Pomáha vám muž s domácnosťou

barbora1522
20. jan 2016

Ahojte zienky, pomaha vam chlap v domacnosti? Ja som na materskej uz vyse roka a moj chlap ked pride z prace berie vsetko ako samozrejmosť. Ja musim vsetko, ako nevadí mi ze nerobí niektore veci doma ale ked chcem od neho nieco povie mi že on nemoze, je unavený, jemu sa neda, inokedy atd. On chodi do prace zarába peniaze, plati ucty a to je vsetko , nic podla neho nemusi...

tmavovlaskakatka
6. feb 2020

Ja pracujem z domu a muž chodí do práce, robí fyzicky, je dosť unavený, takže mi vôbec nevadí, keď si vyloží už len nohy, veľa krát ho však doma čakajú ešte papierovačky čo sa týka jeho práce. Ale cez víkend pomôže, v sobotu povysáva a takmer každú nedeľu varí obed on.

mireckin
6. feb 2020

Samozrejme ze pomaha..moj vzdy pomahal este aj pred detmi a odkedy mame deti, tak oddychujeme iba v noci ked spime..my mame dvojicky a moj muz mi vzdy vravi, ze on vie ze materska dovolenka nie je dovolenka..ze on ma kolkokrat viac kludu v praci nez ja doma, takze cim viac pomoze a odbremeni ma (ci uz sa venuje detom alebo domacim pracam) , tym lepsie pre vsetkych..pretoze ked je toho na jedneho prilis tak je clovek unaveny, nervozny a velakrat aj vyhorety a to ma potom zly vplyv na vztahy a atmosferu v rodine (a samozrejme aj na sex)..partneri by si mali pomahat predsa..samozrejme aj u nas sa neda vsetko na rovnako, napriklad varim zo 70% ja, a to preto ze muz az tak velmi varit nevie..jednoduche jedla ako losos, vývar, zapekane maso, prazenica, kasa a pod. to vari super a vzdy sam od seba a po sebe aj uprace kuchynu..tie ostatne jedla varim ja lepsie a zvycajne pocas obednajsieho spanku deti, takze nie je o com..bez problemov ked vidi ze je dost pradla a ja som nestihla cez den tak operie, vyvesa, posklada, alebo povysava, dokonca umyje vanu, lebo vie ze mna z toho hrozne bolia krize..nase deti od narodenia kupe vzdy tatino, je to ich chvilka zabavy po celom dni, ja kupem iba velmi vynimocne..prosto pocas dna som tu na domace prace a deti iba ja a snazim sa postihat co najviac (tak ako kazda mama), ale akonahle pride nas tatino domov, tak sme na vsetko dvaja a SPOLU.