Novomanžel ma podvádzal už pred svadbou

sasaga
10. jún 2015

Ahojte, chcem sa Vam zdoverit s mojou vecou, nakolko som v tejto teme absolutne neskusena. Zacnem od zaciatku.
Vcera som nahodou objavila mojmu manzelovi |vzali sme sa pred troma tyzdnami| rp z pokecu, kde si pisal s roznymi zenami. Ani nemusim opisovat ako som sa zhrozila. Mal zapnute plusko, takze som si vsetky Rp konverzacia precitala. Nemyslite si, ze ho sledujem. Bola to nahodou, pretoze som nieco hladala v historii. Zaujala ma miestnot Sexzoznamka a nicky ako Milenka&& a pod. Po rozkliknuti tych konverzacii som nasla, ze moj uz manzel, vyhladaval sex za peniaze, prip. si pisal perverzne veci so zenami. Par rozhovorov bolo dohodnutych, presne miesto stretnutia, cas, kolko za to dostane a samozrejme si vzal aj cislo.
Hned vecer som ho konfrontovala, pretoze uz spal, vyhnala som ho z postele a tablet so zapnutymi Rp som mu hodila na postel. Prv nechapal, zlakol sa... ved som na neho zvrieskla a potom sa zacal strasne ospravdlnovat. Povedal mi, ze sa ani s jednou z tych dotycnych dam nestretol. Len chcel vediet, ci pojdu a ze kam az zajdu. Dnes mi pisal asi milionkrat, ze ma nikdy nepodviedol. Ja som uplne zufala, rozmyslala som, ze mu uverim, ale nerozumiem, ze keby uz mal aj cislo aj miesto aj cas, tak tam proste nepojde? Je to trosku divne.... ze? Robil to uz pred svadbou aj po svadbe a to sa od noveho roku snazime o babo. Citim sa strasne ....
neviem, co mam robit....

mircalla
10. jún 2015

Noooo....toto ta caka cely zivot...iny nebude....rada by som to napisala nieci ine...

sardinka333
10. jún 2015

No ja neviem...ak už má niekto dohodnuté miesto stretnutia, čas, kolko za to....tak by so asi minimálne to snaženie o bábätko na dlhší čas odložila. Ked sa teraz nevie ovladať a vyhladava ine rozptýlenia tak čo bude robiť potom v tehotenstve?
Ja som ale typ že by som možno na to čislo cinkla a vyzistila, ak by to šlo (samozrejme nie hystericky) či sa dotyčný naozaj s tou ženou nestretol.
Ale celkovo toto by bola velka rana pre vzťah a veelmi dlho by trvalo kým by som nadobudla stratenu doveru k partnerovi. Dieťa by som určite s takým chrapunom nechcela...v dohladnej dobe iste nie.

terezka1947
10. jún 2015

@sasaga

erika04
10. jún 2015

ak ta podvadzal uz aj pred svadbou a ty si v case svadby o tom nevedela, je to dovod na anulaciu manzelstva (teda vyhlasia, ze manzelstvo nikdy neexistovalo)
To len tak, aby si vedela, ze sa da zist z kratsej cesty....radsej teraz ako po rokoch trapenia...

sasaga
autor
10. jún 2015

@mircalla tiez ma to napadlo ako prve.... nikdy by som nepovedala na neho toto ...on posobi velmi inteligentne...taky gentleman....ja to proste nechapem ....teraz mi vypisuje, nech mu odpustim ,ze on to uz nikdy nesrpavi

sasaga
autor
10. jún 2015

@erika04 hladala som aj o tom nieco medzi prvymi vecami, ale nenasla som, zeby bol dovod toto na anulaciu....asi skocim za pravnikom ... ale ked si predstavim ,ze kolko penazi do toho slo....radost rodicov... ludi na svadbe.... ja to proste nechapem ...ako to mohol....naco si ma potom bral

natalym
10. jún 2015

No sklamanie ako hrom, teda.

terry658
10. jún 2015

@sasaga Je len a len na Tebe,ci uverim muzovi,ktory ti takto klamal. Ja by som si overila,ci naozaj s tymi zenami nieco mal. Asi by som im napisala v jeho mene,ze ake to bolo,ci sa im pacilo co spolu zazili a ci si to zopakuju. Ak s nimi nebol poslu Ti spravu,ze si z nich pekne vystrelil,ak s nimi bol tak to rychlo zistis.
To babatko radsej na chvilku odloz,kym sa to nevyjasni. Ja osobne by som v takejto neistote nemohla byt. Mala som snubenca,co ma takto podvadzal a do poslednej chvile ma presviedcal,ze je verny len mne. Potom sa to prevalilo a ja som bola na prasky niekolko rokov. odpustila som mu,ale zacala som stracat vlastnu hodnotu. Stale som vedela,ze bol s niekym inym a nezmierila som sa s tym, po asi 3/4 roku trapenia som sa s nim rozisla. A nasla som najuzasnejsieho muza na svete,o ktorom viem,ze by ma nikdy nepodviedol.

jeennyv
10. jún 2015

@sasaga to ze to nikdy nespravi by som neverila..ocividne sa nedokaze vzdat virtualneho sveta, je len zhoda nahod, ze si na to prisla, ale dnes existuje tolko moznosti ako si pripojit ne internet, ze virtualne moze zit hocikde a hocikedy...bud sa s tym zmieris, ze okrem teba stale bude niekto visiet na nete, co by som ja neakceptovala alebo ako tu bolo pisane anulujete vas zvazok...

mircalla
10. jún 2015

@sasaga ale spravi....na chvilu si da pokoj.take typy co Toto robia si nemozu pomoct

sasaga
autor
10. jún 2015

@sardinka333 skusala som tym zenam pisat rp, ale neodpisali mi .... takze neviem .... mne dost dlho trvalo, nech som mu zacala doverovat... neviem preco, ale podozrievala som ho od zaciatku... asi ten siesty zmysel mame ozaj dobre vyvinuty. Ale on zo mna robil salenu, ze mu neverim a podobne a tak som si pomyslela, ze to asi prehanam.. ja som svadbu ani nechcela. Som slobodna mamicka a svadba pre mna nie je podstatna vec. Pre neho vsak bola a tu sa dostavam vlastne do zufalstva, ze preco to potom vsetko robil. Preco mi dal prsten... preco to divadlo...nejde mi to do hlavy

cervenaruza123
10. jún 2015

@sasaga vela muzov vdaka lahkej dostupnosti internetu si prave cez net dokazuje, ako dokazu "zbalit" zenu, aki su stale skveli borci, aj ked ziadne stretka a sex nechcu. je to sice smiesne, ale je to tak. mne osobne by ale aj to vadilo. no a on takisto velmi dobre vie, ze nemas velmi ako dokazat, ze ta nepodviedol, takze ktovie aka je pravda. na dosledky mal mysliet skor, este po rokoch manzelstva by som mozno prizmurila oci, ale tak skoro po svadbe? tiez mi ako prve napadlo co napisala @erika04, ze je to dovod na anulaciu manzelstva, co by bolo vyuzitelne... neviem co by som robila, keby som toto teraz zistila o manzelovi, ale asi by padla vsetka dovera k nemu a co z takeho manzelstva? uz len cely zivot podozrievanie a strach, ci to nezopakuje. ale je tazke take nieco spravit, hlavne ked nemas istotu, ci to nebolo naozaj nahodou len pisanie

sasaga
autor
10. jún 2015

@terry658 tak to ti blahozelam... vies ja som sa uz raz popalila...prvy ma opustil ako tehotnu, dieta bolo planovane, a tento to dobre vedel. ... preto som mu zo zaciatku mala problem aj uverit, ze ma nepodvadza... ma dost volnu pracovnu dobu. A toto mi spravil, neverim, ze sa s nimi nestretol aj ked mi to prisahal

ruthke
10. jún 2015

Ber to tak ze to co si nasla je len spicka ladovca. Ze sa so ziadnou nestretol a nespal, je loz. Zavisly na sexe. Utekaj kym mozes, lebo z Teba urobi trosku. A este Teba presvedci, ze si paranoidna a nenormalna, a ze je to vlastne Tvoja chyba. Bud rada, ze si to nasla teraz a nie po tom ako si z neho urobila otca svojho dietata.

timea7
10. jún 2015

@sasaga je mi ťa ľúto, ale keď si dovolil takéto niečo v čase, keď by si mala byť pre neho všetkým na svete, už by som mu asi nikdy nedôverovala 😖 😖 😖 😖 😖

sasaga
autor
10. jún 2015

@cervenaruza123 to ano ...ja by som mu mozno aj odpustila, ved ho milujem ...ale, ked zavriem oci, hned sa mi pred ocami zjavi on a nejaka zenska... keby si videla, co jej vypisoval.. och .... ale ostali by tu stale otazky, podozrievanie.... ja si skusim prezistit tu anulaciu...aj ked mi to je strasne luto ......ale strasne uz len kvoli malej ...boze .... ako nam to mohol spravit

lyzzy
10. jún 2015

@sasag..... Aj keď s nimi nespal ( neverím tomu) tak by to spravil neskôr.....a nevera nezacina v posteli ale v hlave

mircalla
10. jún 2015

@sasaga aj keby s nimi nestretol. co si nemyslim...je to dost otrasne. Je mi tak luto,ale radsej z kratsej cesty

anetkaadamko
10. jún 2015

bolo tam číslo, zavolaj a zisti........

terry658
10. jún 2015

@sasaga Ak mas v srdci stale neistotu a neveris mu, odid od neho a poziadaj o anulaciu alebo rozvod,to je jedno, neostavaj s nim ani chvilku navyse. Odid k rodine,znamym hocikomu. Pocuvaj svoje srdce.

sasaga
autor
10. jún 2015

@terry658 si ani nevies prestavit ake to je tazke.... rozhodnut sa .... ja citim, ze mi klame ...ale na druhej strane strasne by som mu tak chcela verit ...zivot sme mali pred sebou ....dieta, ktore som tak velmi s nim chcela mat.... ja neviem, ci sa s tym zmierim.... neviem, co mam robit....keby som uz nemala dceru, nie jeho.... rozhodla by som sa rychlo ...ale tak sa bojim aj o nu

sasaga
autor
10. jún 2015

@anetkaadamko neverim, zeby sa tie baby so mnou bavili.....ani na rp neodpisali

erika04
10. jún 2015

@sasaga aspon im skus zavolat...za skusku nic nedas

natalym
10. jún 2015

@sasaga A Ty si im písala vo svojom mene?
To je jedno či niečo bolo alebo nebolo, sralo by ma, že ho také niečo vôbec napadlo........

sasaga
autor
10. jún 2015

@natalym ano ja som im pisala a napisala som jeho nick, ci sa s nim stretli, ze chcem len vediet pravdu a neodpisali nic...aj mna to neskutocne stve... do zufalstva

applede
10. jún 2015

@sasaga velmi ma mrzi co sa ti prihodilo .....nikdy si ista nebudes ak si to nepreveris 100per ...rp-cka su nic, to ti mozee aj nemusi odpisat a uz vobec ani dotycna....cez rp bysom to neriesila, ak uz mas nejake cislo nakonretnu osobu ...tak to ries telefonicky ....zistila by som si priadne aspon jednu osobu odkial je, ci sa kontaktovali, ako atd ...nieco blizsie o nej lebo aj ked by si zavolala....moze ti hned polozit atd ....treba to riesit s chladnou hlavou ....aj ked to je urcite tazke teraz......ale nenechat to tak, lebo to budes mat stale v hlave a nikdy nebudes ..kludna....drzim palce

sardinka333
10. jún 2015

@sasaga odpustit sa dá ale zabudnuť nikdy. Tie otazky a podozrievanie ostanu zrejme na dost dlhu dobu to by sa musel nejako radikálne ,,otočiť,, aby si mu začala doverovať. Kto už zašiel takto daleko v mimo manželských zaletoch tak tažko už pojde ,,naspäť,, aj ked netvrdím, že to nie je možné. Aj zázraky sa deju.
A čo sa bojíš o dceru? Nemáte kam odist, si nejako na nom závisla? Praveže by som sa bala toho že aky vzor dcera uvidi, aky vztah medzi maminou a ,,ocinom,, tu atmosferu, ktora je u vás to dieťa citi aj ked to možno nedava na javo. A na dieťa s tým chlapom zabudni - na zatial! Čo chceš byť samoživitelka s 2 deťmi? Zase rozum musí zvíťaziť...v tejto situácii určite.

nella5
10. jún 2015

@sasaga Ahoj, uz ked si im pisala tak si mala pisat v jeho mene. Velku chybu si urobila ked si im pisala sice z jeho nicku ale pytala si sa ci s nim nieco mali, Takto je jasne, ze ti nic neodpisali 😒

sasaga
autor
10. jún 2015

jedine co sa mi priznal bolo, ze si so zenami pise uz nejake dva tri roky.... obcas.... zacalo to jednou nasou hadkou ...co ma tiez prekvapilo.... pretoze mi chcel urobit na truc a dohodol si stretko... uz bol na mieste, ked si to rozmyslel... ale to sa mi priznal sam ....tak neviem ...ci to brat ak onieco strasne ..alebo ako nieco, co ho teraz stve... pise, ze chce poslednu sancu, ale ako pisete.... nebudem mu verit...aky to ma zmysel... na druhej strasne ho strasne lubim .... je to cele zle

sasaga
autor
10. jún 2015

@sardinka333 ja si neviem uz ani predstavit , zeby som sa s nim milovala....jednej pisal, ze pri milovani so mnou myslel na nu....no strasne....
@nella5 ja som to pisala dnes.... on si ten nick vcera vecer, co som ho konfrontovala hned zmazal, takze uz ani neexistuje