Pohádali sme sa, lebo som mu neurobila večeru

2. apr 2024

Ja som dnes robila od 8 do 20:00 .. vstávala som o 6 .. nezastavila som sa celý deň bola som rada že mám ísť kedy na wc.. on robil 8 hodin .. prišiel domov a začal tu robiť scény že mám vypadnúť mu urobiť večeru že on je hladný.. príde vám toto normálne? Navyše nehovorím o tom že týždeň ležal doma ja som robila aj medzi sviatkami… on mi večeru urobil asi raz v živote keď som bola po troch dvanastkach a to som ho musela prosiť

viestta
2. apr 2024

Normalne to nie je, ale co si si vybrala to mas.

veronikat9
2. apr 2024

Povedz mu že nech si urobí pre seba 🙂 aj on má dve zdravé ruky.

taynee
2. apr 2024

Ale toto asi nie je jedine a prve nemiestne spravanie sa voci tebe, ze? Odpoved predsa poznas sama.

dskjhfdlkdjhl
2. apr 2024

No, ved Ta pri nom asi nedrzia retazou priviazanu😉

hopsas
2. apr 2024

Si snáď robíte srandu tu niektoré že sa na takéto veci pýtate čo si o tom myslieť? Tak čo si myslím ja? Že ten chlap ta.ma.za svoju.sluzku, rohožku. Absolútne žiaden rešpekt voči tebe. Otázka ale nestojí čo si ja o tom myslím, ale čo ty s tým budeš robiť.

lintu
2. apr 2024

Kto mu inokedy robí večeru?

pribinak
2. apr 2024

Mam vypadnúť mu urobiť večeru ? Len aby on nevypadol ale aj s dverami

Bože dobrý, s kým to žiješ? To sa ako k tebe správa? Ty si slúžka? Gazdinka? Či čo?

wolf_
2. apr 2024

A ďalšia... ženy, muži sú rovnako šikovní ako my. Vedia aj upratať, aj navariť, aj oprať, aj sa o deti postarať, aj všetko. Nerobte z mužov neschopákov a zo seba slúžky. On ti večeru robil asi raz v živote? Ja by som sa nedoratála keby mám spočítať koľkokrát mi muž spravil raňajky, obed, večeru, kávu, čaj... No, len ja nie som slúžka.

monicatko20
2. apr 2024

Au 🙈🙈 chudák aby od hladu neumrel..

egonsk
2. apr 2024

hladny chlap je protivny ako slepe crevo, asi cely den nejedol a teda dosiahol vrchol protivnosti 😁 ... idealne je mu spravit nejaku rychlu chutnu veceru (aspon klobasku daj varit) a ked sa dobre napraska, este ho osuloz tak, ze uz sam bude utekat z postele, alebo rovno hned po tom zaspi ... a uvidis, ze zajtra bude ako medik 😅😉

liusa82
2. apr 2024

ja nechápem niektoré ženy ako sa môžu takto ničiť pri takých debiloch.Mala som podobnú susedu.O pár rokov mladšiu odomňa a tiež mala doma takéhoto dilina čo jej kadečo vykrikoval.Ešte aj to,že mu nenabrala jesť sama od seba.Steny v bytoch sú tekné.Tak tam sme si vypočuli.A ona telivo si ho ešte aj zobrala namiesto rozchodu.Doteraz neviem čo na ňom videla.Lebo krásou neovplýval,peniazmi tiež nie a povahou už absolútne.Niekedy človek nepochopí tú slepotu a ružové brýle

hederamonstera
2. apr 2024

Zasa vymyslena tema? Uz je to tu dost trapne

dskjhfdlkdjhl
2. apr 2024

@egonsk a mozno by stacilo panvicou po hlave😉

vikiki29
2. apr 2024

Ženy, nekŕmte trola. Výmysel ako svet

brigitte93
2. apr 2024

Ze máš "vypadnúť "mu spraviť večeru, uz za to slovo by ostal hladný . To nemá žiadnu úctu ?!

srdeenko19
2. apr 2024

No zobrala by som sa a išla by som si krásne oddýchnuť a poriadne sa vyspať. K rodičom, na hotel?
Ani by ma nenapadlo ísť variť a obskakovat ho. On ta mal čakať s večerou a dat ti masáž nôh, pako jeden.

mamatroch
2. apr 2024

Ak ste spolu menej ako dva roky, v ramci EU mas narok vratit chybny tovar predajcovi / vyrobcovi - sup ho naspat k mamicke 😉
...by si odo mna nasiel spravu na WhatsAppe - veceru najdes na... a prilozeny link na youtube recept (hoc aj prazenica / ham-and-eggs alebo cestovina s nejakou omackou alebo aspon rybie prsty ci vyprazany syr - uz je aj hotovy obaleny ako mrazeny polotovar - ved to uz moja 13-rocna dcera zvladne odneviemkedy... Aby dospely chlap nevedel aspon par jedal uvarit?! ...a ked raz budete mat deti a/ alebo skoncis v nemocnici na dlhsiu dobu, tak co? Mu budes do ešusu odkladat nemocnicne obedy?)
...ja teda pracujem na 100 % HO a na skrateny uvazok, ale moj manzel odo mna cez tyzden nevyzaduje teplu stravu. Varim si pre seba co chcem a kedy chcem a on chodi na obedy na menu... Ja kolkokrat obedujem o druhej, ked dopracujem, uz ako mi to vyjde, to by este chybalo, aby mi tu uz o dvanastej dupkal nohami pri stole, ze je hladny... Ma dve zdrave ruky a ja tiez nie som kuchar z povolania... Nuz tie ruky musi pouzit bud na to, aby si navaril po chuti sam alebo si nimi na to menu kusi zarobit. Vikendy riesime tak, ze vacsinou ja varim v sobotu pre mna a deti (vacsinou sladke, co teda on nemusi - zatial ale este hladom neumrel, bud ma nieco, co ostalo z tyzdna alebo sa ide najest, neriesim) a v nedele vari vacsinou on, ja skor omackove veci typu segedin, perkelt alebo potom ryby ci rezne, no rezne zvlada i on pripravit... Ale taky gulas, fasirky, pecene kura... To je jeho domena a vidiet na nom ako sa tesi, ked nam chuti, on tu chut uz rokmi doslova vysperkoval... Cvik robi majstra 👍

katka700
2. apr 2024

Pošli ho k tej čo sa sťažovala že si muž sám dal oprať montérky 😂

lalenka33
2. apr 2024

Zavolaj Gizku Oňovú, keď to sama nevieš vyriešiť.

zuzanna33
2. apr 2024

Ako si naučíš tak budeš mať. Výchovu jeho matka zanedbala a ty mu pravdepodobne vždy vyhovies tak si rozkazuje keď dostane čo chce dá pokoj a bez ohľadu na to či si unavená alebo nie ak to povedal takým drzym tónom normálne to určite nieje

egonsk
2. apr 2024

@mamatroch lutujem tvojho manzela 😉 ... ale ked mu to vyhovuje, tak nech vam to klape a ste obaja spokojni 😅

wolf_
2. apr 2024

@egonsk nie len hladný chlap, aj hladná žena je protivná 😁

egonsk
2. apr 2024

@wolf_ keby len hladna... napr. taka viestta vie byt protivna aj kazdy den, ale ja ju berem aka je, lebo ona neni zly clovek, len mava taky prejav so mnou 😁😉

autor
2. apr 2024

@hederamonstera čo by malo byt na nej vymyslené? Nerozumiem 😂😂😂

autor
2. apr 2024

@vikiki29 ďalšia taká ? Čo je na tom vymyslené?
To je až tak neuveriteľne? Nabudúce pošlem hlasovku 😂

patus_2
3. apr 2024

Neuveriteľné je asi to, že si k tebe ako žene dovolí povedať: vypadni mi urobiť večeru ... A ty sa ešte spytas, či nám to príde v poriadku. Asi sa to nestalo prvýkrát, však?
Pobaľ si veci a utekaj od takého chlapa, lepšie to s ním už nebude...

nataly420
3. apr 2024

Nech si objedná debil

miadi
3. apr 2024

Nepride mi to normalne, ze pises na Mk ked si mala balit kufre jemu alebo sebe nech jeden z vas vypadne . Ja ked chcem tak muzovi aj hrozno davam do ust akoby bol Caesar a ja Kleopatra. A ked sa mi nechce tak mu jest neurobim zariadi sa sam. Ved sme dospeli.

olimuc
3. apr 2024

Urcite nie … ale nepride mi ani normalne vobec sa tym zaoberat.… Celkovo bude mat nejaku chybu, toto je asi len ta ceresnicka … vybrala si si chybny kus, takze jedine sa ho zbavit

sevrin
3. apr 2024

Toto mne nikdy nenapadlo nejakej mojej ex vynadať, že prečo nemám večeru. Nie som mentálne retardovaný, aby som si v dnešnej konzumnej spoločnosti nevedel zariadiť niečo do bachora. Billa je otvorená do deviatej, tak isto aj kebabizne, reštiky obyčajne varia do pol desiatej, ak nič z toho, tak si doma spravím proteínový šejk. Možností je veľa.