Pokec - zarobenie si

27. máj 2023

Ahoj, dúfam že ma nezveziete pod čiernu zem.🫣 Som mlada baba, chodím ešte furt na vysku a chýbajú mi peniaze. Samozrejme, pracu popri škole mám, ale ledva vystacim a to ani nemam peniaze na všetko ako by som si predstavovala. Nemám sa s kým na toto porozprávať a aj preto píšem anonymne lebo je to dosť take súkromne.Ale myslite, že to je blbosť? Len mám strach, ze keď je ten človek silnejší ako ja, aby mi nejak neublížil, nespravil niečo čo ja nechcem. Na sex ani nič do čoho by som bola zapojená ja by som nepristúpila, ale viem že ponuky budú aj na iné veci. Nechala by som niekoho chytat nohy, predala ponožky spodné prádlo 😅 pripadne nechala nech si niekto spravi dobre (ja sa ho ani nedotknem!), len raz mi to príde ako najväčšia blbosť a raz ako zárobok čo niekto ponuka to v praci nemam ani za deň a tu by som dostala za pár minút. Čo si o tom myslite? Kľudne úprimne, diky

tanyag
27. máj 2023

Mne raz jeden ponúkol za fajku 300€ 😂😂😂(samozrejme som na to ani nereagovala) na pokeci...tam sú iní úchyláci ... len si dávaj pozor dievča..nikdy nevieš na akého psychopata natrafíš..hlavne v dnešnej dobe...tvoj život má väčšiu hodnotu...

divokykonik
27. máj 2023

Jj, je to blbosť, aj keby nemám na suchý rožok, tak by som do toho nešla. By som sa tých týpkov bála 😆. Ja som dostala všelijaké "lákavé" ponuky, ale v živote. Akože ešte predať tie použité nohavičky, či ponožky 😆. Nemať ten kontakt hlavne.

sixo3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anonymanonym
27. máj 2023

Nesla by som do toho. Pises "nechala by som ho chytat nohy alebo nech si spravi dobre". Ok. A co spravis ak to bude nejaky magor a v zapale toho ako sa ukaja na tvojich nohach alebo si robi sam dobre si zmysli, ze mu to nestaci a uz ked ta tu ma a este dal do toho prachy chce aj nieco viac a "nie" nebude akceptovat?

autor
27. máj 2023

@tanyag Ano zevraj niektorí ponúkajú aj takto 😂 Síce nechápem ako môže byt niekto tak zúfalý, že ponúka toľko za jednu fajku, za sex alebo neviem za čo. Možno tam ide o to, ze mlada baba, veľa starým ľuďom sa páčia mladé, to vidno aj na ulici alebo v obchode. Ale ja by som nemala záujem až o také veci ako sex, oral atd. To je už moc 😀. A tiež neplánujem ísť niekomu domov, to mám strach. Len neviem, nechcem niekomu pisat, že sa bojím, potom keby mal nejaké bočné úmysly, tak vie ze som slaba a že to môže skúsiť. Tak teraz neviem, či to celé neni blbosť, ale zas takto si zarobiť za nič je tiež dobré. Neviem 😅😅😅😅😅

tanyag
27. máj 2023

@autor
Noo ja nie som už "mladá"...teda taká mladá...mám 36 a nejaký sopliak 20 ročný mi to ponúkal 😂 ale o to nejde..proste k ním domov nie...na ulici určite nie...v aute? alebo ako si to predstavuješ? riziko je stále veľké...nebuď hlúpa...tie peniaze za to nestoja

lindous
27. máj 2023

Ty budeš so sebou potom žiť, nie my, takže konaj podľa seba... ja viem, že by som to zvládala psychicky veľmi zle byť takýmto tovarom, nepríde mi to vôbec ako za nič, mne by z toho bolo pekne zle a to nie som nejaká netýkavka... a tiež je tu tá vec, že by som sa bála ako to skončí...

viestta
27. máj 2023

Ži tak aby ta minulosť raz nedobehla. Co je na internete, to je tam navždy. A na takej platforme sa to hemží nielen čudákmi a uchylakmi ale aj psychopatmi. Toho by som sa bála najviac.

autor
27. máj 2023

@viestta Ako myslíš že čo je na internete to je tam navždy ? Predsa aj čo je v realite je navždy a nič len tak nezmizne maximálne sa zabudne

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
27. máj 2023

Ale tým co je na internete si potencionálne vydieratelna. Keď budeš mat rodinu, deti, pracu... a niekto vytiahne tvoju pikantnú minulosť z internetu... Tomu sa hovorí kostlivec v skrini. Človek by mal žiť tak, aby sa takých kostlivcov báť nemusel.

autor
27. máj 2023

@jabadabadu A aká možnosť takýmto spôsobom by bola pred pokecom? Pokec bola popravde pre mňa taká prvá myšlienka keď som sa nad týmto zamýšľala.

diavant
27. máj 2023

No asi to myslela tak, ze ked si ta natoci hoc aj nahravanim obrazovky, tak uz sa z toho nevyvlecies. To iste fotky hoc len printscreen obrazovky. Aby si raz nenasla svoje fotky niekde kde nechces. Alebo tvoja rodina ci kamarati

lalenka33
27. máj 2023

Ty si fakt myslíš, že ti niekto zaplatí len zato, že ťa chytí za nohu? Alebo že si ho vyhoní sám a ty tam budeš len sedieť? To si môže zadarmo nad péčkom. Vieš aký úbožiaci a úchyláci toto ponúkajú aby k sebe nalákali zúfalky? Myslíš, že by sa ťa pýtali či chceš sex? Ako by si sa bránila? Oni sú si istý, že zúfalka, ktorá k nim príde nepobeží na políciu a neprizná sa, že šla k cudziemu chlapovi za peniaze čo je svojim spôsobom nelegálna prostitúcia. Ťa omrzel život? Nájdi si lepšiu prácu, popros o pomoc rodinu ale nerob ,,šlapku". Dobehne ťa to.

anonymanonym
27. máj 2023

A aj tak si myslim, ze by si stravila hlavne vela hodin za pokecom a bez zarobku. Je zrejme, ze je tam kopec "honibrkov", ktori ani nemaju v plane investovat € (mozno ani tie sumy co ponukaju nemaju a ziju od vyplaty k vyplate), ale budu z teba tahat pikantne info, fotky a ked si vyhonia za monitorom, tak sa uz neozvu.

nepic
27. máj 2023

@autor
Skôr možno nejaký stály vzťah,stáleho partnera. Viem že kolega tak mal a možno aj celých päť rokov takúto známosť cca 150km od domu,aj na večere,aj do kina a so všetkým čo k tomu patrí,ktorej finančne pomáhal a aj on bol spokojný a aj ona. Neviem ako to mal doma,len do práce odchádzal niekedy o deň skôr a niekedy prichádzal o deň neskôr, ale tak ako vodič kamiónu sa to dá doma ospravedlniť a zvlášť keď to doma nejako nefunguje tak ako má. Len sa treba zmieriť,že bude min o 20 rokov starší.

dadis
28. máj 2023

@autorka nerob to, dobehne ta to - bud ti niekto ublizi, bude ta vydierat, nakazi ta. Minule tu pisala nejaka baba, ze si privyrabala ako stetka na vysokej, po rokoch, ked uz bola vydata a deti, ju byvaly zakaznik spoznal a vydieral. A sex ma v dnesnej dobe devalvovanu hodnotu, nieto len ochytavanie noh. Na to ak ti niekto pristupi, tak bude ocakavat viac, dnesne prostitutky musia poskytovat k sexu pridanu hodnotu - rozne nechutne zvrchlosti.

mandzula
28. máj 2023

@autor podla mna je to akt zufalstva. Som este ochotna taketo zmyslanie akotak pochopit dajme tomu pri zene, ktorej od hladu umiera dieta, ale pri mladej babe bez zavazkov, ktora ma x inych moznosti, je to fakt zufale a smutne.

svetlonos
28. máj 2023

@autorka,
mam kamarata, s ktorym sme sa na tuto temu fetišov bavili. On ma tiez nejake speci veci rad. Nikomu tym neublizuje, je to inteligentny muz pohodak. Nikdy v zivote by ziadnej zene neublizil, nedaj Boze ju prinitil k sexu. Nie je to ziadny vygumovany dement ci uchyl a viem si predstavit, ze by mozno za tie malickosti vedel aj zaplatit. Ziadne "fajky" ani sex.
Tiez som sa smiala ked sme sa bavili, ze zalozime taketo sluzby 😁 Bolo to v ramci srandy.
Zaroven sme skonstatovali, ze je skutocne privela uchylov a je to nebezpecne.

zanka777
28. máj 2023

Je to strašne smiešne keď toľko smajlíkov dávaš hore dole ale mám kolegyňu jej sestra (mladšia od nej)doma mala ročného syna nemala peniaze presne také myšlienky ako ty... Išla si "zarobiť "cez pokec... Mladé 19 ročné dievča... Domov sa už k syncekovi nevrátila našli ju ráno niekde pri lese v krikoch podrezanu pohodenu ako špinavú handru..... Chudák dieťa...... Tak sa zamysli či ti to stojí za tych pár € navyše alebo sa radšej uskromnis a budeš žiť .... A žiť dôstojne

obleckodogymu
28. máj 2023

Je to veľmi nebezpečná záležitosť...nech sa s tým uchýlom stretneš kdekoľvek, ani nie u neho/seba doma, stále je to úchylny, chorý človek s túžbou po tebe a ty si sama, proti nemu bezbranná...asi si nezažila že by ťa niekto z mesta naháňal domov keď o tom vôbec rozmýšľaš a za to buď vďačná 😊ja som si zažila už kadejakých takýchto aj bez toho aby som s nimi mala akúkoľvek interakciu a nebolo mi všetko jedno.
Ďalej..privyrobenie si tým že niekomu poposielas fotky alebo záložis OF(to si nespomínala ale verím že aj tam ťa asi myšlienky zavedú)...určite si si vedomá že čo niekedy uploades na net, tam ostane už navždy. A ver že čím väčšie pikantnosti to budú, tým je väčšia pravdepodobnosť že sa to dostane medzi viac ľudí.
Skrátka skús na to ísť iným spôsobom, toto je veľmi veľký risk pre mladú babu, ktorá má asi na viac ako na predávanie svojho tela a služieb😊

katkati
28. máj 2023

Môže to dopadnúť aj tak, že nejaký magor nedodrží to na čom ste da dohodli a pouzije svoju silu, aby dostal aj to, čo si nechcela a nedá tu ani peniaze. Budeš zneužitá a bez zárobku. Je tam veľké riziko, niektorí ľudia sú schopní veľmi zlých veci a ubližia aj najbližším a nie to ešte czudzim ľuďom.

slavomira236
28. máj 2023

Ak chces robit novodobu k...u nech sa paci smelo do toho. Aj ked tam nieje sex tak pre toto ine pomenovanie nemam. Podla tvojich odpovedi si uz rozhodnuta

toskanka
28. máj 2023

Zostala som v šoku, ako môže takto uvažovať mladá žena studujuca na VŠ, ktorá by mala ovládať aspon jeden cudzí jazyk a pre ktorú by nemal byť problém ísť si počas prázdnin zarobiť do zahraničia, alebo si vedieť privyrobiť aj počas študia iným spôsobom. Si neskutočne naivná, neuvedomujes si rizika s tým spojené a navzdy môžeš pochovať svoju sexualitu.

diaszoky
28. máj 2023

Kazdy robi podla svojho vedomia a svedomia. Len tolko k tomu. Dalsi, prosim

rikarika
28. máj 2023

@sixo3 na margo tvojho prispevku zo vcera - mam vystudovanu ekonomiu, 20 rokov praxe v obore a pracovny trh sa ide o mna potrhat. Sa zamysli nad svojim oborom(ak nejaky mas) kym nieco napises.

zobaka
28. máj 2023

Pokec určite nie, medzi uchylacku chudobu 🥴 kým si mladá a slobodná skús zahraničie, budeš mať normálnu prácu a adekvátne zaplatenu

lujza123
28. máj 2023

Skus radšej onlyfans to je bezpečnejšie. Pripadne nejaké sex videochaty. Striptíz..
Alebo si nájdi nejakeho suggar daddy

Hlavne nebuď naivná, ked ti príde 10 chlapov osahavat nohy minimálne 7 z nich bude chcieť aj niečo viac a 3 si to určite vezmu aj bez súhlasu... Sama ženská v byte s nadržaným chlapom ako ho chceš ukocirovat?
Toto je iné ako klasické rande kde sa každý správa slušne, raz vystupujes ako sex pracovníčka tak ta tak beru.

lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz