Podvádzal ma a chodil za štetkami

sklamana25
14. mar 2014

Ahojte som mladá 20 ročná baba ktorá si myslela že ma doteraz celkom krásny život no z dňa na deň sa mi zrútil . Možno nie som na tom až tak zle a viem že veľa z vás ma omnoho horšie problémy ako ja ale potrebujem sa o tom s niekym porozprávať .... Asi pred mesiacom som zistila že moj priateľ ma vytvorený nick na pokeci a tam získava kontakty na ženy ktoré poskytujú sexuálne služby a následne ich navštevuje a platí si za sex .Samozrejme som sa zrútila stratila zmysel života a nadej v čokoľvek... 😢 Dala som mu šancu bol moja prvá ozajstná láska teda som si to myslela momentálne neviem či ešte na niečo ako je láska verím ... Som v 16 tt asi aj preto som s nim ostala lebo som inak dosť hrdý človek ... A všetko sa to začalo na mňa sypať na raz neviem či som spravila dobre stále to mam pred očami stále mu nedôverujem som strašne sklamaná , ponížená ma niekto podobnú skúsenosť ako ja pripadne ako to dopadlo ???

hviezda89
14. mar 2014

Si silna! Ja by som neodpustila aj keby som bola tak jak ty tehotna. Nedokazala by som zit s clovekom ktory dokaze urobit take svinstvo, zhnusil by sa mi a nedokazala by som sa na neho pozriet ani... Co za chlapa toto spravi, ked vie ze ma doma tehotnu zenu? Si mlada baba, mas cely zivot pred sebou, chces ho zahodit kvoli takemuto "chlapovi?" Ked to urobil 1x (co uz teraz 1x nebolo), urobi to nespocetne velakrat a ty sa budes len trapit doma s dietatom, viest domacnost, predierat sa kazdym dnom a trapit sa nad tym, ze co asi tak moze robit a s kym... toto chces? Ja by som ho nechala, nezasluzi si druhu sancu! Ak niekto podvedie raz, da sa to odpustit, ale toto ze on si za sex aj platil, na toto treba silny zaludok... Internet je najhorsi vynalez sveta... kym nebol, manzelia mali na seba viac casu, viac komunikovali. Drzim palce, vzchop sa, skus sa netrapit aj ked je to moc tazke, ale mysli na bejby v brusku, to ta teraz viac potrebuje nez tvoj muz.

alexandra1104
14. mar 2014

@sklamana25 Kasli na neho o dieta sa dokazes postarat aj sama...hentaky chlap ti nestoji ani za myslienku nie to ete snim ostat...asi to bude tazke ale vykasli sa na neho...pravil to a nie raz a myslim ze sa nezmeni a prepac ale myslim ze ked to uz spravil a nie raz budeto robit dalej a ani dietatko na tom nic nezmeni treba sa chopit a povedat dost a odyst od neho co najskvor ukoncit tu bolest a trapenie drz sa

sklamana25
autor
14. mar 2014

Keby to bolo také jednoduché ono nejde 4 roky zahodiť len tak bez ohladu na okolie či babo, je jeho otec na tom sa nič nezmení stale ho mam rada aj ked mi zasadil ranu ako nikto v živote ... Ja som si tiež myslela že by som to nekompromisne riešila rozchodom len už tu nejde len o mňa ja som silná hlavne koly bábu ono ma drži lebo viem že preň sa oplatí žiť... Myslím že ked mu dam šancu nebudem si nič vyčítať teraz aj potrebujem aby mi pomohol či uz po finančnej stránke alebo s babom nepochybujem že ako otec bude dobrý aj ked si to asi nezasluži no pekne sa ten osud somnou zahral no všetko ukáže len čas už vela slz som vyplakala a asi aj vela vyplačem kým ta bolesť zmizne .... ak vôbec ....

katkasofi
14. mar 2014

@sklamana25 moja ja som svojho ex poslala do prdele v 14tt kvôli tomu, že na pokeci vyhľadával chlapcov!! A ver tomu že neľutujem co som spravila!!! Bolo som s dcérkou sama a tu sme... Teraz 14 februára tomu bolo 5 rokov 🙂 potrebuješ sa cely život vedľa takého človeka trápiť? Upodozrievat? Rozumieš si ty. Ja som to riešila rázne...

reni1512
14. mar 2014

@sklamana25 neznič si s ním život...máš ho iba jeden....drž sa

sarah27
14. mar 2014

podla mna by si ho mala nechat, on sa nezmeni - bude stále horsi a horsi a ty sa budes stále viac trapit - on zjavne nemá charakter a si mlada, mas len 20 rokov, este stretnes osudovu lasku ... ja by som ho isto nechala, my zeny musíme byt silne a vysporiadat sa s realitou, nie si zakrývat oci ... skor ci neskor ti aj tak rupnu nervy a nechas ho , tak radsej by som to urobila skor ako neskor- napr. za 10 rokov, ked budes mat 30-ku na krku a možno este viac deti s nim, to budes mat tazsie ako teraz - UVAZUJ

sarah27
14. mar 2014

@sklamana25 4 roky , nie je vela - tak ho neobhajuj, asi ho nechces nechat... asi potrebujes viac padnut na usta, aby si dostala tym padom silny otras mozgu a spamatala sa

sklamana25
autor
14. mar 2014

@katkasofi tak to by ma už asi uplne porazilo byť na tvojom mieste to by som už asi nezvládla ... Kedy ťa to prestalo trápiť ? Lebo mne sa zdá že ta bolesť nezmizne .. Momentálne neviem kam patrím ale neviem si ani predstaviť ako by som to vysvetlila všetkým tým ludom naokolo mojej rodine jeho rodine ako si to riešila ty ?

sklamana25
autor
14. mar 2014

@sarah27 Ja ho neobhajujem ani nič podobné nemam dovod len si myslím že ked nám to možno nevyšlo v partnerskom živote tak to neznamená že nemusí byť dobrý otec ... Nemienim sa nanom vyvršovať a mstiť sa mu ... preca len je to aj jeho dieťa a či by som už chcela alebo nie musím sa s ním stretávať a nejako s ním vychádzať ...

luba28
14. mar 2014

@sklamana25 ono vela robi komunikacia,...ak by ste sa otvorene rozpravali aj o sexe,...o tom co komu vyhovuje,...ako je kto spokojny tak si myslim,ze ten sex na nete by nehladal,...on zrejme neni typ,ktoremu staci klasika a sem-tam,....ale ako vravim je to na komunikacii,....teraz uz nic s tym nenarobis,ale mohli by ste sa porozpravat a mozno to prejde aj ked si teraz sklamana,...ja by som to netolerovala,ale ty vies ake mas moznosti keby si ostala bez neho,...ono sa hovori,ze kto nema doma tak hlada inde,...a mozno stacilo len rozpravat,......

biancarv
14. mar 2014

Ahoj. Je mi ľúto že si v takejto situácii. Ja by som sa s ním rozišla a vôbec ho nezapisala do rodného listu. Ja som tu pred vyše 7 rokmi pisala pod falošným nickom kvôli anonymite, že som v 20 týždni a priateľ ma zbil. Každý mi radil aby som ho nechala a ja sprostá som mu dala druhu šancu, lebo mi sľuboval že sa to už v živote nezopakuje a hádaj čo. ..zopakovalo sa to narodení syna niekoľko krát a bolo tam aj psychické týranie. Mala som tiež len 20 rokov a veľmi som sa hanbila ostať slobodnou matkou. Ale dnes viem že to vôbec nie je hanba. Takto som to vydržala dokým nemal syn 2 roky a potom som sa s ním rozišla. Dnes ľutujem že je vobec zapísaný v rodnom liste nakoľko posledný polrok sa sudime lebo si zmyslel po toľkých rokoch že chce syna do striedavej starostlivosti :( Držím ti palce, teraz musíš myslieť hlavne rozumom a nie srdcom, a myslí na bábätko že potrebuje vyrastať v pokojnom a zdravom prostredí kde je mamička šťastná. PS: momentálne som 4 roky šťastne vydatá za lásku môjho života a máme už aj spoločné dieťatko, ver že ten pravý sa nájde aj keď máš dieťa s iným. V láske sa neublížuje nijakým spôsobom, láska je najkrajší cit na svete. Toto nie je sranda, keď si platil za sex bude to robiť znovu!!! Veľa šťastia

sklamana25
autor
14. mar 2014

@luba28 Ahoj no komunikácia bola mizerná ako taká... No práve týmto pravidlom som sa riadila že kto nemá doma hľadá inde nikdy som mu sex neodopierala skor ja som bola ta čo to iniciovala len som ho asi prestala baviť alebo neviem raz mi spomenul že ked ja som stale chcela sex a on už sa aj potom bal že sa mu nepostaví a odmietal ma ... snažím sa s ním teraz viac komunikovať niečo mu asi chýbalo ked hladal inde to je jasné len to nevie asi ani on sam .... Bez neho by som neumrela ani moje bábo ma ma kto podržať ale on ma snahu sa postarať o mňa aj o dieťa ...

luba28
14. mar 2014

@sklamana25 a co ti na toto povedal???rozpravali ste sa o tom??preco to robil??co mu tam viac vyhovovalo???ono moze sa to zmenit,ked uz o tom vies,...niekedy ide o dobrodruzstvo az kym sa nato nepride,...

cecil36
14. mar 2014

@luba28 su chlapi, ktori aj ked maju doma, hladaju inde, lebo inde je to ine ako doma. A ked porodi, isty cas bude na sex este menej casu ako doteraz...
@sklamana25 ine je ak sa jeden krat stane nevera, neplanovana, neocakavana... a ine je ak niekto cielene vyhladava na nete. Toto sa bohuzial nemeni. Aj ked s nim nebudes, moze mat k dietatu dobry vztah, najmä casom, ked emocie opadnu. Toto nie je dovod zotrvavat vo vztahu, ktory nie je podla tvojich predstav.

mokon
14. mar 2014

@sklamana25 tak to sa nezahráva s tebou osud, ale tvoj priateľ, urobiť rez, lepší už nebude, žiaľ 😢

uglybetty1234
14. mar 2014

Ahojky, po prevalení nevery od ex partnera som to riešila rázne, všetko zbalila a odišla. Malý mal vtedy 4 mesiace. Najlepšie rozhodnutie v živote. Na čo ti je chlap, ktorý ti toto urobí? a presne súhlasím s cecil36, toto nie je nejaká jdnorázová bokovka, ale poriadna podpásovka z jeho strany. A aj keď nebude s Vami, to predsa z neho nerobí ani zlého ani dobrého otca. To všetko sa ešte len ukáže. Mnohí majú silné reči, ale to sa prejaví až keď sa bábatko narodí. To možno ešte len vtedy budeš otvárať oči. A že štyri roky sa nedajú zahodiť?! máš pravdu, nedajú. Ale môžeme sa z nich poučiť a ísť ďalej.

sono2
14. mar 2014

Len aby si sa nespamätala v 60tke s pocitom, že o čom to vlastne bolo? Ver mi, deti takýchto rodičov nepotrebujú.

sklamana25
autor
14. mar 2014

@luba28 Tak rozprávali sme sa o tom velá krát on mi povedal že ho možno lákalo niečo nepoznáné a že on to vnímal ako keby si to spravil sám a že on si ani nepripúšťal že by som nato niekedy mohla prísť lebo daval si veľký pozor sama som ostala prekvapená ze ako som nato mohla prísť ... ale kto hladá nájde ... ono to vždy vypláva na povrch ... dostal také kapky že až strašne sa ma bal ... tak už som mu tu šancu dala tak už musim len čakať čo mi zas ten život donesie ja sa spolieham na to že moje dieťatko zmení celu mňa a možno mi bude ukradnutý on nieje zlí človek nemôžem povedať ze ho nenávidím len ma sklamal a zabil velikánsky klinec do môjho srdca ....

sklamana25
autor
14. mar 2014

@uglybetty1234 Ja nato asi nemam silu ☹ ja ho mam stále rada , bojím že ostanem sama 😢

terezka1947
14. mar 2014

@sklamana25 no,ja neviem.....ale nevedela by som byt s clovekom,kt. chodi ku kadejakym cudzim zenam...a plati si za nieco,co ma zdielat s tebou
vadilo by mi,ze tie zeny su na predaj a mozu mat kadejake choroby,nie len pohlavne....a to si nechas preniest na seba?
neviem,no....ale ja by som na toto zaludok nemala....
to nie je,ze ta podvedie s kolegynou....mozno 1x...ze ta podvadza s kamoskou pol roka....aj ked je to tiez nevera a ani tu by som netolerovala,ale je to trosku nieco ine-aj ked podstata ta ista...iba tak na porovnanie
a kde je napisane,ze do erotickeho salonu uz viac nepojde?
ved kasli na neho....pocgybujem,ze sa zmeni....ked cakate babo a on cas,kt.sa ma venovat vam travi pri ....tak to asi nebude to prave,orechove ☹

luba28
14. mar 2014

@cecil36 ano,..len nechapem,ze preco si uzatvaraju rodiny a idu do vztahov,...

piacere
14. mar 2014

Radšej sama s dieťaťom, skromne, ako byť každý deň "doblvaná" z pohľadu na bezcharakterného tvora rochniaceho sa v mojej posteli....

ajsenz
14. mar 2014

tak ja by som nedokázala žiť s takým človekom, ktorý vie, že čakáme dieťa a aj tak si ešte aj PLATí za sex...to je pre mňa najväčšií úbožiak chlap čo si platí za sex...a ešte ťa aj vystavuje tomu, že môžeš ochorieť preboha.. však čo ty vieš či mal kondóm..fuj fuj...
kopnúť ho do riti a poriadne ďaleko debila sprostého

sklamana25
autor
14. mar 2014

@terezka1947 jasne že mi to vadí že mi to nieje príjemné vedela som že to urobil aj predtým ako sme sa dali do hromady len som nikdy nedúfala že to spraví aj mne .... Neviem či by som bola račej keby mal stálu milenku tam už ide aj o city ... zas ja tiež nie som svetá ale nepodviedla som ho ... a láska sa nevytratí zo dňa na deň myslím že ak aj s nim ostanem tak v podstate nemam už čo stratiť ....

keziah
14. mar 2014

@sklamana25 podla mna vas vztah je zabity, ide len o to, ako dlho este buddes/budete bojovat a snazit sa ozivit nieco, co uz nebude fungovat. ja byt tebou, s tvojim chlapom by som si iste najblizsie mesiace nelahla, ak este niekedy vobec, fakt je, ze od tych zien mohol hocico chytit a iste by pre babo nebolo dobre, keby si sa teraz nechala ktoviecim nakazit.

sklamana25
autor
14. mar 2014

@ajsenz no odkedy vie že čakame dieťa tak to nespravil on tvrdí že to skončil už predtým ako som nato prišla ale boh vie ... aj tak ho to neospravedlnuje ...

mariro
14. mar 2014

@sklamana25 skusis a uvidis ,ale z vlastnej skusenosti ti vravim,ze clovek co toto robi resp.urobi raz ,bude to robit znova a znova,to mas ako alkoholik alebo gambler.Su to taki chlapi,ktori si takto dokazu a zvacsuju svoje ego.A ty mu uz nebudes nikdy verit ako kolkvek sa budes snazit,za kazdym meskanim alebo pipnutim sms budes ako na ihlach a teda toto skutocne nepotrebujes v tvojom tehu stave.Mozno su to slova,ktore nechces pocut ,zrovna negativny postoj,ale pisem ti len pravdu,ktora skor ci neskor pride.A Ty budes stracat svoj mlady krasny cas s clovekom,ktory si to nezasluzi.Zasluzi si tvoje dietatko uplakanu a utrapenu maminku?? veru nie.... OTECKO nech si pokracuje vo svojich aktivitach resp.konickoch alebo ako to nazvat.Cim skor to ukoncis a zmieris sa s tym ,tym skor budes oslobodena.Nebudes prva co zostala sama s dietatkom a on sa bude musiet tak ci tak starat a posielat ti peniaze na dieta a dokonca aj na teba ked budes na MD.
A mozno si ta nieto najde aj s dietatkom ,taky ktory si ta bude vazit a tvoj zivot bude usmiaty.Nemusis prestupovat v kaluzi plnej bahna. 🙂
Ja sama som prikladom ,tiez som mala takeho kretena,len deti boli uz vacsie,tiez mal take hoby a ma ho dodnes,pokracuje akurat ze uz bez zabran.A nasiel si ma moj druhy muz a mame spolu este 2 dievcatka.A to som teda mala uz 35 rokov ,ked prisiel druhy muz a ty mas len 20,tak mas uplne super predopklady vsetko zmenit k lepsiemu.A zivot je krasny tak ho nestracaj s clovekom ,ktory si Ta nezasluzi. 🙂

sklamana25
autor
14. mar 2014

@keziah no naštastie som zdravá nič nemá ani on ani ja o to som sa zaujímala ako prvé ... už to nejako dopadnúť musí možno ma niekde čaká ten praví aj keď tomu moc neverím....

jahodka8
14. mar 2014

@sklamana25 A mávate s priateľom sex pravidelne alebo odkedy si tehotná, tak nemáš chuť? No ked bol doteraz zvyknutý pravidelne a často na sex a zrazu nič, tak to môže skončiť aj takto, lebo dnes je veľká ponuka sex. služieb a sú dosť dostupné.

jajus28
14. mar 2014

@sklamana25 Uz len chodit na pokec a dopisovat si i inymi je zavyslost, nie sa s nimi este stretavat a trtkat prvu ligu, ja by som mu krk vykrutila a kopla co najdalej do prdele, nenavidim takych chlapou a nemam pre noch ziadne pochopenie. Ale ty si mu dala sancu, tak teraz si ho straz, ak to mysli vazne, da ti vsetky hesla od pokecu, od facebooku atd. Aby si ho mohla kontrolovat, pokial si neziska ako taku tvoju doveru naspat, ziadne vylety bez teba o vsetkom ta musi informovat, musi obmedzit internet. A samozrejme komunikovat, komunikovat a este raz komunikovat. Ak bude ochotny to podstupit tak je tam sancal ze to lutuje a neurobi znova, ak nie utekaj od neho.