Po tretej hádke neviem ako ďalej

maminecka232
1. sep 2013

Ahoj baby.. neviem ako ďalej som hrozne utrápená..mám priateľa skoro štyri roky a hrozne ho milujem.. všetko bolo super ak sa aj vyskytol nejaký problém vyriešili sme ho..za celý ten čas sme prežili 2 vážne hádky ktoré sme ustáli.. teraz však nastala tretia a ja už neviem čo robiť aby mi odpustil..hrozne sme sa pred týždňom pohádali mali sme vypité (boli sme na akcii) a keď sme už boli doma začali sme sa hádať ani neviem prečo.. no vyhrotilo sa to tak že som mu vynadala do chudákov a robila mu hrozné scény...naozaj ako taká pubertiačka.. hrozne ma to mrzí 1000 krát som to oľutovala a aj som sa mu ospravedlňovala ale on hovorí že nevie či mi to dokáže odpustiť.. ideme teraz v septembri na dovolenku no po dovolenke čo bude to nevie ...takmer vôbec so mnou nekomunikuje je hrozne nahnevaný.. baby čo mám robiť urobila som veľkú chybu a hrozne ma to trápi..dala by som všetko zato aby som to vrátila späť no nedá sa..

maminecka232
autor
4. sep 2013

Kočky ahojte.. tak dnes som strávila celý deň s mojím drahým.. som moc šťastná vyzerá to na dobrej ceste..tak držte palce 🙂 🙂 🙂 🙂

derdia
15. okt 2018

Nechaj to tak...neries to uz.musi ho to prejst.