Ocko uprednostňuje prácu. Ako ste na tom vy?

llaayllaa
17. sep 2009

Neviem,či len ja mám tento problém s manželom,ale od neakého času,je mojmu drahému prednejšia práca,a teraz nemyslím zamestnanie(aj ked ho má fakt také,že je viac v zamestnaní,ako doma,ale to ešte chápem,lebo v dnešnej dobe potrebuje každý peniažky)ale myslím robotu ako takú,napr.pred pár mesiacmi si u svojich rodičov začal stavat garáž,skoro celý august sme sa poriadne nevideli,a ani momentálne to nieje o nič lepšie,z práce rovno do garáže ku nim a opačne,a my sme neustále samé ☹ a z toho potom vznikajú medzi nami hádky a nezhody,ktoré by sa podla mna dali kompromisom lahko vyriešit,ale moj drahý nieje schopný neaký ten kompromis urobit ☹
Poznáte to tiež niektorá,alebo to len ten "moj"manžel je taký žhavý do roboty?

pensadorcallisto
14. nov 2009

Feejay... Sorry, ale akoze behat spolocne po uradoch s niekolkomesacnym dietatom, tak toto sa mi zda byt neprirodzene...Hlavne ak teda je to tvoja praca... Manzela milujem, ale byt takto s nim v kuse 24 hodin denne mi pride uplne nenormalne... To by nam uz asi zacala hrozit ponorkova choroba.... Myslim si, ze akzdy ma mat aj vlastne zaujmy a priestor pre seba a sebarealizaciu.

Inak, mtsl pisala, ze oni si to vlastne uz vyriesili... Manzel okupe, oblecie maleho atd.. A vikendy su len ich. Ja si myslim, ze tam ani ziaden problem nemoze byt...

Tu je normalna pracovna doba 10 hodin a to nevravim o tom, ze vo vacsine zamestnani sa pracuje aj v sobotu taku istu dobu. A je to jedno, ze je to nejaky uctovik atd... Tak si vravim, ze v tomto mam stastie, pretoze manzel je cez vikend doma. Teda ak neratam nejake ojedinele pripady... 😀

mtsl
15. nov 2009

tak tento víkend je super, MM prišiel v piatok skôr a boli sme nakupovať - konečne spolu 🙂 a celú sobotu sme spolu makali v záhrade, ešte aj všetky naše deti boli super, boli s nami a pomáhali nám 😎

danu
12. jan 2010

aandyna • 2d • Dnes o 18:56
Ahojte...
Aj vy máte muža, ktorý chodí neskoro večer z roboty a skoro ráno odchádza do roboty? A ked skončí v robote skor tak radšej trávi čas s kamarátmi ako s rodinou ? ☹ Ako to znášate?

luise • Dnes o 18:57
Uf..., dosť blbé. 😠 Našťastie nie, my pracujeme spolu.

aandyna • 2d • Dnes o 19:03
To je blbé ☹ ... moj je presne taký. Pri tom je na nás dobrý, donesie peniažky, hovorí že nás lúbi, myslím že za ženami nechodí... ale... nieje s nami. Vkuse je "vraj" v robote... ale myslím že naozaj je, je do svojej roboty úplne zbláznený a potom ide za kamarátmi lebo vraj sa potrebuje odreagovat... 🙄 ☹ ... ČO S TÝM ????????

mirka414 • 1d • Dnes o 19:05
moj to ma 50:50 ma rad rodinu a aj pracu a konicky.ja akceptujem jeho hobby a on moje sialene napady ako je spolu ist na mikulasa,fasiangovy sprievod a podobne veci.

aandyna • 2d • Dnes o 19:07
mirka... tak to ti závidím. Samozrejme v dobrom 😉 , prajem vám, nech vám to vydrží.

vinifera • 1d • Dnes o 19:09
aandyna nie si sama.
Môj chlap odchádza ráno do práce. Vracia sa neskoro večer. V poho aj po 23. Stále niečo "vybavuje". Za ženami nechodí to som si istá. Robí na autobazáre. Nonstop rieši niečo okolo áut. Bežné je, že prevážame autá hore dole. Zapája do pracovnej činnosti sem tam aj mna. Zato doma mne nič nepomáha. S malým absolútne nič. .-((

aandyna • 2d • Dnes o 19:12
vinifera... presne. Ani moj mi nič nepomože. Si s tým zmierená alebo ako to znášaš?

vinifera • 1d • Dnes o 19:18
Zmierená s tým isto nie som. Obzvlášť ked mám pod nosom kamarátkynu "ideálnu" rodinu. Teraz 5. 1. porodila. Drahý mal s nou ísť k pôrodu ale sa nedalo lebo šla cisárskym. Bol s nou 3 dni v nemocnici na VIP izbe. Obskakoval ju tam. Všetky vecičky pred pôrodom vyžehlil on. Doma vysáva, stiera podlahy. Teraz ked majú malého doma. Tak ho kúpe. Večer ked je pajedný tak ho nosí na rukách. Napr. včera šla kamoška spať o 22 a on bol s malým hore do 1 hodiny ráno. A to podotýkam že ráno ide normálne do práce. Prebaľuje, oblieka....
Môj nič!!!
Napr. v auguste mi rupli nervy. Mali sme ísť konk. za touto kamoškou kuknúť na 3 dni na dovolenku v SR. 3 dni sme sa nemohli nikde vyhrabať lebo mal stále robotu. Len som doma s malým čakala zbalená a on stále riešil všetko len nie svoju rodinu. Tak som mu povedala nech sa zbalí a ide do r..i. Že načo mi je taký chlap doma, čo vlastne doma ani nie je. Čo sa chodí domov vyspať a nažrať. Tak asi tri dni sekal dobrotu a je to zas tam kde na začiatku. Stále počúvam o tom ako treba zarábať peniažky. No ale že by tých peniažkov bolo doma nejak extra veľa (v pomere k tomu ako veľa je v robote) som si teda ešte nevšimla 😠
Bojujem s tým stále.

aandyna • 2d • Dnes o 19:23
Presne, ako keby si o nás písala 😒 . Moj teraz zmenil miesto, bude aj o vela lepšie platený, je z toho hotový ale ja sa z toho vobec neteším. Zatial to vyzerá, že bude ešte menej doma ako doteraz ☹ . Aj si rozmýšlala nad rozchodom ? Ja v poslednej dobe velmi často, ale ked mám byt úprimná, tak to asi neurobím... aspon zatial 😒

aandyna • 2d • Dnes o 19:42
Ja si niekedy hovorím že ved vačšina žien takto žije... asi to tak proste je. Takých chlapov čo doma pomáhajú, majú záujem sa venovast rodine, je ozaj asi málo... Niekedy sa nad to tak povznesiem ale niekedy... ☹ . Ako napríklad dneska to tak na mna dolahlo... Som doma sama z detmi a aj ked milujem byt s nimi, hrat sa, učit ich... ale je mi smutno ☹

aandyna • 2d • Dnes o 19:45
Ináč, ja som večná optimistka, vo všetkom zlom nájdem niečo dobré, mám celkovo pozitívne myslenie... ale toto nezvládam. Nieje tu nejaká psychologička čo by mi poradila že čo mám robit 😅 ?

timonko • Dnes o 19:54
aandyna...my sme na tom tak isto, náš tatko ráno odchádza keď spíme a prichádza keď spíme /aspoň syn už spinká/. Malý ho vidí iba cez víkend aj to niekedy má niečo dôležité, tak musí odísť. Ani ja som si nezvykla, no snažím sa, aj keď nie vždy sa to dá a prídu depky. ☹

aandyna
12. jan 2010

mywiel... ale čo hovoríš na to, že ked moj muž skončí v robote tak ide s kamarátmi von 🙄 ... to už je aká láska? Teda ako tomu moj muž hovorí, že nás lúbi... Hovorím, je na nás dobrý, nikdy mi nepovedal škaredého slova, peniaze nosí domov, zverí mi ich nech hospodárim, to je všetko pekné, ale čo trebárs deti? Vobec ho nevidia ☹ A ja? Vobec mu nechýbam ? Čo si o tom myslíš?

aandyna
12. jan 2010

timonko... tak...niekedy dojdu depky. A čo robit ked tie depky nechceme... ? Asi sa nedá nič. Ak sa s tým nevieme zmierit tak bud toho chlapa poslat do r..i, ale držat hubu a krok 🙄

aandyna
12. jan 2010

... alebo držat hubu a krok...

mywiel
15. jan 2010

andyna no nemas to lahké lebo raz za cas ist s kamaratmi ano ale casto ked sa vy ako rodina velmi nevidite je skoda, asi sa potrebuje odreagovat z roboty, ale toto je fakt pre zenu onicom musis sa s nim len porozpravat a dohodnut sa ze nebude chodit von viac ako raz do tyzdna alebo cez vikend ze niekam pojdete spolu. Skusala si mu to povedat? 😕