Podvedená - nepodvedená

mius86
22. máj 2017

Ahojte... chcela by som vediet vas nazor. Sme s manzelom spolu 11 rokov, z toho manzelia skoro 2 roky a mame 4 rocne dieta. Predtym ako sme spolu zacali s manzelom oficialne chodit, tak mal aj ine vztahy, ale vzdy sme sa stretavali. Vela krat podvadzal svoje frajerky. Vela krat sme sa o tom bavili a vzdy mi tvrdil, ze mna nikdy nepodviedol. Teraz v sobotu, sme sa bavili o kamosovi, ktory sa zenil a len tak medzi recou mi s kludom povedal, ze ci viem, ze sa vtedy bozkal s jeho byvalou... to sme boli spolu uz asi 4 / 5 rokov? jasne ze som o tom nevedela... tak som sa rozplakala a povedala mu ze je koniec a odisla som od neho... to sme boli v podniku na jednej oslave a isla som dalej do mesta. samozrejme ma nasiela a vsetko mi vysvetloval ako to bolo a povedal, ze mu to kludne mozem vratit. lenze ja nie som taka. Vysvetlil mi to tak, ze bol vtedy velmi opity a isiel ju vtedy len odprevadit a ona bola nasrata vtedy na toho svojho, tak ze ona pobozkala jeho... pytala som sa ze preco jej jednu nevlepil alebo nieco... takze on si nic nepamata a ze urcite tam len tak stal a on ju nebozkal. vraj o tom tom donedavna ani len sam nevedel, len mu to povedal kamos, ktory tam vtedy tiez bol... vcera som bola cely cas ako taky ignorant a riesili sme to az vecer, ked dcera zaspala... prisahal mi, ze to bolo jediny krat a ze o tom ani donedavna nevedel. neviem, ale je mi z toho vsetkeho na nic... viem ze to je par rokov dozadu, boli sme mlady, slobodny, ale aj tak to cloveka velmi rani... neviem, co teraz a stale rozmyslam preco a co ked to nebolo len 1x?

salomke
22. máj 2017

každý z nás túži po 100% vernosti, dokonca aj v myšlienkach aby naša polovička túžila celý život len po nás..
no v živote sa stáva všeličo...je len na nás čo chceme tomu druhému odpustiť..
verím že ťa to veľmi ranilo pretože zrejme máte medzi sebou veľmi silný a dôverný vzťah..
ale myslím že časom ťa to prejde a pre takú hlúposť si nepokazíš vzťah..a raz ked sa ti náhodou niečo podobné stane tak sa budeš mať na čo vyhovoriť :o)

sissy27
22. máj 2017

@mius86 buď manželovi veríš a nemáš prečo riešiť takéto somariny, alebo mu neveríš a potom s ním nemáš prečo byť...
s prepáčením hovno sa stalo, ale neexistuje problém, ktorý by žena nedokázala vyrobiť... čo teraz chceš robiť? rozviesť sa, lebo pred pár rokmi sa pobozkal s nejakou ženou? alebo budeš teraz ohrdnutá, ublížená, nebudeš mu variť, prať, žehliť, dotýkať sa ho, spať s ním, aby si ho akože vytrestala? a úplne topka bude, keď budeš robiť scény za niečo, čo sa stalo v tvojej hlave...

alaguema
22. máj 2017

@mius86 sorry, ale čo to je za kreténa? Takýmto spôsobom ti povedať takú banálnu sprostosť, ktorá sa stala pred x rokmi. To načo bolo dobré? A ešte taká trápna historka. On opitý chmuľo pobozkaný takmer znásilnený a nič o tom nevedel 😂 A že mu to môžeš kľudne vrátiť? Ty nemáš doma chlapa, ale nezrelé decko.

mius86
autor
22. máj 2017

@salomke
@sissy27 tak ved prave preto, ze mame vztah zalozeny na tom, ze si musime verit... vzdy si to hovorime. ide o to, ze mi to nepovedal hned, ale az ked sa opil a este s kludom v hlase, ze ved ja som o tom vedela... nie nevedela. taktiez mi hlavne vadi s kym to bolo... viem ze to bolo davno, ale preco, ked som sa ho velakrat pytala a vzdy mi tvrdil, ze mna nikdy... a nemyslim si ze to vie len mesiac alebo tyzden. ked som sa ho pytala odkedy, tak mi vzdy povie, ze len nedavno mu to ten kamos povedal, co ho videl. jednoducho to musim cele predychat...

janickacrazy
22. máj 2017

@mius86 No neviem, mne to znie dosť podozrivo, že on o tom nevedel a len teraz mu to povedal kámoš a ten im tam pri tom čo asistoval? Dala by som si na neho pozor.

mius86
autor
22. máj 2017

@alaguema tak to mi povedal, ked som sa rozplakala, ze mu to mozem vratit, ked mi to pomozeva samozrejme ked mal vypite. vcera som mu to povedala, tak uz vraj nech sa neopovazim... ze ma lubi a nemam urobit somarinu, ze to bolo davno a on fakt o tom nevedel... povedala som mu ze si vsetko este pozistujem, tak ze nech to neriesim, ze preco to vysetrujem. ze mi prisaha ze to tak bolo ako hovori... tak vtedy bol decko... teraz uz nie... len niekedy nevie ako veci riesit aby mi neublizil este viac

moni244
22. máj 2017

Vy mate velmi zvlastny vztah, jeden lepsi, ako druhy

mius86
autor
22. máj 2017

@janickacrazy nie on ho vtedy cakal aj s frajerkou na konci ulice aby isli domov. tak to videl... ale myslim, ze to vedel skor, len az teraz mi to povedal. som sa ho opytala, ci sa z toho pred svadbou aspon vyspovedal, tak bol ticho... takze si myslim, ze to vedel uz vtedy

sissy27
22. máj 2017

@mius86 tak dýchaj... lebo rozvádzať sa kvôli tomu nebudeš...a do budúcna - fakt nečakaj, že chlap ti povie úplne o všetkom... a vlastne to ani nechci, lebo očividne nevieš, čo s tými informáciami potom robiť. Ja toto neviem pochopiť, načo si partneri vešajú na nos úplne všetko zo svojej minulosti, keď sa to nijako netýka prítomnosti ...

alaguema
22. máj 2017

@mius86 bože, dievča...to vážne celé tvoje šťastie leží v rukách jedného chlapa, ktorý bol ešte pred pár rokmi decko (lebo teraz je evidentne už zrelý muž 😂)? Tak sa bozkával, no. Možno ti aj zahol a nevieš o tom. A možno nie raz. Sama píšeš, že svoje frajerky podvádzal. Vedela si, koho si berieš. To spáchaš rituálnu samovraždu, ak raz príde vážna kríza? V manželstve sa môžu stať aj horšie veci, než pár francuzákov v podnapitom stave. A nemusia ani okrajovo súvisieť s neverou.

mius86
autor
22. máj 2017

@alaguema hej podvadzal, ale vsetky so mnou, lebo ma vzdy chcel, len si myslel, ze ho odmietnem... verim, ze to bolo len 1x a ze zahral ulohu v tom alkohol. a skusil by este raz, tak by som mu nieco odrezala. to mu vzdy vravim aj to, ze sa vzdy vsetko dozviem, ani vysetrovat nemusim... vela kamosov a znamych mame, tak tazko nieco utajit. a teraz dokonca mi povedal sam nieco... tiez vcera vravel, ze nechape preco to vlastne vytiahol

alaguema
22. máj 2017

@salomke každý z nás??? Hovor za seba 😉 Vzťahy medzi mužom a ženou sú tie najmenej spoľahlivé. Len mizivé percento z nich je založených na nejakom skutočne hlbšom spojení, tie vytrvajú do konca života v harmónii. Zvyšok neprežije ani prvých 10 rokov a ak áno, tak len po formálnej stránke. Netreba sa brať tak vážne 😉

dominika6
22. máj 2017

@mius86 bože chudáčik..ved on ani nevedel že ho pobozkala...ved on ani nevedel že vlastne s ňou mohol spať,len kamoš mu to povedal čo ho videl..
čo od neho chceš?
ved chudáčik za nič nemôže..každú podvádzal,len ty si jediná na svete a nebyť kamoša tak by na to hádam aj zabudol..
však ti dal návrh..vrátiť mu to...
no nieje zlatý?
manžel roka..

dzjanetta
22. máj 2017

@mius86 Ahoj, ja nechápem načo Ti to vôbec hovoril...TERAZ po takom čase???..trapi ťa to..to je pochopitelné..sklamal ta a teraz stále na to myslíš..lahko sa mi o tom píše,ale skús to vypustit z hlavy....a bude dobre..držím Ti palce🍀

alaguema
22. máj 2017

@mius86 pozri, podvod je stále len podvod. Chlap, ktorý nemá problém opakovane podvádzať svoje partnerky z môjho pohľadu veľmi spoľahlivý vo veciach vernosti asi nebude. Ja vás niektoré nechápem. Prečo si myslíš, že ty si tá vyvolená? Prečo si taká presvedčená o tom, že tie ostatné boli bezvýznamné a chcel len teba? Lebo ti to povedal? Bol s nimi, spával s nimi, určite tam niečo bolo, čo ony a možno aj on pokladal za dôležité a asi im tiež nebolo jedno, keď im zahýbal s tebou.

mlil77
22. máj 2017

moj nazor je ze ti to ani nemal hovorit ........naco ti to teraz povedal ? bolo to davno, neries to.........

mius86
autor
22. máj 2017

@alaguema tak jasne, ze im to jedno nebolo ani mne... ale ked sme sa spoznali mali sme 15 rokov... medzitym sme mali ine vztahy. taktiez aj ked sme uz boli spolu, tak sme sa aj rozisli a asi az po 10 mesiacoch sa dali dokopy. medzitym sme boli dokonca tak pohadany, ze sme sa ani pol roka nebavili a dali sme sa naspat dokopy, lebo sme chceli byt spolu a zas sme boli o nieco mudrejsi... tak isto ako teraz... mna to jednoducho ranilo a potrebovala som sa vykecat a urcite aj s nim sa o tom budem este bavit a urcite budem hrat este chvilu aj urazenu... nech si nemysli, ze mi to je jedno... myslim, ze by to ranilo kazdu aj keby to bolo pred 30 rokmi... a ja som ten typ, ze radsej chcem vediet ako vyzeratj jak... pred niekym, co nieco vie a ja nie... je mi to jasne, ze on v tom nie je nevinne a musim sa len snazit verit a dufat, ze to bolo len 1x

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mius86
autor
22. máj 2017

@zltyslonik neviem, ja som tam nebola a ked chcem udrzat manzelstvo, tak mu musim verit... ine je uz len jeho svedomie. viem ze ma miluje a takziez svoje dieta. a ked by mozno ublizil mne, tak jej urcite nikdy a to mi aj povedal, ze aj ked mal moznost, tak v zivote by nerozbil rodinu, kvoli niekomu inemu. a ze ked uz raz prisahal, tak to aj dodrzi. musim len verit, ze vravi pravdu.

lienka737
22. máj 2017

@alaguema musím súhlasiť.
Poznám jedného kamoša, čo strašne chcel jednu babu.
Fakt ju chcel, ani nespával kvôli nej.
Nakoniec sa dali dokopy a predstav si - podvádzal aj ju len tak fičalo. Veľakrát.
Napriek tomu je s ňou a ona o tom netuší.

Kto je taký ku**vnícky typ, tak sa nezmení. Môže to byť aj princezná so zlatou hviezdou na čele. ľúbiť ju môže, ale podvádzať neprestane.

Chcela by som veriť tomu, že Tvoj prípad to nie je.

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mius86
autor
22. máj 2017

@lienka737 tak snad nie... ale ja sa vzdy vsetko dozviem ani neviem ako, len vzdy to boli somariny. on velmi dobre vie, ze je aj vela chlapov, co by chceli byt so mnou. jeden dokonca by urobil vsetko preto, aby som bola s nim, ale ja niesom ten typ... mala som x prilezitosti, ale nikdy som sa neopovazila nic spravit...

meryika
22. máj 2017

@mius86 stretla som chlapa,ktorý rozprával koľko žien mal a vzťahov ale keď som to začala počítať nevedelo mi to k jeho veku.Stretávala som sa sním ale niečo mi hovorilo že klame. Stále sa preriekol, že bol s tou a s tou ale vždy to odôvodnil, že to sme v tedy neboli spolu. Raz na plese som počula ako rozprával kamarátovi, že tej mladej by dal aj 400e keby s nim spala. V tedy som si potvrdila,že je hajzel. No šok prišiel neskôr, keď mi napísala jedna, žena a poslala fotky zo zasnub. Bol zasnubeny a boli spolu 5 rokov.Pritom ju podvádzal kade chodil. Musíš ho vyskúšať či to s tou ženou fakt bol iba náhoda.

mius86
autor
22. máj 2017

@meryika ale tak vacsinou casu travime spolu, tak neviem kedy by stihal ine... pred tym mozno, ale teraz asi nie, ale ani nemyslim, ze by ma podvadzal a keby ano, tak sa neprizna ani k tomu, ved to bolo jasne, ze teraz ho budem podozrievat, minimalne nejaky cas. tak by sa asi bal, ze pridem na nieco horsie, ne? a ako myslis vyskusat ho?

meryika
22. máj 2017

No neviem či si niekedy pozerala aféry tam sú príbehy až neskutočné. Napr.chlap podvádzal priateľku s jej naj.kamarátkami. A prišla nato iba podľa jednej uctenky a všetko to trvalo rok. Odporúčam to pozrieť. Dúfam že to nieje tvoj prípad

janickacrazy
22. máj 2017

@mius86 Minimálne by som mu skontrolovala mobil, mail a preverila, či nechodí na zoznamku alebo pokec. Koľko tu bolo takých, čo tvrdili, že ten moj by nikdy a nemal by kedy, no jasné, kto chce čas si nájde, nie si s ním 24 hodín denne.

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenkabaj
22. máj 2017

Ja som tvrdila to iste, že priateľ nemá čas, veď bol v práci alebo potom s nami. A nakoniec ma pol roka podvádzal

lilyianka
22. máj 2017

@mius86
1.nechapem naco ti to vesal na nos
2.vedela si,ze je to riadny prietrtnik kedze daval baby dole hlava nehlava ked bol s tebou...teda pardon on ich podvadzal s tebou....to je nejaky novy status,na kt.je potrebne byt hrdy?
3.nerozumiem preco si sa s nim dala dokopy ked si vedela,ze trtkal kade chodil

alaguema
22. máj 2017

@lienka737 môj prípad? Neviem. Vie niektorá s istotou, že je pre manžela po celý život jediná? Ako pozorujem vzťahy okolo seba, vyzerá to skôr, že opak je pravdou. Skoro každý chlap sa aspoň raz pošmykne. Niekto je taký blb, že to manželke zavesí na nos a niekto to urobí raz a poučí sa a niekto to robí permanentne a vedia to všetci, len ona nie...