Odvolanie k zastaveniu rozvodového konania. Ako ho napísať?

Prosim Vas ak mi vie niekto poradit, viem je to moja vina. Bola som nerozhodna a vyckavala na poslednu chvilu o prerusenie na rozvod, nepostrehla som datum a presvihla som rok. Mam pozastavene rozvodove konanie a mam dat odvolanie ako ho napisat.
Dakujem
alexandra
30. apr 2008
Od par dni do par rokov, zalezi od miesta, sudcu, faktu ci su v rozvode aj malolete deti, ci manzelia spolu ziju, ci su schopni sa dohodnut, zalezi to od sudcu, mnozstva svedkov, atd atd atd..
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sindus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luzzie
16. máj 2008
...ufff ešte že ja to už mam za sebou 🙂

prajem veľa sily......

ale zhodnoť, či sa oplatí bojovať.... 😉
poleva
20. júl 2008
sindus ako pokračuješ ?
pingu717
1. feb 2013
no mne bolo povedané že stači napisať že všetko berieš späť v plnom rozsahu...a ja si podala na rozvod v auguste a už v novebri bola rozvedená šlo to rýchlo cca 10-15min
kijara31
17. mar 2015
dievčata, vedela by mi niektora poradit? .... manzel podal ziadost o rozvod... potom ho bez mojho vedomia zastavil, mozem podat odvolanie proti zastaveniu konania ja?
alenah31
17. mar 2015
@kijara31 nie, akúkoľvek žiadosť podanú na súd môže pozastaviť či odvolať ten kto žiadosť podával ( čiže navrhovateľ) - zaplatil príslušný poplatok súdu čo je v prípade rozvodu 66€, ktoré mu ale nik nevráti. Ak chceš rozvod máš rovnakú možnosť - podaj si ju ty. Pokiaľ ste totiž žiadosť nepodávali spolu - aj to sa dá - nie je povinný ťa o ničom informovať.
kijara31
18. mar 2015
@alenah31 myslela som si, skoda....dakujem za odpoved 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli