Pokus rodiny dať ma dokopy so starším mužom

menonetreba7
24. nov 2020

Dobrý večer prajem , prosím Vás je tu niekto kto má staršieho priateľa myslím o viac ako 5 rokov , moja rodina má v plane dať dokopy s mužom starším o 14 rokov . Mám 21r. Prosím Vás ako to vnímate ?

patka06
24. nov 2020

tých 14 rokov nemusí byť až taký veľký problém, skôr to, že sa snaží tvoja rodina a nie ty môže byť vo vzťahu problémom

pribinak
24. nov 2020

Ty žiješ niekde v Pakistane, keď ti rodina organizuje s kým budeš randiť?

adusa1987
24. nov 2020
denden77
24. nov 2020

@menonetreba7 zaujimave.. u nas v rodine sa planuju skor vylety, ci co sa bude cez vikend varit 😁
medzi nami je 8,5 ale neviem co ti tato informacia da 😁

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
24. nov 2020

@adusa1987 🤷‍♀️

lucia851
24. nov 2020

@menonetreba7 ja mam manžela staršieho o 9 rok

ivkazba
24. nov 2020

@lucia851 len zrejme si si ho vybrala sama, nevybrali ti ho rodičia.
@menonetreba7 môj brat mal 23 keď si našiel slobodnú mamičku staršiu o 16 rokov. Dnes má brat 40, sú manželia a pre mňa ideálna dvojka. Ale našli sa sami. Nemyslím, že kvalitne a dlhodobo môže fungovať vzťah, ktorý je vynútený. Ale ak si svojprávna, tak nebudeš mať problém rodičom poďakovať za ponuku a zároveň vysvetliť, že partnera si nájdeš sama a vtedy keď ty uznáš za vhodné.

tanyan
24. nov 2020

čo presne znamená "má v pláne dať dokopy?"
vydať kvôli majetku? odsťahovať ťa k nemu?
alebo len chcú, aby ste si zašli na kávu a spoznali sa?

vevesh
24. nov 2020

@menonetreba7 no tak je otazka, aky je to muz a ako sa k takemuto vyberu stavias ty. Ak si TY s tym v pohode, tak ten rozdiel da sa - rozumej nie je to este vela, ale urcite casom budes citit (pre mna osobne privelky, ale pre moje zname castokrat v pohode)...

vevesh
24. nov 2020

@ivkazba moze, v urcitych kulturach je to norma🙃

adusa1987
24. nov 2020

@pribinak ma.rozosmial ten Pakistan 😆 mojmu ujovy tiez baba zhanala zenu bolo to trapne a on si vzal o 9 rokov mladsiu..mala smolu uz nemohla byt s kamoskou rodina 😆 inak ked som bola decko no pubertiak matka ma vecne k niekomu tiskala.ze buduci zat ale ako dospelu by som jej asi svoje povedala 😄

macekovam
24. nov 2020

@menonetreba7 a ty ho ,,chces?? ci ta chcu predat??? ci ako??

jozefmatej
24. nov 2020

@menonetreba7 nehnevaj sa ale príde mi to že buď bývaš v Afrike alebo si nesvojprávna

0silvia0
24. nov 2020

@menonetreba7 vnimam to tak, ze sa ta chcu doma asi zbavit, asi im uz pridlho visis na krku...