O čo jej ide?

6. jan 2021

Som muž a tu asi idem pre vysvetlenie ženského správania :D už 5 rokov sa mi veľmi páči jedna žena, pred troma rokmi som jej napísal a odvtedy sme boli v ako takom kontakte, nie častom ale raz za čas sme si napísali, neskôr sme si aj začali volávať. Nepovedal by som že ju milujem ale určite ma niečo k nej stále ťahá. Hoci sme sa nikdy naživo nerozprávali, len takto cez telefon, taký pocit ako mám pri nej som ešte nezažil. A to som mal celkom dosť dievčat. Jednoducho mám potrebu stále ju vyhľadávať a písať si s nou, neustále na nu myslím, aj keď mi píše mnoho dievčat pri žiadnej nemám takú radosť zo sprav ako pri nej. veľmi sa mi páči a viem že vzťah s nou by bol úžasný. Všetko toto som jej povedal a ona mne tvrdí to isté. Lenže často ma ignoruje. Predtým sa mi zvykla hocikedy ozvat prva ona, teraz skoro stále ja. Pritom vraví ako jej zlepší deň keď sa jej ozvem. Už ani nie sme tak často v kontakte, a keď jej napíšem píšeme si pár dní a potom ma začne ignorovať. Pritom stále mi vraví ako by ma chcela mat pri sebe, ako ma ma rada, no potom ma mesiac/dva ignoruje až kým jej nenapisem znova. Vždy sľubuje že už nebude ignorovať, chvilu jej to vydrží a potom znova. Ja viem, možno riešim detinské veci nato že mám 25 rokov (ona 21) no naozaj ma trapi ako to medzi nami je keďže vravím že nič take ako pri nej som ešte nemal. Čo mám robiť? Čo by vás ženy potešilo? Ako ju získať aby ma neignorovala? Ma vôbec zmysel vnucovať sa jej?

pribinak
6. jan 2021

Prestaň sa jej vnucovať. Evidentne nie sú pre ňu priorita.

rybka80
6. jan 2021

Prečo ste sa ešte nestretli?

autor
6. jan 2021

@rybka80 hlavný dôvod je ten že sme z ďaleka

mondolina
6. jan 2021

Nebavilo by ma si písať s niekým 3 roky...

0silvia0
6. jan 2021

asi ta ma v zalohe a caka nieco lepsie...

rybka80
6. jan 2021

Ak máš o ňu taký veľký záujem, diaľka je problém ktorý sa dá vyriešiť.. Prídeš za ňou do jej mesta, zajednas si hotel ci motel na jeden deň, alebo víkend , kde budeš môcť prespať.. A je to.

thoughtfulweirdo
6. jan 2021

Tak mňa by takýto kontakt tiež nebavil. Teraz nie je ideálna situácia, ale čo ste robili do marca minulého roka? Ja to vidím tak, že keď mi nejaký muž tvrdí, že má o mňa záujem a niečo cíti, tak očakávam, že sa bude snažiť niekam to posunúť, aj keď sme zďaleka, niečo vymyslieť, spoločný výlet niekde na polceste a podobne. Načo by som si s niekým vyvolávala a vypisovala roky? Čo by som z toho mala? Ja síce nemám problém byť iniciatívnejšia a navrhla by som stretnutie aj prvá, ale sú ženy, čo si potrpia na tom, že muž by mal urobiť prvý krok. A pokiaľ len kecá a kecá a skutek utek, veru by som sa na to vykašľala, aj keby bol ten záujem aj u mňa.

marcellka32
6. jan 2021

Podľa mňa ťa dievča ťahá za nos, odpíše, aby si bol kľudný, teba to teší..a 5 rokov si len písať?🤦 Ty si nenavrhol ešte nikdy stretnutie? Diaľka? Stretnúť sa na polceste...ak má muž a aj žena záujem, tak je aktívny, za mnou prišiel chlap na bicykli 25 km, lebo večer naspäť by nešiel bus, tak aj domov na bicykli...mám pocit, že tu tvoju už to dávno nebaví a len ťa akože utesuje, nerobila by som si nejaké nádeje a obzrela sa inde po vzťahu

hopsadobrandejsa
6. jan 2021

Ako sa vravi, zelezo treba kovat ked je horuce.......tvoje stihlo za 5 rokov uz aj 100-krat vychladnut.

Ak ti pise, ze aj ty jej chybas a ze si vie predstavit vztah s tebou tak naco cakas?.....na dymove signaly?

Mne keby teraz napisala moja velka laska, ze jej chybam a ze by ma chcela vidiet tak davam sprchu a sadam na najblizsi vlak k nej.

Ak vezmem do uvahy, ze zeny nie su rady stavane do dominantnej pozicie a cakaju kedy chlapovi konecne udrie do hlavy, ze sa im paci tak ja fakt neviem co od nej ocakavas.

Myslis, ze ti zena napise, ze ta chce mat pri sebe ak ta berie len ako kamarata? Ked ti toto pisala uz si davno mal dohadovat stretnutie.

jaandorka
6. jan 2021

ona ťa tým priťahuje - pretože sa dlho neozve, možno drží aj nejaké tajomno a to je pre teba lákavé..... a druhé ti hneď odpisujú, preto ťa až tak nepriťahujú - všetko vieš čo potrebuješ...
ale ONA sa môže s tebou aj len tak zahrávať - možno pouvažuj aký vzťah má u teba budúcnosť, veľa šťastia prajem 😉

pupavocka101
6. jan 2021

mozno prave toto ze ta drzi v takej neistote ta k nej tak pritahuje 😉

mareka49
6. jan 2021

Sadni na vlak ak nemáš odvoz a stretnite sa.
Jedno osobne stretnutie možno vyrieši milión riadkov

alas20
6. jan 2021

Len co sa skoncia cestovne obmedzenia, navrhni jej ze ju prides pozriet na dva dni. Ak bude chciet, opytaj sa jej kde mozes prespat. Bud Ti navrhne svoj byt, alebo hotel (ak navrhe hotel, nemusi to nic zle znamenat). Pokial je fakt z daleka >500 km a budete sa citit spolu fajn, ostan este jeden den a navrhni, ze sa k nej prestahujes a tak aj urob. Pokial ste k sebe blizsie, prid za nou dva-tri vikendy po sebe a potom jej navrhu to same. Najmi si byt a nastahujte sa tam. Pokial ta bude odmietat. Bud chlap a prerus kontakt. Vymaz jej cislo a najdi si niekoho noveho.

Nesnaz sa prist na to co si mysli... Nemas sancu to zistit. Akurat sa z toho zblaznis. Ale ak ta miluje, odmietat ta nebude.

zuzanka.zuzu
6. jan 2021

ľudstvo vymre..... aby chlap po 3 rokoch neprišiel pozrieť svoju milú? dedko maďar bol na slovensku niečo vybaviť, ceknúť nevedel po slovensky ani ťuka, na vlak ho odprevádzala dievčinka čo nevedela ani slovo po maďarsky, zostali spolu 70 rokov - to je kvalitná prechádzka na vlak! 😍 a nie tieto vaše nekonečné vypisovačky 🙄

gabika4
6. jan 2021

Drží si ťa ako plán B...ak sa ti neozve dlhšie, tak podľa mňa je práve s niekým druhým, nevýjde jej to, tak ti odpíše ...ja by som si nerobila na tvojom mieste nádeje...radšej hľadaj reálnu ženu a rob to, čo ona, drž ju ako plán B 😀....prípadne sa stretnite, hoci je zďaleka, stojí to za to sa stretnúť hoci len na hodinku (teraz síce nie, keďže sme doma zavretí, ale keď sa trošku upokojí)....hneď zistíte, že či to má zmysel alebo nie...ja som sa s manželom spoznala na nete, no len 3 mesiace si vydržal so mnou písať, potom sme sa stretli a bolo to jasné...teraz sme spolu 12 rokov, z toho 7 rokov manželia 🙂 ...

marcellka32
6. jan 2021

@zuzanka.zuzu presne, nebol internet a vypisovacky, dedo hodil na zábave očkom po babke a už sa chystal a ohlasoval u nich doma návštevu 🙂 a babka si ho vzala ako vdovca už s 2 malými deťmi, láska je silná, spolu mali ešte 5 detí, chudobní boli ale mali statok, bolo čo jesť, ale aj čo robiť, dedo chodil do Ostravy na týždňovky celý život a babka so 7 deťmi sama okolo statku....dnešní mladí si to nevedia ani predstaviť...čo chcem povedať, že mladá ak by naozaj chcela, tak už su dávno spolu

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinakr
6. jan 2021

Tak asi si piše aj s inymi.Keby si bol jediny neignoruje mesiac
Možno je kočka a 5 chlspi jej pisu ako o ňu stoja, ona je " kamaratka" so všetkymi a vybera si, ktory ju omami prvý
A zakial ty sa chystaš už 5 rokov ju navstivit, preslo jej živorom par chlapov a keď neni do coho pichnuť, rada si popíše aj s tebou

lucimichi
6. jan 2021

@hopsadobrandejsa dobre som sa nasmiala na tvojom príspevku😂👍

janetinka27
6. jan 2021

myslim,ze si pise aj s inymi. mas ju asi trosku zidealizovanu,mozno mas za sebou par romantickych predstav o vas dvoch.čaro takehoto "vztahu" vychadza prave z toho,ze nie je skutocny. skutocny vztah nie je mozno taky romanticky,ale jeho krasa spociva v tom,ze s tym clovekom skutocne zijes, kazde rano sa pri nom prebudzas,sem-tam pohadas,riesite bezne veci,nakupy,pokazenu pracku.
si este mlady,takze mrhanie casom si mozes dovolit,ale ak to chces vyriesit,navrhni stretnutie a ak nebude suhlasit,mozes si byt isty,ze ju mozes pustit z hlavy. ak by ta chcela naozaj mat,uz je cela žhavá a nenapadne by ta sama postrcila do stretnutia. chlape uz 2+3 roky snivas ako esmeralda pod vodopadom 🙂

marcellka32
6. jan 2021

@janetinka27 🤣Esmeralda pod vodopádom

annamarin
6. jan 2021

Ako dievča v jej veku môžem povedať, že podľa mňa ťa až tak za nos nevodí, jak tu niektoré píšu. Aj keď možné to je. Píše ti, že by ťa chcela mat pri sebe a to ste sa ani nestreli... Akoze fakt keby si s niekým pisem pol roka a este neprisiel ma pozrieť, tak uz kaslem na neho. Nie to este 3 roky. Uz davno si mal vybaviť hotel a ísť ju pozrieť. Bohužiaľ teraz je situácia taká, aká je. Skús jej to navrhnúť ako nápad, že by si prišiel. Keď bude nadšená - máš vyhrané. Keď sa bude vykrúcať, tak ťa až tak nechce. 🙂

annamarin
6. jan 2021

Možno by som si na jej mieste dokonca myslela, že ty ju tahas za nos. Ked sem tam napises, ale neunuvas sa prísť. 😂

jajka71
7. jan 2021

Teba zrejme nepritahuje ona sle predstava o nej akú si si vytvoril za tie roky komunikácie, ona zrejme nestojí o vzťah na diaľku, ak by on stala komunikácia by bola vzájomná, bude to možno aj tým, že obaja ste niekde inde mate úplne iné očakávania. Ty si si ju zidealizoval a chceš vážny vzťah s niekym, kto možno vôbec neexistuje, lebo naživo sa nestretate a telefón a tzv. Papier ci displej obrazovky mobilu ci PC znesú nesmierne veľa a absolútne sa nemusí zhodovať s realitou. Ona sa ti ozve v čase keď zrejme nemá nič dôležitejšie na práci s si pre ňu rozptýlenie, je pre ňu jasne, resp. Predpokladá že jej nezaklopes zajtra na dvere a tak píše a hovorí.... Lebo vnima, že pre teba je dôležitá a si pre ňu poistka, istota ako pre forest gump pre jeho Jenny. Je na tebe ci to budeš tolerovať alebo po hľadáš ženu s ktorou môžeš mať reálny rovnocenný vzťah.