Partner, alkohol, hádky - ako s tým skončiť?

13. mar 2020

Ako by ste sa postavili k vzťahu s človekom, ktorý tvrdí, že vás miluje, ale keď sa opije nemá problém vám nadávať, urážať vás s ničiť veci v byte? Predchádza tomu hádka, on to zvalí na mňa, že som ho nahnevala, že som urobila to a neurobila to a on sa opije a vystrája. Naposledy išiel opitý ešte do večierky, kde rozbil výlohu. Potom ho to mrzí. Ja už to trpieť nechcem.

leuchtturm
13. mar 2020

Do ziadneho vztahu by som s takym clovekom nesla.

autor
13. mar 2020

@leuchtturm Teda rozchod. Aj ja nad tým uvažujem.

mexico_16
13. mar 2020

Sama si si odpovedala 🙂 Drzim palce

emmi101
13. mar 2020

Žiadny vzťah by nebol. Nevieš čo ďalšie z neho vystane keď bude opitý

alexandraalexandrova
13. mar 2020

ukončila by som to s ním. Toto sa može časom ešte stupňovať, keď už nebude iba nadavať a ničiť veci ale mlátiť teba a vaše dieťa ak sa vám narodí. A o to určite nestojíš...

ssandyy
13. mar 2020

To sa ešte pýtaš? Už dávno si ho mala kopnúť do zadku.... Veď ži svoj život aký si zasluzis!!!! 🙂

juditka_d
13. mar 2020

Hlavne s nim neotehotni, lebo znicis zivot nielen sebe ale aj dietatu 🙏 takyto clovek sa nezmeni, moze slubovat co chce... teraz udiera do veci, zachvilu bude aj do teba. Nedaj sa nim oklamat ak mas rozum, utekaj od neho cim skor prec... toto je typicke ze vinu za svoje chyby a nezvladnutie situacie hadze na teba, aby si sa ty citila vinna a nehnevala sa neho. Ale ty za to nemozes !!!

22patricia22
13. mar 2020

Jednoznačne rozchod, takýto človek sa nikdy nezmení a je jasné, že ti tvrdí že ťa miluje, lebo nechce ostať sám. No byť tebou čím skôr od neho odídem!

autor
13. mar 2020

@juditka_d No veď aj ja takto uvažujem, aby ma urážal a nadával mi keď sa opije je cez čiaru, nie som dokonalá, mám chyby, ale ak mu tak vadia dá sa to riešiť inak s nie alkoholom.

deti95060810
13. mar 2020

to sa nikdy nezmení...

autor
13. mar 2020

@mexico_16 Ďakujem 🙂

brita7777
13. mar 2020

Clovek, ktory ma takyto problem s alkoholom tazko miluje seba, takze teba milovat isto nestiha.

slnecnica82
13. mar 2020

Takýto smrad by mi nezaviaxal ani snurku na topanke

autor
13. mar 2020

@brita7777 Nemá problém s alkoholom, nepije často.

brita7777
13. mar 2020

ako casto pije ?

pieskomil
13. mar 2020

Tu podľa mňa nie je čo riešiť...jednoznačne by som s takým človekom nechcela mať nič spoločné...do budúcna to neveští nič dobré..

jaskolka
13. mar 2020

Nie že uvažuj o rozchode, už si dávno od takého psychopata mala utekať na kilometre ďaleko. To je jednak psychicky tyran a manipulátor, ale ešte aj agresor. Okamžite zbaliť a ísť behom preč. Na čo čakáš? Kým nebude mlátiť len do veci, ale aj do teba? Lebo to už je len na krôčik.

juliet86
13. mar 2020

tak to pozor. alkoholizmus moze byt hladinkovy kvartalny atd. pokial nema mieru v uziti to je jedno ci raz za rok iba tak s alkoholom problem ma. reso. s psychikou a alkoholom t oriesi. precitaj si info na zachytka.sk a na napr pomocobetiam.sk nasilie verbalne ci materialne nie je v poriadku ani pod vplyvom alkoholu ani bez...

autor
13. mar 2020

@brita7777 len občas keď sa povadime

autor
13. mar 2020

@juliet86 Nie je v poriadku ani bez alkoholu

brita7777
13. mar 2020

@juliet86 presne alkoholikovi stacia niekedy len 3piva a uz je mimo..nvm presne, preco to tak je, ale je

autor
13. mar 2020

No raz sa mi v opilosti vyhrážal, že vyhodí mačku z okna, mám totiž mačku a vzala som ju k sebe keď vystrájal lebo sa ho bála a vraj ju okamžite mám vrátiť do pelechu inak ju vyhodí z okna

juliet86
13. mar 2020

to som cakala. tak na co cakas ty? nezasluzis si nieco viec? alebo aspon zdrave ci normalne?

autor
13. mar 2020

@juliet86 Áno ja si to uvedomujem,nie je to normálne, ale všetko zvalí na mňa

juliet86
13. mar 2020

to je z keho strany manipulacia. zastan si samu seba. zrovna ak by si bola strasna zla partnerka tak to sa neriesi tak ze ti chce vybodit macku z okna

autor
13. mar 2020

@juliet86 možno som zlá partnerka ja neviem ale takto sa to nerieši

jaskolka
13. mar 2020

Tak to nerieš s nim ty, zbal veci a vykašli sa na neho. Akú radu chceš ešte počuť? A nie, ty nie si zla partnerka, on je, ak to chces pocit rovno, on je nenormálny a nebude spokojný s nijakou, ani keby sa pokrájala a vyplula dušu na zlatej tacke.

dilino
13. mar 2020

moja zlatá dakuj bohu že nemate deti z detmi odisť už by bolo veľmi ťažko pokiaľ nemáte deti tak neni čo vahať odid zbaľ veci takému nebude nijaka dobrá poznam tu s okolia takého debila bil ženu nádaval je vulgárne ked pozbierala ako tak sily a odišla nič mu nebolo dobré vždy nech robila čo robila bola zlá odsťahovala sa od neho žena malý dospelu dcéru ale jeho mamička prezlatá kydala špinu na nu on bol super TOP a na chybe bola ona takže nemáš čo vahať ešte ťa čaka omnoho lepši niekde ale nikdy ked sa s nim rozideš nevracaj sa k nemu to by boli len sľuby a po chvili už by bolo všetko po starom nekomplikuj si zbytočné život ked nemusiš my ako deti ked sa moja matka druhý krát vydala sme trpeli alkoholika hlavné ja ako jeho nevlastna dcéra chceš aby tvoje deti mali otca ožrana zbytočné stresy nervy prepije ti celú výplatu budeš na materskej a nebudeš mať čo im dať jesť a ak ku alkoholizmu sa pridala agresivita no moja zbohom zdravý rozum načo si komplikuješ život ukonči to a budeš mať po problémoch ty niesi zlá zlý je on čokoľvek by si urobila takemu neni nič dobré a bola by si zlá potom by ťa týral fyzický psychický a aj keby si neviem čo robila vždy budeš zlá iba ty on bude sväty moja rada zbaľ sa a začni odznova držim veľmi 👍

jankapepe
13. mar 2020

Opravim ťa. Muž ktorý toto robí ťa nemiluje.

ticko
14. mar 2020

Bude sa to stupňovať viem o com píšem... Vy hovorí sa vždy na teba ze ty zato môžeš