Pomoc niekomu v núdzi - tip

ivv8
29. nov 2020

Ahojte, hladam na fb skupiny cez ktore sa da pomoct druhým maminám aj inak ako finančnou pomocou ( poslat oblecenie, hracky, kozmetiku, plienky, jedlo atd ) a neviem tam najst nic schopne kde by ludia pisali aj svoje príbehy a co potrebuju. Neviete mi prosim poradit? Poslat link na taku skupinu pripadne rovno kontakt na nejaku maminu o ktorej viete ze je slobodna pripadne v ťažkej situacii v očakávaní a nema jednoducho zakladne potreby ? Rada by som niekomu takému tieto vianoce pomohla, len teda neviem sa v tom orientovať. Dakujem moc 🙂))

blondiee83
29. nov 2020

Detskemu domovu by si nechcela pomoct? https://dedkolinany.sk/sponzoring?fbclid=IwAR1U...
Ja som sa rozhodla pomoct tomuto konkretne.

ivv8
autor
29. nov 2020

@blondiee83 no ja by som rada poslala veci od 0-pol roka a to neviem ci zrovna v domovoch sa im to zíde, mam nejake veci ktore nechcem predavat su starsie ale podla mna pekne nositelne a tak isto aj svoje veci. Myslim ze by sa hodili nejakej mamine co nema vela penazi. Ale tak dakujem za tip

qetka
29. nov 2020

pozeram, ze si z Devina. V Devinskej novej vsi je jedna mamicka, co hlada take rodinky (mamicky), ktorym treba pomoct. A su tu dve dalsie, ktore vozia vecicky do azyloveho domu v Malackach. Ale zrovna asi ored tyzdnom viezli. Pridaj sa na FB mamicky z Devinskej a pozri si. Prva je Dominika, Tie co vozia su Adela a Lubica 🙂
Pravidelne im nosime veci a oni to distribuuju dalej 🙂

ivv8
autor
29. nov 2020

@qetka ahoj nie tam som byvala kedysi uz som mimo BA ale mam uz aj nejake tipy dalsie takze dakujem

any_soj
29. nov 2020

zachranmezivoty.sk

kikuska1010
3. dec 2020

Dobry den mozem poprosit pre deticky situaciu v sprave vysvetlim

jakubkanci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ursula22
13. feb 2021

@kikuska1010 dobrý deň, čo by ste potrebovali?

jakubkanci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jakubkanci
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mihokovaklaudia12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jakubkanci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonka100592
6. dec 2023

Ahojte volam sa Simona touto cestou hladam financnu pomoc .Emília a Liliána sú naše vytúžené dvojičky. Narodili sa skôr, v 31.týždni tehotenstva. Kým Emília predčasný pôrod znášala dobre, žiaľ, Liliána nie. Dostala krvácanie do mozgu a neskôr pribudla epilepsia a diagnóza detská mozgová obrna kvadruparéza. Boli sme sklamaní, zúfalí, beznádejní, nevedeli sme ako a kde začať s liečbou. Všetky naše predstavy o šťastnom živote troskotali.Potrebujeme financne pomoct pre deti na Vianoce .