Otec odmieta vlastné - zatiaľ nenarodené dieťa

candiss
16. máj 2013

Ahojte baby , chcem sa vás opýtať , neviem či ste niektorá boli v podobnej situácie ale ak aj nie , váš názor ma bude aj tak zaujímať .. Otehotnela som v 20 ešte minulí rok začiatkom novembra , a chlapca som vtedy nemala , teda mala .. ale on je hokejista a náš vzťah bol taký že sme boli spolu len ked sa dalo a to bolo ozaj len veľmi málo .. Ale napriek tomu že sme sa veľmi nesnažili , stalo sa a teraz spolu čakáme dcérku ..môj ex to ale nezvládol , nebol a vraj ani nieje pripravený na to byť otcom , čo som samozrejme rešpektovala aj rešpektujem kedže viem že jeho život sa momentálne sústreďuje na kariéru a nie na rodinu . Napriek tomu mi stále spolu dobre vychádzame , dohodli sme sa na všetkom vždy bez priekov či hádok . Nikdy nepovedal že malá nie je jeho , chce byť aj na rodnom liste aléé .. nechce byť súčasťou života našej dcérky :( čomu teda veľmi nerozumiem nechcem po ňom aby bol pri nej neustále , len chcem aby vedela že kto je , a že je jej otec .. Otázka na vás teda znie , myslíte si že jeho postoj sa zemní ked sa malá narodí , alebo takéto čosi nie je len chvíľkové ale bude to trvať roky kým mu dojde že ona ho tiež potrebuje ? hmmm

dodo1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janage
18. feb 2023

@dodo1981
@kris_tin257 baby toto je téma r.2013😉

dodo1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz