Odpustiť a vrátiť sa k mužovi, ktorý vám ubližoval psychicky aj fyzicky ?

24. nov 2019

Po viac ako 10 ročnom manželstve, koniec. Vedeli by ste odpustiť mužovi ktorý vám ubližoval psychicky aj fyzicky? Keby ste videli zmenu? Tie manželky a mamičky ktoré máte skúsenosti,vrátili ste sa k mužovi a bolo lepšie? V čom nastala zmena? V čom ste zmenili prístup k nemu,a láska sa nevytratila?

katulik123
24. nov 2019

Tak ti poviem. Nebuď hlúpa. Taky človek sa nikdy nezmení navždy. Vždy sa to vráti do starých koľají. Proste to ten človek má v sebe. Nedá sa to len tak zmeniť. Je to iba pretvarka, ktorá môže trvať hoc aj 3 roky, ale potom to bude znova to isté. Ver tomu. Určite by som do toho nešla. Keď raz odideš z takého vzťahu. Absolútne sa neobzeraj dozadu. Nič dobré ťa nečaká ak by si šla do toho späť...

stela01
24. nov 2019

Však skús , možno ti chyba skončiť na xanaxe s plastikou nosa .

clarke
24. nov 2019

Nie.. Sa to vráti do starých koľají keď uvidí že mu to prepáčiš ... Ty nie si majetok aby si mu tolerovala nadávky urážky a bitku si svoj právna bytosť tak sa uvedom že sa nezmení keď nemá dôvod.. A on ho nemá.. Si myslíš ze sa zmení len tak keď ty chceš? To sa nestane... Možno na začiatku bude ako tak ovládať a správať ale potom sa to vráti do starých koľají

giuli
24. nov 2019

Dobre bude par tyzdnov a potom sa to vrati do starych kolaji...a priebeh bude este silnejsi....ak da facku raz,druhykrat da dve.....ukonci to ...ja som dala sancu trikrat a nemalo to vobec ziadny ucinok...

kikaaa444
24. nov 2019

Nie nevrátila . Taký človek sa nezmeni , nie je to jednorazové zlyhanie ale povaha . V živote treba harmóniu a nie stress, ja by som sa bala žeby tom pri takom človeku vážne ochorela .

medulienka81
24. nov 2019

A ty si myslíš že ťa ľúbi po všetkom čo ste zažili??? Každý prejavuje lásku svojským spôsobom. Ľahšie sa žije keď človeku odpustis ale nikdy nezabudneš. Láska je o ucte..podpore.. úprimnosti..komunikativnosti.. ale toto si pri ňom asi neprezivala. Každý robíme chyby..ale z chýb sa poučíme a snažíme sa ich nerobiť. Je on taký typ človeka v ktorom prebýva nejaká láska úcta voči tebe? Odpovedz si a máš jasno.

dskjhfdlkdjhl
24. nov 2019

Pre vlastne dobro-odpustit a zabudnut na vsetko, nabrat uplne iny kurz a dotycneho nestretnut viac ako je nutne (napr. kvoli detom, aak mate).

sara07
24. nov 2019

ak je tam aj fyzické ubližovanie , nie nezmení sa to, ten faktor spuštač ostáva ,iba ak by chodil na nejaku skupinovu terapiu alebo psychologovi a pracoval na sebe
vtedy ano , tam je šanca, lebo si uvedomí čo urobil, prečo, psychoanalyzou sa dopracuje s odbornou pomocou k nejakému vysledku že sa vie ovladat
ale sám tomu neverím
psychické budiž tam ak velmi vstupi do seba, ale fyzické nie

brendaa
24. nov 2019

Nie a kvoli detom uz vobec nie

paulinoocka
24. nov 2019

Ja osobne si myslim, ze ludia sa vedia zmenit na chvilu alebo len na oko aby sa nepovedalo, ale vnutri sa to bbude hromadit a raz to vybuchne tak, ze z toho bude nestastie... ja by som sa nevratila...

larisalarisa
24. nov 2019

Ak sa vám podarilo ujsť , tak už neriskujte návrat. Po medových týždňov to bude ešte brutálnejsie. To je isté.

ivkazba
25. nov 2019

Ľudia sa zmenia na chvíľku, resp. nezmenia sa ale dokážu sa tváriť. To, čo je v človeku, jeho osobnosť, črty, povaha, to sa proste nezmení. A ak máte deti, tým rýchlejšie je potrebné odísť. Deťom je lepšie s jedným milujúcim rodičom ako s oboma rodičmi ale v nezdravom prostredí.