Ostať vo vzťahu kvôli dieťaťu?

niktaroska
16. máj 2013

Ahojte žienky chcela by som počuť vaše názory a možno aj poradiť čo mám ďalej robiť. Máme spolu 20 mesačného synčeka, ktorého obaja zbožňujeme. Lenže náš vzťah s priateľom už keď som bola tehotná bol len o hádkach a hádky stále pretrvávajú. Už ďalej nevládzem a nebaví ma takýto život. Keď som mu povedala, že to nemá význam a bolo by lepšie to ukončiť tak vravel, že sa zmení a bude všetko iné. Lenže vydržalo to chvíľu a zase to bolo tam kde predtým. Teraz to už zašlo kus ďalej a povedala som mu nech ide preč. Stále mi píše sms ako ma miluje a chce byť s nami, že sa zmení a začneme odznova a bude nám dobre. Lenže ja mu už neverím po tom ako mi to sľúbil a stále sa to aj tak vrátilo k starému. Necítim už k nemu nič. Stále váham a rozhodujem sa čo mám robiť, či to mám ukončiť keď už ma polku vecí zbalených alebo to ešte skúsiť, hlavne kvôli dieťaťu keďže moje city k nemu úplne ochladli. Čo si o tom myslíte? Ďakujem

monusik73
16. máj 2013

pokial ho nelubis a city ti k nemu ochladli, tak si myslim ze je zbytocne zostavat v tomto vztahu len kvoli dietatu na funkcny vztah sa musia dvaja ludia lubit ..... takze podla mna s nim neostavat

sedmikraaska
16. máj 2013

ja som za to, ze nie - neostavat. On otcom stale zostane a pokial tvoje city k nemu ochladli a neveris mu, ze sa zmeni, tak je to zbytocne. Mozes to, samozrejme, predlzovat. Ale naco sypat sol do rany?

simi222
16. máj 2013

Akvoli čomu sa hadate?

babullka1
16. máj 2013

Pokial si si vážne istá ze k nemu nič necítiš,tak neostávaj,.....nikdy neostávaj vo vzťahu "len" koli dietatu...aj ty máš právo byť šťastná... viem o čom hovorím.... 😉

timotea244
16. máj 2013

No ťažko je radiť...ale myslím si,že pokiaľ tvoje city ochladli neľúbiš ho a nerozumiete si,tak zostávať vo vzťahu len kvôli dieťaťu asi nie je najlepšie,lebo aj to dieťa to časom vycíti,že niečo nie je v poriadku a budete sa trápiť zbytočne všetci... 😒 ale to je len môj názor...

simca06022011
16. máj 2013

Nie, bude to len hrosie postupne..

balli
16. máj 2013

ak ostanes iba kvoli dietatu, aj tak bude neskor trpiet dieta...kvoli vasim hadkam, kvoli tomu ze nebude vyrastat v harmonickej rodine a to vsetko bude citit, vsetok ten nesulad a vsetko okolo toho...myslim, ze je to horsie ako keby vyrastal s rodicmi zvlast a citil ich lasku v plnej miere aj ked bude mat kazdy z nich neskor ineho partnera ktoreho moze mat maly tiez rad....
drzim paste nech ti to vyjde tak aby si bola stastna...spociatku to bude asi boliet, ale vsetko raz preboli....

alka221
16. máj 2013

ak uz city ochladli a nemilujes ho, tak potom nie je jediny dovod zostavat spolu 😉 lebo vztah je o laske 🙂

rebekasaska
16. máj 2013

ked k nemu nic necitis tak urcite neostavaj tak bude trpiet aj maly pri vasich hadkach,mas pravo byt stasna aj bez neho vravim z vlasnych skusenosti 😉

lubkap07
16. máj 2013

Dva krat do tej istej vody nevstupuj .....nechala y som to na tvojom mieste tak ako je dieta nie je dvovod na to aby si s nim bola ked ho nemilujes a neklapalo to klapat nebude ani druhy krat 😖

mata128
16. máj 2013

Neostavaj...viem o com pisem. My sme takto vydrzali 3 roky a dalej to nemalo zmysel. Cim je dieta mensie,tym lahsie to odlucenie zvladne,aspon podla mojej skusenosti...

amelie123
16. máj 2013

ja by som povedala, aby ste si skúsili dať pauzu. ísť načas od seba a zistíte, čo ďalej. aj ty sa presvedčíš, či ho naozaj nechceš, alebo ti len pre hádky a tlak lezie na nervy. Neviem ako dlho ste spolu, či bývate sami, ako dlho ste boli spolu pred tým, kým ste mali bábo, koľko máte rokov.... veľa od toho závisí. Preto je ťažko radiť, či to máte hneď ukončiť, aby ste potom neľutovali. Držím palce nech sa to utrasie🙂

katia7
16. máj 2013

ja si zase myslim ze zivot neni pericko 😀 ja som presla vselicim ale nenapisala si nic o vasich problemoch, podla mna to dost zavisi aj od toho akeho druhu su. a to ze mas pocit ze k nemu nic necitis tiez nemusi byt konecny stav, docela dobre viem co vravim a podla mna dnesna doba natlaca ludom hned tie najjednoduchsie riesenia lebo dnes uz je vsetko ok, ale tak nechcem sa ta dotknut kedze naozaj neviem o co vlastne ide 😉 v kazdom pripade ti drzim palce a zelam tvojmu dietatku aby ste vy dvaja urobili rozhodnutie ktore bude to najlepsie pre neho 😉 🙂

nikiz
17. máj 2013

Mám ten istý problém a tiež sa rozhodujem či ostať kvoli malej alebo odisť....
Ako tak nad tym rozmyslam tak si nemyslim že vratit sa bude to najlepšie.... slubotechna ostane
slubotechnou.... a kvoli malej udržovať umelo vzťah... to sa mi nezdá rozumné, neviem
zatiaľ tiež čo urobíme, ale treba, aby sme uvažovali rozumne...čo je dosť ťažké

lujza123
17. máj 2013

nie

vinifred
17. máj 2013

..rob tak ako cítiš..

victory1
21. máj 2013

Tak skus sa zamysliet, ze ci tym, ze mu das este jednu sancu, mas co stratit..? Myslim, ze nie... Ved si stanov presne pravidla, na ktorych sa dohodnete a daj mu 100 dni ako vlade... 😀 Ved nech ukaze , co je v nom, ked ta uz tak miluje...ale hlavne mu povedz, ze ked si tuto sancu pres..., tak uz nie je cesty spat.

dragonheart
19. aug 2019

Najdi si muža, ktory tak ako sa postará o dieta, rovnako aj o teba a ukaže prečo žiť a byt verný.