Partnerova nevera

ason
21. nov 2012

Vopred dakujem za vase odpovede..No moj problem je ten ze s priatelom sme spolu 8rokov a mame 2rocneho syna...Zo zaciaku bol vztah super az kym som mu neprisla na prvu neveru(aj ja som ho po tyzdni chodenia podviedla tiez/ takze som nemala probem mu to odpustit!!no neskor som prisla nato ze to opakuje stale dookola...stale som mu to odpustila lebo som ho nechcela stratit a milovala som ho!ked som ostala tehotna tak som sa tomu velmi potesila...ani som nerozmyslala aby som si to babo dala zobrat aj napriek tomu aky bol...no pocas tehotenstva aj po nom ma stale podvadzal az kym som nepovedala dost a odisla od neho..ale po 2tyz.som sa vratila lebo ma prisiel odprosti a aby som mu dala este sancu...od vtedy si myslim ze s tym prestal!teraz zijeme v spolocnej domacnosit ale ja sama neviem ci s nim este chcem byt,moje citi ochladli a nedokazem mu to odpustit...keby ze ma nepodvadzal pocas a po mojom tehotenstve tak mozno asi ano...no nechcem nasu rodinku rozdelit ale nechcem uz aj sama seba tolko trapit ked vydim ze nam to nefunguje ako predtym,ako by som mu to mala vsetko odpustit,ked bolo toho tolko vela,sama neviem!!!.prosim napise mi vase názory na to ako by ste to mozno riesili vy dakujem :(

stanislavao
11. júl 2013

@barborkam urcite je mozne aj to, ze to tam mu niekto dal, kto mu chcel "ublizit". boze ludia, naco chodite na take stupidne stranky, ako je pokec a pod? vy musite vediet, ci by bol schopny vam toto spravit, alebo nie. neviete, ic mal moznost sa s tymi zenami stretnut? kedy konci v robote, kedy pride domov a pod?

wikina123
11. júl 2013

@barborkam V prvom rade pokojne - viem, lahko sa to pise - verim, ze za tie roky ste sa skutocne spoznali - nie s klapkami na ociach a to sa malo odzrkadlit nielen vzajomnou laskou, pohodou, krasnymi dnami, dcerkou a domcekom, ale aj vzajomnou doverou. My sme spolu vseho vsudy 2 roky a svojmu manzelovi skutocne verim - povedal mi aj veci, o ktorych vedel, ze z nich nadsena nebudem a ze to pre neho vtedy nebolo lahke. Isiel do rizika, ze by som to nevydrzala a rozisla sa s nim, ale jednoducho vedel, ze mi to musi povedat. Ak poznas svojho manzela a nebola si len pri nom, ale prezivala si s nim okamihy aj hlbsie - mala by si poznat,ak by Ti klamal. Bol by nervoznejsi, netesil by sa s vami, uhybal Ti pohladom, urcite by si Ta nevazil a teda urcite by sa nejaky dovod na hadku nasiel. Mohlo by sa to preniest aj na jeho vztah k dcerke a pochybujem, ze by bol taky schopny, ze by riesil domcek. Sexualne sebectvo je tak silne, ze pochybujem, ze by sa neprenieslo aj do ostatnych oblasti. Nerob unahlene zavery - vecer sa rozumne pozopravajte, ty sa vyplac - mozno mu nebudes moct nejaky ten cas verit a budes prazdna a nebudes sa tesit jeho pritomnosti, ale boj na tvojej strane a trpezlivost na jeho je to najlepsie, co mozete urobit. Povznesiete vas vztah trosku dalej!!! A nezabudaj, ze najlepsie co mozes urobit pre deti je milovat ich otca - svojho manzela!!!!! Potrebuju aj mamu aj otca. Btw. pokec je ta posledna vec, ktorej by som viac verila nez svojmu namzelovi.....

barborkam
11. júl 2013

@pragmaticka viem, neverim mu ani pol slova, i ked v rano ide hneď do.roboty a poobede chodí vždy o 18.00 domov. Cas, ktorý trávi v robote mu ja nekontrolujem a je na pozicii, kedy si môže dovolit hocikedy odísť bez toho, aby ho niekto hladal. Fuck, a tie ženy, vsetko okolite dediny a okolie jeho prace. Toto ochutnavka z jeho komunikacie co písal dotycnym:

21.23 cena je ok, samozrejme­ sex nie je celu noc, len vecer a rano. Ktory hotel preferujes­? Ak su to tvoje realne fotky, tak by sme sa mohli dohodnut­ na excort sluzbu, myslim doprovod­ na veceru atd. mala by si zaujem aj o toto?

21.12 nie nie, ja myslim hotel, na cene nezalezi,­ bude to na tebe. Ak sa to bude pacit, mozeme aj castejsie,­ financie­ nie su problem.­

21.11 Si zlatunka,­ ja nerobim v aute, isla by si do hotela? Vyber by bol na tebe. Ako casto si volna?

tnlenkatn
11. júl 2013

@barborkam ahoj..ja som mala nieco podobne ako ty....moj muz mal vela inych nickov,na mojom pc sa prihlasoval,tak som to zistila..mne zakazal chodit na pokec,nemala som s tym problem,ja som tam nehladala nic,len som si pisala s kamoskami...par ludmi,nevadilo mi ze aj muz je na pokeci,verila som mu,doverovala...myslela som si ze si len pise,ze nehlada nic ine..ale mylila som sa....nasiel si tam milenku,stretaval sa s nou,..tajne...nic som si nevsimla,pretoze "manzel" pracuje v zahranici,nevedela som ani o tom ze tajne chodi na Sk,,..za nou....na silvestra sa mi priznal,ze ma podvadza..ze chce odist,chce byt s nou...zrutil sa mi svet,nebola som schopna normalne rozmyslat....odstahoval sa,byva u nej uz od januara...podala som o rozvod..na co cakat...nebudem zit s muzom,ktory mi tak strasne ublizil,sklamal ma........cakam na sud..ale uz to trva 4mesiace...nevadi,ja si pockam a potom zacnem novy zivot s mojimi detmi... my byvame v rodinnom dome styri roky,tiez sme mali vsetko ok...takze doteraz nechapem preco mi to muz urobil.....musite sa o tom porozprat,nech ti povie pravdu...aby si uvedomil co vsetko strati kvoli stetkam na pokeci.....musis mat chladnu hlavu,viem ako sa citis,ja som zazila to iste.....ale u mna je to o to horsie,ze nechcel ostat s nami,jednoducho odisiel.......nepomohlo mi prosenie,az tak som sa znizila,..

maznacik007
11. júl 2013

@barborkam no na 99,9 percent to pisal on ... u mna by tym ze prisahal na zivot svojich deti ze nie skoncil ... to sa proste nerobi ... podla mna preco by niekto napadol jeho pokecove konto (uz to ze ho ma je divne) a potom komunikoval s eee a cakal nez to zistis ...to je uplne mimo proste to bol on ... ja by som mu pozrela aj mobil ci tam nema nejake sms alebo divne cisla na ktore volal...

co s tym urobis je na tebe ale to zle od srdca to je bezna finta ... ja neviem ...co by som urobila ... v tvojej situacii ... ufff

pragmaticka
11. júl 2013

@barborkam je to fakt hrozne!!! ☹ ani neviem co k tomu dodat! fakt by som mu neverila ze sa mu niekto nabural do nicku..ale ze je taky chrapun a neprizna to, tak to je fakt sila!! co si mysli ze si uplne blba??

hradnapani
11. júl 2013

@barborkam kazdy clovek pouziva nejaky typicky slovnik... spoznavas ho v tej komunikacii? nejake slovicka, ktore su ti doverne zname? formulacie viet atd...
je maximalne nepravdepodobne, ze by sa mu tam niekto nabural...ale ten slovnik si porovnaj...

kveta
11. júl 2013

@barborkam Cele mesiace sa mu chudakovi niekto naburaval na profil, aby mu uskodil, hej? To je vtipna vyhovorka..

Zarty bokom. Zakladna otazka je, ci chces byt s tymto muzom alebo nie. Od toho sa odvijaju Tvoje dalsie kroky.

Ak Ti mozem poradit.. Okamzite zacni uvazovat nad majetkom, uctami, atd., aby ich nevybielil, ak by citil, ze smerujete k rozvodu. Vacsina zien po rozvode dopada tak, ze im chlap neda anilen slubenu polovicku majetku a ony zivoria s detmi u rodicov. Tak rob take kroky, aby si tak nedopadla.

maznacik007
11. júl 2013

suhlasim s
@kveta
ries peniaze a majetok este ked ma vycitky ... hlavne ziadne zlutovanie ...

evikuska
11. júl 2013

@barborkam to, ze sa mu niekto dostal na nick je klamstvo, mozno si mysli, ze si tak naivna, ze mu uveris!!!! Vecer bude mat nove vyhovorky. Premyslas co dalej, ziadne riesenie neprichadza, priprav sa na peklo... Viem, ze som ti neporadila, ale keby som vedela odpoved, uz davno by som si ho vyriesila doma ☹ Hlavne sa sustred na deticky a mozno by si mu mala spravit poriadnu scenu, na ktoru by dokonca zivota nezabudol. Velmi ti drzim palce...

barborkam
12. júl 2013

@tnlenkatn je to smutne a skutocne nechapem, co sa tým chlapom debilnym prehana myslou a vajc...mi, ked majú krasne zdravé deti, šťastné rodiny a potrebuju to takto dodr...at???
@maznacik007
@pragmaticka dakujem za podporu baby. Včera bola kovbojka. Uz sa na tom musím smiať, aké divadlo mi predviedol. Ja uz som z toho vsetkeho tak mimo, ze uz neviem ako reagovat. Uplne sa predomnou zlozil, na kolenach prosil, ze on nas miluje a ze s nikým sa nestretol. Konverzacie s čupkami vždy končili na tom, ze kde byvaju ale v telefone som mu nic nenasla. Mozno ma druhu simku, chlapi su svine prefikane, co sa jedna takychto veci...vsetko mi dal skontrolovat, ucty, jeho pc, firemný pc, internet na mobile, vsetky cestaky z roboty si dal poslat, tasku mi vysypal...mysli si, ze mi asi j..bu tehotenske hormóny na hlavu, ze mu to zozeriem. Clovek si najde cestu, ked ma potrebu a chut.
@maznacik007 Bol to jeho slovnik, poznam jeho vyjadrovanie. Len teraz si nadavam, ze som reagovala emocionalne a nepisala si s nim v mene "pipiny" a pekne ho nachytala.
@kveta majetok mame porieseny, ja som na tieto veci pedant, na moje stastie. O to vacsi sok to bol, lebo on bol milujuci manzel a fantasticky otec, modre z neba by nam zniesol, proste nic, ani len maly naznak toho, ze by sme mali problem. Strasne to boli, lebo ho velmi milujem a uzasne sa dopĺňame, tak preco ma toto potrebu robit???
Baby, to som tu dala len slabý odvar z tych komunikacii. On sa dohadoval na an..l, a ako sa im to bude pacit a ze on sa môže aspoň vystr...kat. Ale keby to bola aspon nejaka samica, ale to bola nejaka hnusna 90kg 40 rocna zenska. Veci, ktore by som na svojho manžela v zivote nikdy nepovedala. Povedala som mu, ze neviem, ako dalej. Zacnem byt teraz paranoidna a kontrolovať vsetko co sa dá? Rozvod? Manz. poradna? Paneboze, ved cakame babatko a ten chrapun robí toto? Som si myslela, ze ked sa vyspim, príde mi na myseľ nejake riesenie no som opat v rovnakych srackach, ako predtym..

barborkam
12. júl 2013

Druha vec je, ze mam 100 chuti to povedat jeho rodine a mojej rodine, nech sa hanbi ako taka svina. Dnes ideme na rodinnu oslavu vecer, kde budu vsetci. Neviem, ci sa budem vediet pretvarovat.

lolonka
12. júl 2013

@barborkam vobec neviem, co by som robila na tvojom mieste.. 😒 ....musel to byt pre teba strasny sok.... ☹

chiccco
12. júl 2013

@barborkam nuż tazke to mas,asi najhorsie na tom je ze cakas s nim dieta,ale zase ked je to pravda co vsetko robil,teda ze to bolo aj realne,nie len virtualne,rozisla by som sa s nim,asi by sa mi hnusil teda celkom urcite,niektori chlapi to robią len tak cez internet ale stretka nevyhladavaju,ale toto je uz silną kava....nuż każda rada tazka,je to len na tebe ci zvladnes vychovu dietatka sama,drzim palce akokolvek sa rozhodnes...vela stastia.

barborkam
12. júl 2013

@chiccco my uz jedno malé dieta mame...druhé je na ceste...

tatko_bebe
12. júl 2013

Asi nikdy nepochopim logiku zien

pimpulka
12. júl 2013

@tatko_bebe tak nam vysvetli aspon tu muzsku logiku, lebo tu zas nechapeme my zeny.......

ginger_fox
12. júl 2013

@barborkam a mam taku sprostu otazku, to na com sa dohadoval s tymi zenami, robite aj vy spolu?

tatko_bebe
12. júl 2013

muzska logika je uplne jednoducha a kazdy muz kt. Vam bude tvrdit ze to tak nieje tak klame. Muzi su od cias pracloveka geneticky a prakticky naprogromavany sulozit, mat co najviac zdravych potomkov, ak nemaju pravidelny a uspokojujuci sex tak idu dalej a najdu si nahradu.
A nemozete sa na nas preto hnevat je to antropologicky dane. Mame miliardy spermi a Vy len zopar pevne danych vajicok :D

barborkam
12. júl 2013

@ginger_fox vsetko bolo v poriadku...vo vsetkych smeroch.

6mia6
12. júl 2013

@tatko_bebe ja si prosím odborný článok o tej genetike lebo inak je to tiež len výhovorka 😉 . čo sa nedá alebo nechce vysvetliť je genetika 😀 😀 s koncom súvetia: "ak nemaju pravidelny a uspokojujuci sex tak idu dalej a najdu si nahradu." Súhlasím ale na to máte aj mozog aby ste s s partnerkou porozprávali kým idete ďalej.

pimpulka
12. júl 2013

@tatko_bebe no takze muzsku genetiku uz pozname 😀 a zeny ako? nemaju genetiku? alebo ich genetika je ofukovat a starat sa o muza, rodit mu deti, tie vychovavat, a potom sa spokojne pozerat ze muz veselo obskakuje aj ine samice, lebo ved "genetika"...??

anos18
12. júl 2013

@tatko_bebe Lenze oni si hladaju nahradu aj ked maju pravidelny a velmi uspokojujuci sex. Tak to mi vysvetli prosim.

katyd
12. júl 2013

@barborkam ahoj, dnes som chcela založiť tému "35 rokov a mužská puberta", ale som si to nakoniec rozmyslela a zareagujem na tvoj problém, možno sa sem pridajú ženy, ktoré majú podobné alebo iné problémy s mužmi okolo 35-ky, ktoré pripomínajú pubertu 🙂. To, čo si napísala, je hrozné. Tiež zažívam s mužom niečo, čo by som si nikdy nepomyslela, že sa stane aj nám, pretože som si myslela, že sa ľúbime najviac na svete a nikto a nič nám nemôže prekaziť naše šťastie, že máme svoj svet, ktorý je len náš a že mám pri ňom 1000 %-nú istotu a náš domov je pre nás stred vesmíru. Kto má takého manžela, tak asi vie, o čom hovorím. Potom je to o to hroznejšie, keď zistíte, že vás najbližší človek, od ktorého to vôbec nečakáte, takto alebo podobne sklame. Viem čo znamená, keď sa vám zrúti svet v súvislosti s vaším partnerom. Neviem čo poradiť. Keď je to pravda, tak ti asi iné neostáva, ako sa s ním rozísť, lebo toto neprestane robiť už nikdy, je to pokušenie, ktoré ho bude stále lákať. A povedať to pred rodinou? Možno by som začala postupne - jeho mamou.

ginger_fox
12. júl 2013

@barborkam ja sa nepytam, ci to bolo v poriadku(teda mozno podla teba bolo), ale ci si mu dovolila veci, koli ktorym on tej pisal tlstej 40nicke 😉
Dla mojich skusenosti, ak by bolo baozaj vsetko na 100% v poriadku po vsetkych strankach, tak je to proste kurevnik, ktory nim vzdy bol a aj vzdy bude a ak Ti bude tvrdit opak, tak klame a v zasade je klamstvo jeho metoda fungovania.

tatko_bebe
12. júl 2013

@6mia6 @pimpulka zase sa len prejavuje Vasa zenska jesitnost. To co som napisal je fyziologicky stav a ked zeny nechcu pochopit tak potom sa necudujte ze su ine samice.
Jeden prof.fyziologie nam raz povedal muz musi mat prazdne semeniky vs ostatne vedie k naplneniu tohto ciela. Je to vulgarne mozno ale je to fakt.
Zena by mala muzovi spravit taku atmosferu aby k vyhladaniu inych samic nedochadzalo. Ak napriek tomu dochadza potom sa mozme bavit o povahe daneho muza.
Z cisto freudovskeho hladiska co je podla Vas normalne? podla mna je normalne vsetko.
@6mia6 antropologicke clanky o muzskom mozgu a spravani sa mi fakt nechce hladat.
PS: este nieco muzi sa na tuto temu so zenami nebudu nikdy normalne bavit, bavia sa max. so svojimi kamaratmi, pretoze je to pre nas intimnejsie. A muz s muzom sa vie porozpravat o zenach a sexe lepsie ako so svojou partnerkou. Takze mile damy je to len na Vas ci sa Vam Vas parnter otvori alebo nie

katyd
12. júl 2013

@ginger_fox a keď mu to nedovolila, tak sa mali dohodnúť na niečom inom, čo vyhovuje obidvom, nie? a keď píše, že je teraz tehotná, tak neviem, čo vôbec teraz treba riešiť tieto veci.

katyd
12. júl 2013

@tatko_bebe "Zena by mala muzovi spravit taku atmosferu aby k vyhladaniu inych samic nedochadzalo." Nemajú si tú atmosféru vytvárať spolu? Zvykne čítať tvoja manželka príspevky, ktoré sem dávaš? 🙂 Alebo doma sa správaš úplne inak a tu sa len hráš na provokatéra? 🙂

nymeria
12. júl 2013

@tatko_bebe takze genetika, hm?
a zena sa ma snazit vytvorit atmosferu, aby neutekal? Dufam, ze nemyslis klasiku, supermatka, milenka, kucharka a upratovacka v jednom? a ktora z nas ma doma takeho supermuza, aby si toto (all inclusive) zasluzil?

tomikejt
12. júl 2013

@barborkam velice pochybujem o tej jeho vyhovorke... nieco podobne som zazila..dnes uz s nim niesom