Nikdy som pri sexe nezažila orgazmus

maruska_22
5. apr 2015

Má tu niekto rovnaký problém? Sama si to viem spraviť aj niekoľko krát po sebe, ale keď mám sex s priateľom, tak sa k tomu nikdy neviem dopracovať. V čom môže byť problém? Nie je môj prvý a rovnaký problém mám odjakživa, takže ním to určite nie je. Milujem ho a sex si napriek tomu užívam a nikdy by som mu to nepovedala, lebo viem, že by bol z toho veľmi sklamaný a nič by to nevyriešilo, ale napriek tomu ma to trápi.

laskavocka
5. apr 2015

@maruska_22
Vymen ho za mladsieho a vykonnejsieho.

vierocka888
5. apr 2015

Pre boha to co je za odpoved ze vymen ho za mladsieho?! To len nejaka trubka moze napisat 🙄 sak pise ze ma problem pri kazdom a ze terajsieho partnera miluje a sex si inak uziva... ja by som ti poradila skor sa mu s tym priznat. Samozrejme zalezi akym sposobom mu to podas. Ale mozte skusit ako predohru to, ze sa mu pripravis sama, naucis ho,ako to robis sama a nech to skusi po tvojom... Ved aj jeho by to isto vzrusilo a taka mala vyuka ako ta urobit by ho isto bavila. Hlavne mu vysvetli ze to nie je problem v nom,aby neutrpelo jeho ego 😎 drzim palce @maruska_22 😉

guinevre
5. apr 2015

@maruska_22 Urcite nie si jedina s tym problemom, mala som ho aj ja, aj ho stale obcas mavam, ale podarilo sa mi naucit sa uvolnit az ked som mala cca 30, s MM. Hlavne je aby ste si maximalne doverovali a aby o tom vedel (a aby s tym nemal problem), aby mal pochopenie a nenutil ta, ze musis zazit orgazmus za kazdu cenu, lebo tak to nefunguje, to by bo len dalsi kontraefektivny natlak na teba. Skus pocas sexu si "pomoct" sama, sustredit sa, a ked uz budes blizko tomu, tak nechaj nech partner "dokonci" robotu ;) Ja mam este jednu fintu, ale nie je to moc tema ktora by sa sem hodila. 🙂

maruska_22
autor
5. apr 2015

@vierocka888 rozmyslala som nad tym, ale viem, ze jeho by to hrozne trapilo a to mi za to nestoji. Chcem to nejak vyriesit sama, ale neviem co s tym. Uz som rozmyslala aj nad tym, ci nahodou nemoze byt problem v tom, ze mam zmenseny bod G, niekde som o tom citala. Lebo klitoralny orgazmus dosiahnem velmi lahko, ale vaginalny si neviem ani sama privodit, nieto este partner 😒
@guinevre skusam vsetko mozne, ale zatial nic a uz by som niekedy chcela zazit aj ten pocit, ze to zazivam naozaj, nie to len hrat a citit sa potom previnilo 😒 nenapises mi tu fintu do spravy? Kazda rada sa zide 🙂

vierocka888
5. apr 2015

@maruska_22 ale vaginalny orgazmus nezazije mozno polovica zien na svete. Sak ten som este ani ja nemala.... klitorialny je rovnako dolezity ako vaginalny. Sak bud stastna ze mas aspon ten. Vies kokko je bab co nemaju ziadny? Co by oni dali za "len" klitorialny 😉

zuzanna24
5. apr 2015

tak mu povedz ako to chces, on nevie kedy zrychlit, kedy pritlacit...niektore zeny si fakt myslia, ze im muzi asi citaju myslienky alebo co ...

andrej001
5. apr 2015

@zuzanna24 priklanam sa k tvojmu nazoru... zaklad je komunikovat... rozpravat sa o tom co kto chce a co sa mu paci... tym aj uvolni tenn blok v sebe a bude to prezivat ovela viac... priatel nevie citat myslienky, tak sa uvolni a rozpravaj okolo toho hoc ako sa ti to bude zdat zozaciatku divne... uvidis ze to bude mat efekt... 😉

natuska87
6. apr 2015

@laskavocka ty mas doma ale robertka...

googwife
6. apr 2015

@maruska_22 ahoj no ja som mala rovnaký problém a tak isto pri všetkých parneroch tiez nemôžem dosiahnuť orgazmus pri sexe musi mi to robiť muž ručne čo už 🙂 hlavne že to ide. Pamätám si na 2orgazmi ktore som mala počas sexu a prvy bol ked som prichádzala o panenstvo viem divne 😒 neskusali ste nejake er.pomôcky my sme mali krúžok na penis taký vibrujuci pre mňa to bolo úžasné,ale muž z tým mal problém urýchlilo to celý priebeh 🙂

lucineska
18. júl 2016

ahojte.. idem sa tu s vami poradiť.. sme s priateľom už pomaly rok a pol, a mám problém pri sexe dosiahnuť orgazmus.. nemala som ho ani raz pri samotnom sexe, ked si to robím sama, dosiahnem ho bez problémov (je to môj prvý sexuálny partner).. myslím, že je chyba vo mne, neviem sa asi sústrediť.. trápi nás to oboch.. prosím poraďte, určite niesom sama, čo má s tým problém. ďakujem 🙂

unicornlady
18. júl 2016

Však skúste najprv orál a potom pohlavný styk tak, aby bol dosť tesne pri tebe a trel sa ti o klitoris.

natuska87
20. júl 2016

@laskavocka Asi ste vo veku pani Gregorovej...Veľmi "hodnotná" rada...

zuzhe
20. júl 2016

ja tiez nemavam vaginalny, ako aj vela dalsich zien... nikdy som ho pred manzelom ani nepredstierala... spociatku ho to trochu mrzelo a velmi sa snazil, ale akurat nas to oboch stresovalo...viackrat som ho ubezpecila, ze sex s nim je aj napriek tomu uzasny a vzrusujuci a teraz to uz vobec neriesime... a tych klitorialnych mam pocas milovania aj viacero, takze z mojej strany spokojnost ;)

duplessis
21. júl 2016

Ahoj, ja môžem za mňa povedať, že je to u nás s manželom v sexe čoraz lepšie, ale myslím si, že je to aj tým, že sa už tak dokonale poznáme a on akoby vždy vycítil, ako sa má práve pohnúť, kedy zrýchliť a pod. a vydrží aj dosť dlho.

Ja som však myslím taký "vnútorný" orgazmus prvý krát dosiahla sama asi ako 16- ročná, aj keď vtedy nebol ešte až tak intenzívny.

Ale pamätám si na svoje "poprvé", som bola fakt vzrušená a zvedavá, že aké to bude a ten trkvas ma vysadil na seba (povedala som si, že je to od neho dosť divné na prvý krát,) a necítila som fakt absolútne ale absolútne nič, nehovoriac o tom, že to celé trvalo asi pol minuty, takže sklamanie na celej čiare. Ale paradoxne to bol taký idiot, čo sa tváril ako casanova a potom si aj tak do týždna našiel druhú.

No a s mojím mužom som sa tam vo vnútri robila od začiatku a myslím, že ozaj čím viac sa poznáme, tým viac sa "cítime" a tie orgazmy sú čoraz intenzívnejšie, prosím neberte to že sa chválim, no nesťažujem si.
Myslím si však, že je to aj tým, že mužovi naplno verím, dôverujem jeho vedeniu tak v normálnom živote ako aj v tom sexuálnom.
Keď mužovi naplno neveríš, veríš viac sama sebe, nebudeš sa dokázať naplno otvoriť ani v sexe, budeš napätá a stiahnutá.
Ženino prežívanie v sexe je úzko späté akoby s pocitom z celého jej vzťahu, ktorý má s mužom.
Takže myslím si, že podstatou vaginálneho orgazmu je tvoj stupeň uvoľnenia, nie je to v žiadnej technike, proste musíš byť absolútne uvoľnená, nemyslieť na nič, len na svoje pocity a svoj dych a vnímať iba sexualnu energiu, ktorú cítiš medzi tebou a tvojím partnerom.
Tažko to opísať, proste uvoľni sa, naplno sa otvor, choď do toho s plným nasadením, ale nič nehraj, buď sama sebou, nehanbi sa, ani sa nijako neostýchaj pred partnerom.
Nemysli pri tom na to, ako pri tom vyzeráš, jedine ak si pomyslíš, že si určite krásna.
Neboj sa byť tým čím skutočne si- teda zmyselnou ženou. A to vie byť v skutočnosti každá z nás.

A ak rada čítaš romány, odporúčam ti knihu Počestné ženy od Miguel de Carrion, keby si si to prečítala, pochopila by si prečo ti to odporúčam 🙂