Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Maminky, tie ktoré máte psíkov, fakt už nie sú granule royal canin dobre, ako mi včera tvrdila predavačka v PET centre u nás v meste. Ponúkla mi inú značku 800g za 10e. My sme od chovateľa pre naše stena nafasovali zo začiatku royalky.

  Maminky prosim poraďte niečo veľmi účinné pre 7 ročné dieťa na afty. Má na mandli a na jazyku. Vďaka. 😊

  Kocky, nejaké real skúsenosti s nákupom, dodaným tovarom zo stránky deezee.eu? Ďakujem. 😊

  Baby prosim o rychlu radu.
  Mame 3 mesacne stena. Krátkosrstý trpaslíci jazvečík. Varoval u babky a v garáži si ľahol na kartón s lepidlom na myši. Neskutočne to ma zalepene a smrdí to. S čím mu to dat šetrne dole. Mňa napadol olej, ale neviem, ci môžem.

  Vláda ide schvalovať za takmer 2 miliardy obrnené transportéry? To fakt? Už zase neviem ci sa mam ešte smiať alebo už aj plakať. 🤔🤔 Vie niekto načo nám to bude?

  Neviem, ci je už toto na plač alebo stále ešte na smiech.

  Kocky, je tu prosím nejaká lekárnička? Kúpila som malej na suchý kašeľ tento tusirrex sirup, už sme ho mali niekoľko x. Má to byť junior. Lenže pani v lekárni mi predala od 12 rokov plus dospelých a všimla som si to až teraz doma. Môžem jej dat menšiu dávku, ci radšej nie? Dcérka má 7r. Ďakujem.

  😂 😂 😂

  👇👌

  😱😱😨

  Neskutočne sa bavím 😅😅😅😅 dala to na pani 👌👌🙏🏾🙏🏾 viac takých treba.

  (2 fotky)

  Asi Borimu trosku rupli nervy 😅😅 nečudujem sa ✌️

  Majme v srdci vieru, že všetko zvládneme... bez strachu🙏🏾 Vysoké vibrácie menia planétu a pritahujeme si dobro, tak to vnímam ja. 🤗
  Krásne to vystihla ❤️

  Maminky prosím odporučte nejaký sampon pre 7 ročné dievčatko, jemne, tenucke vlásky, poslednú dobu nejako inklinujú k jemnemu masteniu a trochu sa aj gucuju. Úplne detské šampóny co sme používali schauma a mixa už nevyhovujú. Dakujem za každý typ. 😊

  Baby, čo sledujete kanál Adel a Katarína. Katka už dala vyjadrenie na YT a teda cubrnim na to s otvorenou pusou. A hovorí tam, že dala vyjadrenie aj Adel, len to neviem nájsť.

  😅😅🤷‍♀️🙊 Ja by som tam doplnila aj iných 😅

  Baby, skúste mi napísať, čo si o tom myslite. 😊
  Mala je prvacka, od septembra majú v klube novú učiteľku. Mladá, max. do 40 rokov. Pozerá deťom do žiackej, rieši ich známky. Ale len takým, ktorí majú horšie známky. Pýta sa stále ci sa mala testovala doma. Keď sme teraz boli u zubára, tak sa pýtala, kde sme to boli, čo jej robil, ako sa vola 😅 Kde robí ja, muž. Rieši, že ja chodím pre malú až okolo 4 a muž okolo 1. Muž robí 24 ky, takže medzitým ma voľno a môže ísť pre ňu skôr. Ja cestujem každé ráno za prácou do mesta. Pýta sa jej ci sme očkovaní. Mala ma také hodinky s GPS, vieme jej na ne volať. Sem tam jej na ne zavolám, keď je v klube, nie v skole. Trebárs, že vyrážam z mesta a už idem po ňu, aby ešte vydržala. To je max. 10 sekundovy hovor. Ona jej hneď povie, aby to okamžite vypla , že si neželá, aby s mnou volala 😁 minule sme mali incident, že malú bolelo koleno a nechcela ísť na volejbal v rámci školy. Obvinila ju z klamstvá, neviem na základe čoho, že určite ju nič nebolí, nech si nevymysla a nech ide. Ze keď sa tam prihlásila, je to povinné. Vtedy som za ňou aj bola. Povinná je podľa mňa škola, nie krúžok. A dookola takéto veci. Ako sa zachovať, malej to vadí. Už som jej vravela, že nech jej na všetko hovorí, že nevie. Vola s kamoškou, žeby chcela odísť skôr z prace a hovorí, že nevie, ci sa jej to podari, pretože maminka akože mojej malej chodí pre ňu až o štvrtej a tatko len skorej. Klub je do pol 5. A kamoška jej na to odpovedala, to fakt? Nejako to preháňa, nie? 😅 Mne to je smiešne, aka je strašne pletkava. V tej skole sa rieši všetko, aj kuchárky. Ale tak asi nech sa bav,ia keď nemajú čo iné na práci, nie?
  povie, že nevie.

  Úžasná fotka 😍 😍 ❤

  Sedíme v kuchyni a malá (3r) si prdla.
  Muž jej hovorí, fuuuj, ale smrdiš.
  A malá mu na to: to si ešte nezažil, čo? 😀 😀

  To čo sa stalo s maminkou @sophina
  Veď ešte dnes prispievala a má zrušený účet? 🙁

  Baby prosím poradte nejaký trik. Nech robím čo robím stále mam na zrkadlách, oknách, sklach šmuhy 🙄 🙄 skúšala som klasicky okenou, cif na sklo, rôzne druhy švédskych handier. Nič, otras a keď zasvieti slnko, jak keby to 🐮 🐄 oblizala 😀