Poraďte, ako ďalej riešiť môj vzťah

19ninka27
8. dec 2012

Zdravim babenky mam problem uz dlhsi cas, tyka sa to mojho vztahu s priatelom . Zijeme spolu uz 6 rokou mame 3 rocne dietatko ktoremu sa velmi tesime a lubimeho nadovsetko na svete. Lenze ja uz dlhsi cas nemam zaujem o priatela ako mam ho rada, zvikne mi chybat ale netuzim snim mat sex☹ nejak mi to nechyba a ked uz nemame dlhsie tak uz idem aby sa nehneval. Pred dvomi ci tromi mesiacmi sa priatel opil s kamaratom a ostal u neho na noc . Zlakla som sa co sa deje ci je v poriadku a atak ale zbytocne som sa obavala on sa veselo zabaval s kamaratom , vcera to urobil znova. Tiez neprisiel somou len dnes doobeda. Ziadne vysvetlenie nic, ani som sa ho na nic nepytala. Dnes som mu na Fb nasla nove priatelstco s jednou babou ktora pochadza od nas z nasho mesta je mladsia ako ja. Co by ste si o tom mysleli?? On sa ku mne sprava pekne , nezanedbava ma , dava mi vyplatu , kupi darcek a stale mi vravi ze ma miluje len mam obavy ze ma podvadza ale ja si nieko v hlave ticho sepkam ze tomu neverim ze on by toho schopjy nebol☹ ale nic nieje nemozne. I ked viem ze asi ma moze ked ja nepreejavujem sex snim☹ a to len preto ze ma vela krat sklamal a ja som si o nom vytvorila zlu mienku a neviem ju vytiahnut z hlavy☹ viete mi natoto nieco poradit"?? Budem rada za vase nazory, Dakujem

19ninka27
autor
9. dec 2012

@longi4 tak toto sa mi paci jak si to napisala🙂 🙂 veru nadej je vzdy 🙂 tak len dufat a skusat🙂