Odhalená nevera, čo teraz?

de21062011
29. jan 2019

Ahojte, tak neviem či sa to dá neverou nazvať, skúsim to v krátkosti opísať. Vopred prosím, nesúďte ma.
Našla som mu heslo na FB. Nechcela som, ale mnohé by ste to urobili tiež. Dnes konverzácia s nejakou ženou: snívalo sa mi o tebe, chvejú sa mi ruky doteraz, bolo to živé neskutočné, viac by som ti mal povedať iba po 22 hod, keby som doma tak ťa prídem navštíviť...
No, ublížilo mi to neskutočne. Nakoľko som sa mu dostala do účtu a on to nevie, neviem ako na neho - chcem aby vedel že to viem, ale nie takýmto spôsobom. Ako by ste to riešili vy?
Normálna žena by ho asi poslala rovno do p.., ja ho ale ľúbim. Ďakujem.

ketrin00
29. jan 2019

@de21062011 a čo že ho ľubis preto nemusíš byť naivnna

babi81
29. jan 2019

@de21062011 stalo sa mi to iste s ex rozdiel bol len on sa zabudol odhlasit takze sa mi otvoril rovno jeho fb.bola som smutna a uplne som prestala doverovat, noli sme spolu este par mesiacov a potom bol koniec.momentalne som stastna uz 8rokov, jeho pocotac radsej neotvaram.

samanta44
29. jan 2019

@de21062011 sonduj ďalej a uvidíš čo bude.no ak chces byť slepá lebo ho miluješ nechaj to tak . alebo keď budeš mať viac dokazov konfrontuj ho

lindusss2016
29. jan 2019

@de21062011 no ja by som zo zvedavosti urcite nevydrzala a chcela vidiet aj pokracovsnie toho rozhovoru... toto zatial o nevere nesvedci. Ale myslim, ze on by asi o nu zaujem mal, takze ak ti to staci, tak ho kopni do riti. No nevieme o vas nic, tak sa tazko radi. ste manzelia? Mate spolocne deti, majetok?

ketrin00
29. jan 2019

@babi81 tak robis chybu uvedomujes si že ťa podvadza ??? Musíš to riešit a určite nedavaj na javo že sa bojis lebo oňho prídeš

heyoka
29. jan 2019

@babi81 ,,jeho počítač radšej neotváram,,..😀 hlavne ostať pozitívnou 🙂

heyoka
29. jan 2019

@de21062011 joj žienka...mrzí ma to...ale tu už nie je čo ďalej sondovať...😕

babi81
29. jan 2019

@ketrin00 to predtym bol ex teraz mam priatela 8rokov a nepodvadza ma, nemusim nic kontrolovat viem.nas vztah je zalozeny na dovere, obaja sme boli podvedeni v predoslom vztahu tak vieme ako sa ten druhy citi

babi81
29. jan 2019

@heyoka jasne pozitivna!momentalne on doma s dcerkou ja na sluzobke 🙂

heyoka
29. jan 2019

@babi81 Tak podarene si to napísala...pobavilo ma to..no tak Ti prajem aby toto šťastie pretrvávalo a aby ste sa mali vždy radi...aj po dlhých rokoch! 🍀🍀🍀

pribinak
29. jan 2019

@de21062011 ja tomu nerozumiem, co ľúbiš na chlapovi, ktory ta podvádza? Nechcela by som ho ani keby mal vtáka zo zlata
Podviedol ta raz, podvedie znova. Akurat uz bude davat lepsie bacha

Nic by som ani nehovorila, ani nevysvetľovala, len 3 slova: zbal sa a vypadni !!!

kikuska_wedge
29. jan 2019

@pribinak a nie sú to 4 slová?

pribinak
29. jan 2019

@kikuska_wedge a je spojka. Nepovažujem to za slovo.
Ale inak trafila si pointu môjho prispevku ;) ;)

kikuska_wedge
29. jan 2019

@pribinak to bol len pokus o vtip. S pointou tvojho príspevku na 100% súhlasím.

pribinak
29. jan 2019

@kikuska_wedge ale ved ja som pochopila, ze je to vtip, preto som na konci dala 2 smajliky

bubbinaa
29. jan 2019

Konfrontovala by som ho, spýtala sa ako to myslí, či s ňou niečo má aj v reálnom živote a nech ti to teda vysvetlí ak je ešte čo vysvetlovať

portret7
30. jan 2019

podla mna toto nevera nie je. sledovala by som konverzaciu, skor to vidim na virtualny flirt a v realite skutek utek😉

stevvvka
30. jan 2019

@portret7 ale ked on zisti, ze toto mu prejde, povie si, ved nic sa nedeje.. A nabuduce skusi viac.. Ja by som ani necakala na nieco dalsie, toto by mi stacilo k rozchodi. Ine by to bolo, pokial by ste boli uz manzelia, mali deti...

Alebo sa jeden vecer pred nim nahod do sexy pradla, aby videl, ze si davas zalezat, pekne sa namaluj a tvar sa, ze ides von bez neho, medtitym si nechaj od kamarátky napisat nejaku spravu, odpis nejaky flirt a nechaj to otvorene pred nim.. A najlepsie ak kamaratke "akoze frajerovi" odpíšeš podovne slová ako on pisal hentej.. Ak teda mas rada cirkus a divadlo, ze ako by sa to jemu pacilo..

marfikchov
30. jan 2019

@stevvvka touto radou by som sa ja isto neriadila, čo som, z národného?!? 🤨 Však nech vyložia karty a vedia na čom sú, obaja, a nie dohady, konšpirácie a predstavenia v sexi prádle

pribinak
30. jan 2019

@stevvvka to co ma 15 rokov? Zbytocne divadlo a este bude nakoniec za kurvu ona.

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pininka
30. jan 2019

Normálne by som mu povedala,že som videla zmenu správania z jeho strany a preto som začala logicky pátrať čo sa deje a áno,nieje to slušne, ale okolnosti niekedy donútia pozrieť aj do mobilu či počítača. A nech ti to láskavo objasní. To že jej toto písal ešte neznamená,že s ňou niečo mal. To sú chlapi, a ich ego lovca. Ja som to urobila rovnako, 10 rokov som nemala dôvod pozrieť do mobilu, až keď sa mi niečo nezdalo. A ostala som tiež prekvapená. Nič také tam nebolo ako u teba, ale komunikácia prekračovala hranicu rozhovoru koelgu a kolegyne a mužovi som to hneď aj povedala,že sa mi to nepáči a neprajem si to, považovala som to za vyriešené a viac sme o tom nehovorili. Písanie prestalo. Muž sa ani neodvážil mi povedať že som mu nemala pozerať do mobilu. Ale sú takí čo sa budú biť do pŕs. Určite to riešila čím skôr.

bianka0207
30. jan 2019

Musíte rozmýšlať hlavou chlapa. Koľko ste spolu? Možno sa vo vzťahu nudí a potrebuje zažiť niečo nové. Toto ale o nevere nesvedčí. Až mi je nepríjemné to napísať, ale niektorí chlapi žial potrebujú "nevinný" flirt, ak sa nudia vo vzťahu. Ak máte príležitosť, nakuknite do tej konverzácie ešte raz. Z toho sa dozviete, či ide o flirt, alebo či chce niečo viac. Následne sa mu určite priznajte. Možno sa prizná sám a podarí sa vám to prediskutovať. Fakt neviem koľko ste spolu a aký máte vzťah, ale skúste váš vzťah nejak oživiť.

dominika6
30. jan 2019

@de21062011
kedže si konverzáciu videla iba čiastočnú,nečítala si ju komplet celú od začiatku? to by som si urobila pukance,naliala vínko sadla a prečítala celý archív..😀...
ak by boli správy vymazané,preventívne to sonduj...
ak nie a oni si dohadovali stretká,ktoré sa aj uskutočnili,tak si to iba vytlač a po konfrontácii a jeho vytrvalom zatlkaní,pekne hod papier na stôl a vyhod ho..

stevvvka
30. jan 2019

@marfikchov
@pribinak
Chlapi nereaguju na slova, a ak sa aj najdu normalni muzi, ktori vedia partnerku vypocut, takym netreba hovorit, ze toto sa nerobi..

Ja jej neradim, ze to ma urobit, pisem, ze ak ma "rada cirkus a divadlo",.. Ono, zena, ktora chce chlapa nejako "donutit" aby ju vypocul, vyskusa vselico,
V tomto pripade by som ja volila rozchod, ziadne dovody a vyhovorky by ma nezaujimali

Ale ak Ona onho stoji, aj to je sposob,

opakujem, chlapi slovam nerozumeju, im najlepsie prospeje vlastna medicina. Je to detinske spravanie taketo "hry" ano, nuz ale ked je raz jej chlap ako decko..

katkati
30. jan 2019

@bubbinaa Aj tak sa jej neprizná, ale ja by som tiež nevydržala, aby, som mu to nepovedala.

hope87
30. jan 2019

A je niekde mimo? Myslim, ci pracuje niekde v inom meste? resp. je z ineho mesta ako byvate? Lebo ta posledna veta, ze keby bol doma, prisiel by ju navstivit...to znamena, ze s najvacsou pravdepodobnostou sa uz stretli/ stretavaju sa...neviem, ci by som to vydrzala nepovedat to uz teraz...ale urcite by som to skusila a dalej sledovala ich konverzaciu, aby som sa dozvedela nieco konkretnejsie...naozaj to moze byt len pisanie a chce si uzit nejake vzruso mimo nejakeho zauzivaneho "kolobehu". Ak je to aj nieco fyzicke, tak z tohto, co si si zatial precitala by sa ti urcite nejako este vykrutil a kedze ho lubis, uveris a odpustis mu...verim, ze musis byt z toho hotova...drzim palce

deni91
30. jan 2019

No zatiaľ by som nerobila nič, obrátilo by sa to voči tebe. Počkaj a keď budeš vedieť kedy za ňou ide aj o koho sa jedná šla by som za ním a potom ho konfrontovala. Určite by som ho sama neprovokovala, že mám niekoho iného, tiež by to neskôr použil proti tebe. Sleduj čo si píšu a kedy sa na niečom konkrétnom dohodnú. Ak sa ti ho podarí prichytiť budeš mať dôkaz a keby dačo, nezdalo sa ti jeho správanie už dlho. Ako sa k tebe chová, bez toho, na čo si narazila sú aj iné príznaky? Vieš, čo je to za ženu? Určite má profil...

alaguema
31. jan 2019

@de21062011 tak toto naozaj nie je nevera. Je to veta, kde konštatuje, že mal sen - to nezakážeš. Bude sa mu snívať s inými ženami a bude to brutálne sexi a budú sa tam diať všetky zakázané veci - na to si zvykni. To, že mal možnosť a potrebu jej o tom napísať hovorí o tom, že majú asi dosť blízky flirtovný vzťah, ale s najväčšou pravdepodobnosťou mal, alebo má toto aspoň raz za život úplne každý jeden človek na tejto planéte. Otázka je, kam je ochotný to dotiahnuť. Ono aj tá vysnená návšteva "keby že je (pani/slečna) doma", by nemusela dopadnúť sexom. Jednoducho, niektorí muži potrebujú flirt a vedia to v tej hladine udržať. Iní skočia na všetko, čo sa hýbe a je ochotné. Ty by si mala vedieť, z ktorej kategórie je ten tvoj. A hlavne by si mala vedieť ostať cool a nehysáčiť za každú infošku, ktorá k tebe príde neregulérnym spôsobom, lebo ak sa prehrabuješ v súkromí kohokoľvek, tak natrafíš na čokoľvek a musíš byť pripravená to zvládnuť. Alebo ho teda vyhoď a zamkni dvere a už nikdy mu neotvor 😉 Samozrejme, to len v prípade, že nemáte detičky. Tam už treba vedieť naozaj čo a ako.

1gabriela13
4. feb 2019

@de21062011 ved tu nie je o com pošli ho do p***