Po koľkých dňoch sa mám vykašlať na chlapa, s ktorým si píšem?
13. okt 2020
Ahoj
Už nejaku dobu si pisem s jednym chlapom.
V poslednom case vacsinou zacinam konverzaciu já.
Dneska som mu už napisala ze idem spat, dobru noc a teraz počkam až kým nenapise on. Nebudem stale prva ja. Po kolkych dnoch sa mam podla vas nanho vykaslat?
Napr.ked napise az vo stvrtok, ked napise az za tyzden
Dva...
Uz mu nenapis vobec a nemusis riesit ziadne taketo "takticke a nezmyselne hry". Najdi si niekoho pri kom nebudes mat hlavu plnu otazok, hier, taktik, pri kom nebudes striedat radostnu emociu s negativnou podla toho ci plni tvoje ockavania. Vela stastia.
ak by si sa na neho podľa mňa vykašľala aj teraz, tak by to moc veľká škoda nebola. čo je to preboha za vzťah, ak musíš niečo takého riešiť

myslím, že hneď už aj v tom momente....😉