012

Poď do témy https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/moja-svokra-uz-nevladzem-2/ tam si píšu nevesty o svokrách 😉

radka24
7. júl 2012

ale samozrejme kazda mame s nimi asi nejaky problem 😀 ., moja svokra napriklad nasmu synovi do roka nic nekupila ani na krstiny, aj na meniny sa dotrepala a nic, na vianoce sme jej my darcek kupili a ona nam len povedala, ze u nich jezisko nechodi a tak dalej by som mohla pisat a pisat. a co ma najviac stve je, ze mojmu synovi , ktory mal mozno 5 dni povedala Palo a hovori mu tak vzdy aj ked som uz 100 krat povedala, ze je Palko, viem, je to mozno malicherne ale je malicky a je teda Palko. No a aj ked k nej prideme a vidim, ze ma nejake ovocie, alebo nieco sladke tak aj tak to neda malemu. takze ano nemam ju rada, ale musim ju znasat bohuzial 🙂