Partnerská kríza

alena2327
17. máj 2016

Ahojte potrebujem Vvasu radu s priatelom sme spolu 3r pracuje od rana do vecera cca do 18.00 dcdca teraz mi povedal ze jeho to tak uz nebavi ze je malo somnou a ze chce byt somnou aj nechce :-\ aj ze ma lubi ale ze asi by bolo aj lepsie ist od seba :'( neviem ako to brat podl podla vas bude to tak lepsie? :-\

tyelde
17. máj 2016

z takéhoto kratučkého popisu ťažko povedať, či by to bolo lepšie alebo nie....každopádne, ak jeden z partnerov už v tom vzťahu nechce byť, tak je asi zbytočné to naťahovať, akurát čo si viac doubližujete...ale z tohoto ťažko dačo vyčítať 😕

timea7
18. máj 2016

@alena2327 ak sa takto začne priateľ vykrúcať, vždy za tým niečo (väčšinou niekto) bude 😒 😒 😒 😒 . Povedz mu, aj keď ti bude ťažko, že ak sa vo vzťahu s tebou necíti dobre, tak nech si ide po svojom a prenechá priestor inému. Nemá zmysel niečo nasilu držať pokope, strácate čas jeden aj druhý. Viem, že to teraz bude bolieť, ale radšej sa vrátiť z kratšej cesty. Teraz to predýchaš, horšie by bolo, keby ti to povedal, keby ste boli spolu desať rokov a mali dve deti.

bonavoxa
18. máj 2016

@alena2327 Napíšeš, kolik je Tobě, kolik je jemu, jestli taky pracuješ, bydlíte spolu,...jakou jste plánovali budoucnost. Jestli je problém jen v práci nebo se ti prostě málo věnuje.
Dnes mi přijde, že se každý do pětatřiceti hledá a pak teda zkouší nějak žít, ale hlavně po svém a naplno 😀
V reálu katastrofa...
Co s chlapcem, který neví, co chce...takovéto formulování věty, že té miluje, ale není si jistý, možná se nesplnila jeho očekávání od vztahu a možná, že byla nereálná....jako, že se budete stále milovat jako na začátku, nikdy mu nic nevyčteš, nikdy nebudeš nespokojená.i
Jako první pomoc je rozhovor 🙂

katarinapekna
18. máj 2016

@alena2327 klasický bludný kruh, ktorý sa nejako musí skončiť, jazdiť donekonečna na kruhovom objazde raz každého omrzí...zamilovanosť pominula a ja by som ocenila úprimnosť partnera. mimochodom, ak by bol nejaký chlap takto úprimný ku mne, nemala by som žiadny dôvod ešte chcieť byť s ním a brala by som to ako reálny fakt.

alena2327
autor
18. máj 2016

Obydvaja mame 20r mam dieta ale este s byvalim byvame spolu on pracuje ja momentalne nie 🙂 stale mi povie ze on je aj koli malemu somnou

dominika6
18. máj 2016

@alena2327
a jeho práca je aspoň blond?

alena2327
autor
18. máj 2016

Opisem to kus presnejsie pracuje v nasom meste zaraba vyse 600€ o stravu sa staram ja on plati najom mne dava 30€ 😀 ani si nepytam od neho ale robi od 8-17.00 a potom este do 22.00hod. Takze domou pride o 22.00-23.00 a jemu vadi byt tak malo snami

guinevre
18. máj 2016

@alena2327 tak ked ti narovinu povedal, ze sa chce rozist (to aj chcem aj nechcem ber tak, ze to chcel povedat takym sposobom aby ta neurazil) neni o com. Vnucovat sa niekomu s ucelom "zachranovat vztah" je uplne zbytocne a kontraproduktivne. Nechaj ho ist.

vandijan
18. máj 2016

@alena2327
@guinevre je mi to ľúto, ale on chce naozaj skončiť, len to podal tak ľahšie

miriam11
18. máj 2016

@alena2327 podla mna ti chce naznacit, ze by sa rad rozisiel. Boji sa to vsak povedat priamo, tak ide obrovskym oblukom.

alena2327
autor
18. máj 2016

Rozpravali sme sa dnes tak povedal ze on chce byt somnou aj vsetko ze je na mna naviazany aj na maleho ale ze jeho strasne davam bokom mali je na mna naviazany priatel ked sa ku mne priblizi mali hned krici moja maminka je 😀 a ja idem k malemu povedal ze stale si vsimam len maleho a jeho nie a po nom hucim a som nervozna :-\

lintu
18. máj 2016

keď sa povie A, malo by sa zakaždým dodať i B.... buď vďačná za dnešný rozhovor....vieš, čo mu vadí, kde robíš chyby a v čom sa môžeš zlepšiť.... akosi sa mi nezdalo, že za všetko môže len to, že ste spolu málo... za ten stav môže prakticky jeho pracovná vyťaženosť... bolo by divné rozchádzať sa len kvôli tomu.... dnešné argumenty znejú na rozchod rozumnejšie....ale...ak je záujem, i to sa dá riešiť 🙂

alena2327
autor
18. máj 2016

No povedal ze nemam ist len malemu na 100% ale obydvom na 50% 😀 nie vsetko nech sa toci kolo maleho ale budem sa snazit 🙂