Pomoc ľuďom v núdzi

hoblinka13
4. jan 2014

Neviete,ci existuje nejaka tema,kde je suhrn ludi,ktori potrebuju materialnu alebo inu pomoc?Napadlo ma,ze urcite poznate v okoli alebo medzi kamaratkami,v rodine ludi,ktori by potrebovali oblecenie,hracky alebo cokolvek ine,co by bolo mozne darovat.Je vela inzeratov,kde zeny ziadaju pomoc,ale urcite je mnoho este chudobnejsi,ktori nemaju kontakt s internetom a nevedia koho poziadat o pomoc.

vanessamakulova
1. feb 2018

@vanessamakulova
@kacoorka mozem pekne poprosit? Mam 6 mesacu

vanessamakulova
1. feb 2018

@nikoloza dobry den mozem velmi pekne poprosit ? Mam dve dcerky ..poberam len rodicovsky prispevok..na oblecenie nam neostava..vopred Dakujem

vanessamakulova
1. feb 2018

Dobry den ...
uz som skušala všade .Ako vidim su tu dobre mamicky ktore predavaju krasne vecičky..
Ja bi som len pekne chcela poprosit o niejake oblečenie ktore moze niekto podarovať..
Som slobodna mamina bez manžela , mam dve dcerky poberam len rodičovsky prispevok,s toho platime najom a ostava nam uz len na stravu.
Na oblečenie nemame peniažky, preto bi som potrebovala niejaku pomoc s oblecenim ..
Velmi rada bi som niekde pracovala ale bohuzial nemozem ked že mam malu dcerku ma 5 mesiacov a druha ma 6 rokov ...moje detičky nemaju ziadne hračky..je mi to velmi luto .ze im to nemozem dať..ze sa nemôzu potešit,niejakim vecičkam...velmi pekne chcem poprosit niejaku dobru rodinku ktora ma nieco na odnosenie a rada podaruje , rodine ktora si to nemoze dovolot.Ja tiez nemam vela oblecenia ..mam len to čo mi niekto doniesol..ktore je uz dos stare,odnosenè..Velmi bi nam pomohla aj niejaka obuv , ale hygiena ..nieco co uz nepotrebujete...Pevne verim ze sa najde niekto kto rad pomoze ...Vopred Velmi Pekne Dakujem

beky1813
1. feb 2018

@vanessamakulova ja sice na darovanie momentalne nemam, kedze vsetko odkladam pre druhu dceru, ale mas tu kolonku bazar, tak si vies navolit, co hladas, velkosti a aj cenu, ze 0 eur, je tam vela oblecenia, hraciek, urcite nieco najdes. Dalej sa obrat na organizacie v meste, byvaju zbierky pre socialne pripady, burzy, kde su aj veci na darovanie. Potom aj vela ludi vyuziva organizaciu ludialudim, tam po prevereni situacie mozes ziadat o veci, peniaze.

vanessamakulova
1. feb 2018

Dakujem pekne za info..

cecilia68
1. feb 2018

@fidka79 Tiež zdieľam tvoj názor...už tu bolo toľko podvodníčok, až katastrofa a ženy sú nepoučiteľné :( Téma je síce stará, ale na reakciu zakladateľky sa tu zbehlo toľko "obetí" 😢😢😢 Ja pomáham cez stránku ĽUDIA ĽUĎOM, lebo tam si stránka preverí a "preklepne" sociálne slabšie a choré deti. Som len opatrná.

vanessamakulova
4. feb 2018

Dobry den prajem 
Ja bi som mala taku menssu prosbicku na vas prosim vas ak vi ste boly taky dobry a ci bi ste to nepodarovaly mojim fetickam boli bi sme vam velmy vdacny .
Viete mi sme v zlej situacii a poberam malo peniazky mam 3 deticky a bivam v podnajmy bez manzela obcas nam neostava ani na poriadne jedli boli bi sme vam vdacny za vsetko prosim vas na kolenach som tu nova a na stranke Darujeme ma mozu potvrdit as o dva mesiace verim ze ste dobra dusa ktora ma vie pochopit prosim vas ozvite sa my

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cecilia68
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beky1813
5. feb 2018

@vanessamakulova uz mas 3 deti? Nedavno si mala 2. Ved si pozeraj, co pises.

vanessamakulova
5. feb 2018

Vlaste mam tri ale ta najstarsia nie je primne ...ona zije s mojou babkou..len som chcela nieco aj prenu

beky1813
5. feb 2018

@vanessamakulova matka roka, co nevie, kolko ma deti

vanessamakulova
5. feb 2018

Nie som ziadna" matka roka" len som tu tretiu nespomenula lebo ona ma vsetko..len som chcela pre tie dve ktore nemaju nic ...

beky1813
5. feb 2018

@vanessamakulova a este mas aj zazracne normalny pravopis.

vanessamakulova
5. feb 2018

Podla teba ty mas aky pravopis? Nikoho tu nebudes uražat !!!

cecilia68
5. feb 2018

@vanessamakulova Veď má pravdu, najprv napíšeš v jednej vete 15 gramatických chýb a ďalší príspevok bez chyby😂

vanessamakulova
5. feb 2018

V poriadku..ziadnu pomoc od vas neočakavam.Dakujem

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maglenka123
5. mar 2018

Dobry som slobodna mamicka s dvomi detmi byvam v trnave.. Potrebovala by som pre dcerku detsku ohradku ma 10 mesiacikov uz sa zacala aj stavat tak by nam to teraz velmi pomohlo...Nemam na to dostatocne financie abi som kupila novu tak vas velmi pekne prosim ked viete o niecom kto daruje tak mi prosim napiste...dajte mi vediet velmi by som bola rada ked mi niekto pomoze...dakujem

drobcek2510
15. mar 2018

ahojte chcela by som pomoctt

funka
23. mar 2018

Ahojte,darujem plyšové hračky,pre dieťatko,ktoré by potešilo

hani56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
csincsi89
13. júl 2020

@lubinkas este aktualne prosim?

maca2019
9. okt 2020

Dobrý deň 🍀,som koordinátorka O.Z. neziskový svet-budujeme domov ❤️,naša základňa je v Gbeloch 🥀 a naša nadriadená Ilonka Damborská 💗 Mám nastarosti Hlohovec a okolie,ak viete o rodinke,detičkách,mamičke,oteckovi,starých rodičoch,proste ľudí ktorý potrebujú pomôcť 🍀 môžete mi vkľude napísať 🌹Nájdete ma aj na fc Martina Mikulová🌺,rada pomôžem 🙂
Ak ste ľudia z dobrým srdiečkom ❤️a chcete pomôcť budem rada ak ma kontaktujte 🌷

jakubkanci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mihokovaklaudia12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonka100592
6. dec 2023

@hoblinka13 Ahojte volam sa Simona touto cestou hladam financnu pomoc .Emília a Liliána sú naše vytúžené dvojičky. Narodili sa skôr, v 31.týždni tehotenstva. Kým Emília predčasný pôrod znášala dobre, žiaľ, Liliána nie. Dostala krvácanie do mozgu a neskôr pribudla epilepsia a diagnóza detská mozgová obrna kvadruparéza. Boli sme sklamaní, zúfalí, beznádejní, nevedeli sme ako a kde začať s liečbou. Všetky naše predstavy o šťastnom živote troskotali.Potrebujeme financne pomoct pre deti na Vianoce .

simonka100592
6. dec 2023

Ahojte volam sa Simona touto cestou hladam financnu pomoc .Emília a Liliána sú naše vytúžené dvojičky. Narodili sa skôr, v 31.týždni tehotenstva. Kým Emília predčasný pôrod znášala dobre, žiaľ, Liliána nie. Dostala krvácanie do mozgu a neskôr pribudla epilepsia a diagnóza detská mozgová obrna kvadruparéza. Boli sme sklamaní, zúfalí, beznádejní, nevedeli sme ako a kde začať s liečbou. Všetky naše predstavy o šťastnom živote troskotali.Potrebujeme financne pomoct pre deti na Vianoce .