Panika zo samoty. Som bez partnera

lubikan
2. nov 2014

Koceny,s manzelom sme sa rozisli,po nevere z jeho strany (a xy problemov) dohodli sme sa teda,ze uz nebudeme spolu,ani riesit navrat k sebe....
a mna teraz chyta panika,ze boze moj som sama,a ako dlho sama budem,kym si niekoho najdem,bez priatela,bez "len" milenca....a k tomu s dvomi detmi 😅 😒

ziarlim na to,ze MM ma tu svoju amandu (neziarlim na neho,ale na to,ze on ma,ja nie )

mate/mali ste aj vy taketo stavy,ako ste ich riesili?

Diky 🙂

zonjushe
2. nov 2014

a to si zena musi bezpodmienecne niekoho najst?nehovorim, ze zit bez muza do konca zivota ale teda zeny,ktorych pri predstave, ze budu chvilu same bez partnera chyta panika teda nemusim..

mondolina
2. nov 2014

po rozvode som ani len neriesila nieco take ako chlap, zena musi byt aj sama aby si uvedomila co v zivote chce, ako spoznas samu seba ked nebudes sama, tes sa ze mozes byt sama zo sebou a ze ti pritom nikto nezavadzia.

dollynkaa
2. nov 2014

@lubikan viem co hovoris.i ked som vtedy bola bez deti.nesmies to takyo brat a myslet nato

katka116
2. nov 2014

tazko sa to hovori, ale nemozes cakat, ze to pride hned a upinat sa na prveho kto pride. viem ze je to tazke s 2 detmi, ale uzivaj si ich a potom ten pravy pride ked ho najmenej budes ocakavat. Ako stare mas deti a chodis do prace? vtedy je to narocne, zena je unavena a vecer ked ulozi deti, tak vtedy ta samota zvykne dolahnut, to uplne chapem. Dufam ze mas aspon v okoli ludi, ktori ti mozu pomoct, to tiez velmi pomaha.
Neboj ten pravy sa objavi ked to tak ma byt, ty uz budes so vsetkym vyrovnana a pripravena na novy zivot, drzim palce

mondolina
2. nov 2014

to co vyzarujes to pritahujes, zamysli sa nad tym co vyzarujes....si po rozchode, koho si v takomto stave pritiahnes, najprv sa treba s tym vsetkym vyrovnat, dat sa do kopy a potom sa tesit na to co pride

0silvia0
2. nov 2014

@lubikan myslím, že ak dospeješ k názoru, že bývalému tú jeho "amandu" dopraješ, až potom budeš vyžarovať tú správnu energiu pre správneho chlapa. Pokiaľ budeš závidieť, žiarliť a živiť v sebe myšlienky "keď on, tak aj ja", bude to z teba cítiť... Nechaj si chvíľu pre seba, stíš sa sama v sebe, ukľudni sa, nájdi stratenú rovnováhu a hlavne nechci len preto, aby si bývalému ukázala že aj ty si schopná niekoho uloviť. Toto nie je správna motivácia 😒

lubikan
autor
2. nov 2014

@0silvia0 mam za sebou od rozchodu 2 kratke romaniky(bola to sucast mojho vyrovnavania s tym,co sa stalo,vdaka kt. som si uvedomila,co chcem,nechcem,a akeho chcem,MM o nich vie,takze ziadne trucovanie,ani pomsta ....len teraz mam take hluche obdobie,je mi smutno....

0silvia0
2. nov 2014

@lubikan máš aspoň príležitosť naučiť sa žiť sama so sebou 😉

fidorka7
2. nov 2014

@lubikan o akom rozchode to píšeš? Kto ste nečítali, prečítajte si vedľajšiu tému od lubikan, ako chce zatočiť s milenkou svojho EX ktorý vlastne ani ešte nie je EX lebo lubikan ho nasilu drží v tomto ne-vzťahu a chce ho evidentne naspäť, dievča ty máš čo, rozpoltenú osobnosť, alebo si len parádne vymýšľaš?
Vlastne, to vysvetľuje, prečo ho nasilu držíš a nemáš štipku hrdosti - Ty sa vlastne len bojíš zostať sama.

lucinkab
26. jún 2020

Oslavovala by som...ze som.sa zvavila takeho blbca.... Ale ja som samostatna mne by chlap okrem jednej veci nechybal
...