Partner a nevyjadrenie sa o budúcich deťoch

olivus
23. jún 2016

Aký máte názor na muža 40tnika, ktorý nemá deti a ani ich nerieši. Deti má rád, ony majú radi jeho, nie je ani dáky egoista, aj sestru má, ktorá má dve deti, aj jeho rodičia by sa už aj radi dočkali, ale jeho jediná odpoveď vždy je, že neriesme to, užívajme si, že sme sami, spolu, máme krásny vzťah......

glorikarebeka
24. jún 2016

baby toto je najdlhsi vtip, ja som si myslela,ze len moje deti ma vedia prekvapit,TELENOVELA

terezka1947
24. jún 2016

este stale sa tu bavite??????????fuuuuha

tak MK este takuto diskusiu a najma,tak sebavedomu zenu nezazil.....

bluka2
24. jún 2016

Som tu spravne, kde sa pise o nicom? Tak sa pridam: TICO ma motor ako lepsi vysavac... uplna nostalgia!

glorikarebeka
24. jún 2016

@bluka2 si spravne 🙂 ona ma najlepsi motor,len je stale pokazeny

papricka33
24. jún 2016

To čo je totooo? 31 strán o ničom 😀 Tuším dnes bolo fakt teplo 😉

timea7
25. jún 2016

čo je? čo je? Iba 31 strán? A dnes ešte nič? Mám pokazený celý víkend 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amairim
25. jún 2016

@timea7 mi hovor, rano vstanem, cela nazhavena- tu nic. Mam dojem, ze zase som pokazila celu srandu....

bluff
25. jún 2016

Tak tento slepačinec na MK vyhral. Bezkonkurenčne.

celasapremenim
25. jún 2016

tak nema kamosky ,tak sa musi sem preliat, tak sag budte empaticke trupky :D
ja napr. teraz nemam problem, ale ked budem mat, urcite ho sem nenapisem :D nebojte sa :D:D:D:D ani keby mi mali ist nohu rezat

amairim
25. jún 2016

@celasapremenim mas pravdu, jasne du dva dni demonstrovala, preco nema kamosky. Riesenie problemu sa zvrhlo asi po tretej strane. ak mas teda problem, sem s nim, vyriesi sa dotroch stran, mozno aj skor, ak budes odpisovat hromadne v jednej spravne a nebudes roztahovat text na desat odpovedi.

macatink82
25. jún 2016

A nastalo ticho a noc a novy den a po zakladatelke zlahla zem. Uz nie je fotka, ani smail....ach nezalahol na nas zial? 🙂 a mozno bozky admin zasiahol, aby modry konik dalsou tvrdou diskusiou nezhorkol 🙂

natalym
25. jún 2016

@macatink82 1. Prišiel domov a má inú robotu.
2. Prišiel domov a ona mu to ukázala a on jej povedal, že si nepraje aby ho zoberala kade tade.
3. Nejaká bývalá ho upozornila, že súčasná sa baví takto.
😀 😀 😀

mojkamojka
25. jún 2016

@macatink82 😀 😀 A mozno iba hrdost jesitna ci nebodaj chce byt slecna bonitna a preto nas tu svojou priaznou netyra lez ona je ta martyra co nik ju pochopit nevie, nuz ktozevie.... 😉

glorikarebeka
25. jún 2016

@natalym ziadny neprisiel,ona zosalela a zobrala zo sebou aj fotky alebo ze by predsa len prisiel a nastala veeeelka hadka?

glorikarebeka
25. jún 2016

@olivus kdejsi,kdejsi celou noooc