Partner ma klame

melissa000
12. máj 2016

Ahojte. Mam taky problem. Viem ze moj partner ma klame ale neviem ako mu to mam dokazat. Ma nick na pokeci (tvrdi ze neni jeho) ale ja som presvedcena ze je. Zacal sa v poslednej dobe spravat cudne. Hocikedy si odide do krcmy a je tam aj do tretej v noci. Vraj s kamosom pri kofole. A ten kamos chodi do nocnych klubov a povedal mu ze nech ide aj on ze doma to uz pozna. Ja som tehotna a stale mi hovori aka som uz velka. Asi sa mu uz nepacim. A neviem ako zistit ci tam je fakt len s tym kamaratom a vzdy ked ide prec z domu tak sna automaticky prihlasi na ten nick na pokeci mobil ma zaheslovany tam sa nedostanem. Poradte

ivka225
19. máj 2016

@sova76 Ano, pochopitelne, len zial vela ludi si okrem nazorov vytvara aj vlastne fakty, asi to poznas. A ako kdesi povedal Juraj Smatana - mate pravo na vlastne nazory, ale nie na vlastne fakty.

sova76
19. máj 2016

No len ktosi nechápe, že fakt je niečím podložený... u nás v dejinách tým, že sa stalo niečo dôležité. Napríklad, to, že Caesar prekročil rieku Rubikon je historický fakt. Keď ju prejdem ja, tak to asi dejiny zaznamenávať nebudú 🙂 A tak by to malo byť aj s výrokmi "MK Mudrcov". Len.. žiaľ, nie každý vie rozlíšiť "fakt" od skutočného faktu a niekedy aj prílišná sloboda utrpí anarchizmom... A toho sme tu svedkovia...

ivka225
19. máj 2016

@sova76 Veru veru ... ale aj tvoj prechod Rubikonu (ak by teda k nemu doslo) by bol legitimny fakt 🙂 ... Ale uz sme odbocili od temy, v ramci uchovania cistoty formy je cas tuto odbocku ukoncit.

sova76
19. máj 2016

Legitímny by určite bol 🙂