Podráždenosť na manžela odkedy mám covid

6. máj 2021

Ženy ja mám pocit že mne udrel kovid na mozog. Priateľ ma nakazil a ja sa odvtedy správam ako vymenená. Ako keby som mu to podvedome dávala za vinu. Ako by sa mi nanho zmenil pohľad. Som nanho stále mrzutá a nepríjemná. Sex sme nemali počas celej karanteny ani raz. Keď mi chce dať pusu tak len gulam ocami, nemám chuť rozprávať sa s ním a vyhýbam sa mu. Cely deň som bez nálady a aj keď sa priateľ snaží rozosmiať ma tak ja som proste stále len nahnevana a naozaj niekedy nanho len tak bezdôvodne vyjdem a vyvolam hádku. Ja sa nespoznávam. Stará sa o mna stále dba na to aby som pila, nosí mi vodu jedlo tabletky ale ja som nanho len nepríjemná že nech mi to nepripomína a nech je už konečne ticho že ja viem že mám piť a jesť a bla bla... ženy mne je normálne ľúto môjho muža že toto so mnou musí vytrpieť ale ja naozaj mám taký pocit ako keby sa mi niekde vo vnútri “zhnusil” za to že ma nakazil pretože ja som mala dosť ťažký priebeh aj keď samozrejme viem že to nebolo úmyselne ale ja si to neviem vysvetlit. Poraďte mi čo mám robiť lebo takýmto činom so mnou nedodrží ani karantenu a asi odide...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
weronika171717
6. máj 2021

Spamätaj sa kým sa nerozhodne od teba odísť......

silvike
6. máj 2021

Tak mu to len sama vedome jednoducho ODPUST !

sari24
6. máj 2021

Budem úprimná. Keby sa ku mne priateľ choval niekoľko dní hnusne kvôli niečomu za čo proste nemôžem tak by som ho poslala do takej prdele že by sa nestačil diviť. Prestaň s tým, také správanie je fakt hrozne, podľa mňa aj kus hysterické. Chápem že mať covid je otravné a je to nepríjemné ale tvrdiť že sa ti zhnusil sú už prisilne slová.

jazula
6. máj 2021

Ja by som povedala, že za to môže karantena samotna (dvaja dospeli bez možnosti úniku aspoň na nákup alebo prechádzku) ešte zhoršená tým, že ti nie je dobre... My sme nemali ťažký priebeh a ani netušíme kto to dovliekol domov, ale musím priznať, že mi drahý najskôr tiež liezol riadne na nervy a potom mi to bolo už hlavne otravné... Drahý bol mesiac na PN s miernym priebehom, ja čerstvo na materskej, takze mesiac nonstop spolu. Dávala som si pozor, nech nie som hnusná a ku koncu sme už sedeli pol dňa každý so sluchatkami na ušiach... A podľa mňa si to vyhrala, u nás bol ten “viac chorý” priateľ, takže obskakovanie sa očakávalo odo mňa 😉😂. Skús sa zabaviť nejakým podmazovym podcastom, veľa spi, uži si, že sa o teba priateľ stará, Covid je hnusoba, čo sa vlečie, ale nakoniec prejde a bude lepšie 🤗

777januska777
6. máj 2021

Moze to byť normálny prejav kovidu. Kovid môže napadnúť aj nervovú sústavu a úplne ti rozhádzať psychiku. Jeden rodinný známy sa po kovide zmenil na nervovú trosku a pred kovidom bol pokojný a rozvážny muž.

martina1201
6. máj 2021

Ahoj, covid je choroba ako každá iná ( nie, vôbec nezľahčujem že je to len chrípka ani nič podobné), určite ťa nenakazil úmyselne. Neviem ako dlho ste spolu ale dúfam, že spolu zostanete dosť dlho na to, aby si pochopila, že viniť iného človeka za to, že ťa nakazil je dvojsečná zbraň. V živote si ty mohla nakaziť iných ľudí a ti sa tiež na teba nehnevali za to, že od teba dostali trebárs chrípku a podobne. V živote ešte nakazila veľa ľudí, dokonca možno aj svoje deti a celkom určite aj priateľa. A verím tomu že nie úmyselne. Tak ak to neurobil naschvál, tak by som na tvojom mieste zmenila postoj k nemu. Stará sa o teba najlepšie ako vie a môže. Snaží sa ti pomáhať a uľahčiť ti život v týchto ťažkých časoch tvojej choroby. Tvoja odpoveď na to by mala byť vďačnosť a láska, ktorú mu budeš prejavovať. Predsa len mohol by sa na teba vykašľať a nepomáhat ti a nechať o zlepšenie tvojho zdravotného stavu.

Hlavu hore a odpusti mu. Usmej sa na neho a buď príjemnou. Vymyslite si spoločne hry ktoré vám spríjemnia dní karantény a choroby. Bude vám príjemnejšie. Utuzujte čas vzťah, rozprávajte sa, plánujte a zabávajte sa. Držím palce aby ste boli čoskoro fit.

janakuul
7. máj 2021

A ako vies, ze ta nakazil prave on? to su aj tak,len dohady si myslim, aj tak to je vsade, mozno
.ked je to teda tak,on sa ma na koho hnevat,ze,proste normalne ochorel?. ..ja som bola chora, a u nas doma nikto iny,kamaratka tak isto a to byvaju v 1-izbobom byte, a to sme fakt,spolu boli non-stop, takze ako sa to prenasa mam pochybnosti.

liljana
7. máj 2021

Covid dostanes nevies ani ako. Co keby si ty nakazila jeho a on by ti daval "vyzrat", za co vlastne ani nemozes.

luccija
7. máj 2021

Úplne normálna situácia tiež som chcela mať pokoj a kľud.Si chorá človek sa vtedy sústredí sám na seba, je vystrašený....neviem prečo ľudia čakajú, že cez Covid budú sexovať a dávať si pusy😉nech sa stiahne a dá Ti pokoj toto je tvoj spôsob vyrovnania sa s chorobou

ceresna2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanka12311
7. máj 2021

Trošku sa uvedom...za toto určite nemôže kovid ale to že sa máš pri ňom až dosť dobre veď prečo nie stará sa o teba skáče ti okolo tvojho zadku...začínaš vymyšlat a zvaľovať to na kovid 🤦

miminka91
7. máj 2021

Och mala by si sa nad sebou tak trocha zamysliet. Kovid ok stalo sa, si myslis, ze ta nakazil zamerne? Preboha by si sa mala uvedomit, pomaha ti jedno s ruhym a ty sa k nemu chovas takto

jay_j
7. máj 2021

Snaž sa krotiť. Covid ozaj môže "udierat na mozog" mne dal riadne zabrať na psychiku plus som nemohla spávať okrem iného. Ale partner si to nezaslúži. U nás to tiež chlap doniesol z roboty a nenapadlo mi viniť ho z toho, aj keď ho to mrzelo. Niekedy sa tomu nevyhnes nech sa chranis akokoľvek.

nttnnt
7. máj 2021

chudak chlap...ale nedivim sa strasenie a cely rok covid v telke spravili svoje ludom uz uplne sibe

autor
7. máj 2021

Dievcata ja ho tiež neviním úmyselne ani som mu to nikdy nevytkla samozrejme ved je to normálne a viem že on za to nemoze. Ale ja píšem že ako keby som sa tak podvedome chovala. Lebo naozaj nemám dôvod na to byt nanho taká nepríjemná a trapi ma to

nikaeli
7. máj 2021

mňa upútalo, že ste počas karantény nemali ani raz sex.. spomenula som si na našu 5 týždňovú karanténu, keď sme boli radi, že sme navarili našim deťom.. vzápätí píšeš, že si mala celkom dosť ťažký priebeh.. tak teda neviem.. ja keď som chorá, na sex ani len nepomyslím 🤷🏻‍♀️

už to nejak vydržte, sadnite si večer k príjemnému filmu, keď sa bude dať, pôjdete sa prejsť.. situácia sa určite ukľudní.. a možno by si mu mohla povedať o svojich pocitoch, že ťa to mrzí a nevieš to teraz ovládnuť 😉

autor
8. máj 2021

@nikaeli ano, ani na sex nepomyslim a preto ho nemame. Ale on by chcel a vycita mi že sme ho dlho nemali. On ma lahky priebeh len bolest hrdla a strata cuchu, ja mám strasny kasel pri ktorom ma boli v hrudníku, 6 dnove vysoke teploty,silna nadcha a bolesti hlavy a tela, unava, crevne problemy.

aandrea9
8. máj 2021

Hysterčíš (prepac za vyraz) ako keby ta nakazil chlamydiami 🤦‍♀️ Do práce nechodíš? Do obchodu nechodíš? 🤔 Nádych vydych a nekaz si zivot kovidom. A už duplom nie manželstvo.

autor
9. máj 2021

@aandrea9 nie nechodim, ja som naozaj poctivo iba doma na MD.