Partner ma chce podviesť

petafida
15. jan 2017

Ahojte. Mam problem..bojim sa to niekomu povedat z rodiny aby partnera neodsudili. Je mi to aj trapne napisat. Obaja mame coskoro 30 a tato situacia mi pride z doby 16rocnych deti. Hladala som nieco na nasom pc. Byvame spolu a v historii som nasla pokec. Sokovalo ma to. Videla som jeho prihlasivacie meno. Par dni som vahala ale dnes isiel na doobedie do prace. Zalozila som si nick a napisala mu. Iba jemu. Pridala som si jeden rok aby som nebola napadna a hned som mu napisala. Zacal odpisovat. Zaklamal v mene,vo veku a kde byva povedal pravdu. Pytala som sa na vztah a povedal ze nikoho nema a nechce sa rozpravat o vztahoch. Vraj ma nepozna, tak preto. Okamzite sme sa bavili o sexe. Hrala som mu na strunu so svojimi predstavami lebo ho dokonale poznam. Myslela som si asi len :( za dve hodiny pisania sme sa skoro cely cas tocili pri sexe a nakoniec si vymenili fotky. Poslal mi naozaj svoju fotku a ja jrmu stiahnutu z netu. Pisal aka som krasna( dievca z foto, nie ja) ale tieto slova som si myslela ze hovori iba mne doma. Po dvoch hodinach navrhol stretnutie. Hned som napisala ktory den..lebo ma byt so mnou doma. Napisal ze to uz nieco ma a navrhol iny den. Samozrejme..v ten den mam byt v praci. Dnes som cely den preplakala, pretoze toto mi robil byvaly manzel. Vypisoval kamaratkam ako po nich tuzi a miluje ich a ja som to trpela iba kvoli mojim dievcatkam. Mame dve deti. Sme uz rozvedeni. S priatelom sme spolu o chvilu rok. O problemoch v mojom predchadzajucom vztahu vie. Nikdy som o priatelovi nezapochybovala. Tato situacia ma zrazila na kolena. A ja teraz drzim. Spi tu vedla mna. Milujem ho a nedokazem sa k nemu pritulit lebo musim mysliet na to ako o par dni pojde za dievcatom z fotky. Mam chut ho okamzite konfrontovat. Mala som na nho aj divne reci, co nechapal, ale nic som neprezradila. Je ku mne neskutoce mily. S mojimi detmi je ten najlepsi kamarat. Rozpravkovy vztah. Naozaj. Ani to nejdem opisovat aka som bola stastna, lebo teraz som iba sklamana. Nekonfrontujem ho iba preto, ze sa bojim ze by mi na to povedal ze to bola iba taka hra a ze by to bikdy neurobil. Ze by na stretnutie nesiel a iba zahanal nudu. A ja nechcem zit s tym, ze neviem co by spravil a nabuduce bude opatrnejsi. Historiu uz dnes pekne mazal..poslal mi fotku a aj tu vymazal

petulda333
15. jan 2017

No pozri bud budes ticho trpiet a mysliet nato,alebo ho okamzite zobudis a budes chciet vysvetlenie(ja by som ho hned aj zbalila) alebo sa s nim dohodni na stretnuti a odbehni z prace,pripadne posli kamosku a ries to potom ked budes vediet ci nato rande naozaj siel! Nie ste spolu dlho a niesi ani stara nato aby si si nemohla najst normalneho chlapa! Byt na tvojom mieste tak ide kade lahsie

heylloo
15. jan 2017

Ja by som urcite chcela vediet kam az to dotiahne. Vsetci chlapi su rovnaki, ale pokial je to len vo sfere pisania a predstav, nie je to podvadzanie, aj ked to velmi boli. Dovod na rozchod je ten ak by na stretnutie prisiel. Posli kamosku alebo si vybav volno z prace a konfrontuj ho az potom. Vtedy by u mna skoncil. A byva to tak ze chlapi byvaju najlepsi najmilsi a najpritulnejsi ked maju nieco za usami. Takze este vydrz do stretnutia a az potom ries. Si este velmi mlada a niekoho normalneho si urcite najdes. Za cas ti bude lepsie aj samej ako zit s clovekom ktoremu nemozes verit. Vela stastia a daj potom vediet ako sa to cele vyvinulo

lusinda3
15. jan 2017

Nahovor kamosku raspon zistis pravdu

majulino
15. jan 2017

Ja by som tam išla sama vybavila aj voľno z práce nech viem na čom som

alexandraalexandrova
15. jan 2017

tiez by som chcela vediet ci na to stretko ozaj pojde. Poslala by som tam kamosku, ale ja by som tam bola tiez, niekde obdalec a sledovala to cele ako sa chova...ak na to stretko naozaj pojd, urcite by u mna skoncil. ked to urobi raz, bude to robit vzdy...

marosinecko
15. jan 2017

Keď to urobí raz,urobí aj druhý raz,tretí,.... choď tam kde ste sa dohodli ale tak aby ťa nevidel a uvidiš či to myslel vážne. A potom by som sa tam zjavila úplne nenápadne a opýtala sa ho že čo tu robí. Sadla ku nemu dala kávu a chcela by som vidieť aký by bol. Či by bol nervózny a chcel aby som odišla. A vtedy by som ho naťahovala až dovtedy pokím by sa nepriznal..... fuuuu ja by som mu naložila!!! Chlapec by videl ktorá bije. Pevné nevry 😉

puklica13
15. jan 2017

@petafida prosíme ..Ako myslíš že si si pridala jeden rok?

hivanik
15. jan 2017

Preco sa to rozobera v dvoch temach len pod inym nazvom?

elviku11
15. jan 2017

Keď ta chce podviesť, tak ťa aj podvedie. Nechaj ho tak. A hľadaj si iného.

eliska13
15. jan 2017

Poslala by som tam niekoho, kto by sa aspoň zdiaľky pozrel či prišiel.A potom....Je to na tebe

obsadenemeno
15. jan 2017

jeziskove huslicky..... ako pisu baby, chod na to rande a uvidis, ako sa bude chovat. Prekvap ho.

sibalka21
15. jan 2017

Ved ked budes mat volno, povec mu, ze mas iny plan.... A na nete sa s nim dohodni, ze sa stretnete a z dialky sleduj ci pride... Potom by som ho konfrontovala s tym vsetkym co ti pisal.... Ja osobne by si ho nakopala do riti... Ste spolu ani nie ROK!!! Ste spolu naozaj velmi kratko na to, aby mal potrebu ta podvadzat... Ved by ste mali byt zalubeni az po usi a nie aby ta podvadzal.... Ak ta chce podviest, tak ta povedie, ci to vies alebo nie.... Mozno ta uz podviedol...

lubkavargova1
15. jan 2017

takze takyto chlap sa NIKDY ale NIKDY nezmeni. Moze sa dusovat, ze vymaze nick...hej, vymaze ho. Ale zaroven zalozi iny a bude si davat lepsi pozor aby si to nezistila...hej hej...sladke reci...vieme...
Pozri, mas dve moznosti:
1. v pripade ze si typ cloveka co to nechce tolerovat a ma kam ist (pokial je tvoj byt, tak mas jednoduchsu situaciu) tak ho posles dovi-dopo-dopi. Neboj on si najde dalsiu hlupcku naivku
2. v pripade ze nemas kam ist, si nanho odkazana tak zatat zuby a suchat nohami. Ty si vybrala toho chuja a ze ostanes snim. Potom nemas pravo a narok vyplakavat a riesit "ziarlivostne" sceny.

Uz tu bolo XY tem na tuto temu a nikdy to nedopadlo dobre. Aj ked zena posla na stretko, nakoniec ostala ona ako kurwa a bla-bla-bla...

miluna777
15. jan 2017

Jejda, veď píšeš že ste spolu rok, to je malinko, ešte by ste mali vidieť ružové slony a byť najviac zaľúbení... Keď už teraz vymýšľa, čo myslíš, že príde o 5, 10, 15 rokov?
Ako radia baby, choď tam, akože omylom, prisadni si ku nemu, a potom ho pošli do riti. Nájdeš si lepšieho.

sardinka336
15. jan 2017

Rozpravkovy vztah? Toto? 30 ročna už rozvedena s deťmi? Moja milá...ty si sa nepoučila z predošleho vztahu a opakuješ tu istu chybu pre ktoru si sa rozišla s byvalým mužom...ten ti robil to isté. Ja by som na to stretnutie išla...a ja som ,,zial,, typ ze to by bolo naše posledne stretnutie aj keby mal neviem aky vztah s detmi..aj tak by im podvadzaním ich mamy do zivota dobry priklad nedal takze neni čo banovat...a ver tomu ze ja som ako šelma, a dostal by tam odo mna po hube priamo v kaviarni alebo kde sa to chce stretnut a kufre by mal doma zbalene. Deti pochopia, ze muz ktory podvadza mamu a ,,lubi ine zeny,, nie je dobrym otcom. Troška sebavedomia potrebuješ a hlavne prestan pritahovat stale tie iste typy neverníkov...radšej sama ako za kazdu cenu s chlapom.

mala_hobitka
15. jan 2017

Každá máme svoje hranice toho, čo dokážeme tolerovať. Za seba môžem povedať, že by mi vadilo keby drahý si čo i len tak písal s inými ženami na pokeci. Proste z princípu, čo má čo chodiť na pokec a rozprávať sa s inými, keď má partnerku. Ja na pokec nechodím, lebo pokecať si chcem s drahým a skutočnými priateľmi. Vadilo by mi to, ale nebrala by som to ako dôvod k rozchodu. Pokiaľ by si ale písali o sexe, alebo by tvrdil, že nikoho nemá alebo by plánovali stretko.... tak by som mu to splnila - nemal by nikoho a nech si robí čo chce. To už je cez moje osobné hranice. Netvrdím, že by som nechcela ten vzťah zachrániť. Ale už by som nemohla veriť, a nedostatok dôvery by vzťah skôr či neskôr zničil.

petafida
autor
15. jan 2017

@puklica13
Napisala som do profilu ze som o rok starsia ako v skutocnosti ja som.

stardust
15. jan 2017

na tvojom mieste by som ho neriesila....ziadne vysvetlovacky, vykrucacky, rovno volit rozchod...toto si partneri nerobia...v partnerstve musite mat k sebe doveru a kto vyhladava nejake zenske na pokeci, hoci je zadany, za to nestoji.

larissa113
15. jan 2017

No moja ked sa ti to stalo uz v pred vztahu viem si predstavit ake to preteba je ...to co si presne zazila a opisala ako si si ho preverila cez kec to som presne aj ja spravila s byvalym uz straasne dlho ale ja som sa dozvedela omnoho horsie veci od neho o mne a tiez som sa z toho nevedela dostat.. radim ti nema to zmysel dalej ..tu sa ukazal v plnej krase

petafida
autor
15. jan 2017

Najhorsie je, ze to viem. Viem ze je koniec a nechcem si to sama pripustit. Kiezby sa to nikdy nestalo. Ale horsie by bolo keby som na to neprisla a za chrbtom by mi to i tak robil. Nevedela som ze je taky. Na byvaleho iba nadaval a tvrdil, ze je hlupak a ze si nevazil co vsetko ma doma a o co prisiel. Len sa okolo neho suchnem a on ma iba ospevuje. Myslela som si ze je to o mne, no zial asi je hotovy z kazdej jednej sukne.

sibalka21
15. jan 2017

Presne takto sa spravaju vacsinou ti, ktori podvadzaju... Ospevuju ta, laskaju ta, maznaju a daju ti aj modre z neba, len aby si nezistila, ze sa nieco deje ... Ten tvoj je v tom ocividne profesional ;)

petafida
autor
15. jan 2017

Neverila som ze by to urobil. Poznam ho uz 6 rokov. Asi aj to je malo .

larissa113
15. jan 2017

@sibalka21 presne tak je to pravda!! Super si to napisala👍

hors
15. jan 2017

@petafida moj muz ti odkazuje ,ze si si mal snim dat to stretnutie a by si vydela ako by sa tvaril a nemohol by sa vykrucat niak.Nech by povedal co tam chce a ci caka nick ..... A vedel by ,ze je veeeelmi zle

sardinka336
15. jan 2017

@petafida
mozno podliehaš otrepanym lichotkam a tak si nevšimneš to aky ten človek v skutočnosti je..alebo to aj vieš, tušíš...ale nechceš si to priznat lebo ti ťaha medove motuzy popod nos a kedze nič lepšie si nikdy nepoznala tak ti to stačí...resp. si myslíš ze to je ta ,,rozpravka,,. ....

mata1001
15. jan 2017

No ja by som to spravila tak ako ti to uz par bab tu napisalo.vybav si volno v praci a chod na stretko.predtym sa cez pokec uisti ze to stretko bude.moze sa stat ze ti napise ze pride a ty ho budes cakat a on bude stat za rohom a zistí ze si to ty.ak by prisiel a stretnete sa tak si to s nim vybav a myslim ze si inteligentna natolko ze to ukoncis.doma mu zbal tych par veci a vyšmar pred dvere.prajem pevne nervy 🙂

puklica13
15. jan 2017

Nepamätám si presne..Myslím že to bol životopis Milodary Kopeckeho ( český herec) ktorý bol ale strašný milenkar...A raz mal pomer už s neviem ktorou milenkou,býval u nej a samozrejme podvádzajú jak na bežiacom páse... .A ona keď na to prišla, tak ho pozvala nech sa s ňou ide pozrieť na jednu garzonku a keď tam došli zistil že sú tam nasťahovanie jeho kufre..Len mu odovzdala kľúče...😂
Tomu hovorím kopačky na úrovni...
Ja by som na žiadne stretla asi nechodila..Načo? Pobalila by som kufre a papá...Mne by už nič dokazovať a vysvetľovať nemusel.....Aj keď pri mojej horkokrvnej povahe by som mu možno dala panvicou po hlave na rozlúčku...
To či to ty necháš tak alebo ho kopnes do zadku je na tebe..Výhovorky ,že by k ničomu reálnemu dôjsť nemuselo sú krásne,dušu hladiace..Ale pravdepodobne rovnako nereálne...😉

marusia12
15. jan 2017

ZBAĽ mu dve igelitky a vykopni ho.... už si preboha ženy uvedomte, že máte svoju hodnotu. Furt tu nejaká vyplakáva, ako ju chlap podvádza.... staňte sa zas ženami!!!!!

evittam
15. jan 2017

@marusia12 Nečítala som všetky komenty - ale maximálne s tebou súhlasím. Ja raz nepochopím ženy čo sem chodia vyplakávať akých majú doma de...ov......A nechajú sa podvádzať a robiť zo seba "handry" (nechajú sa biť, ponižovať, a ešte takému chrapúňovi okolo riti skáču a nebodaj s ním majú dieťa-dokonca 2 - "veď sa možno zmení -možno pri 3. 😀), môj názor - nech je aj tvrdý ako chce - tak im treba....!!!!!! Ak nemajú ani štipku dôstojnosti a sebaúcty....

stano4000
15. jan 2017

toto je co? vyrastali ste na brave?

vykopnut z domu okamzite!