Poraďte kam dať chorú matku bezdomovkyňu

lilina585
12. sep 2018

Mam mamu 50tnicku. 10rokov nerobi, celych 10rokov rokov bola zavesena na roznych muzoch, je alkoholicka. Nastarala sa o nas 4dcery po cely cas. Jedneho dna nam dali vediet jej znamy, ze ju zavodnuje,je zlta. Zlutovala som sa,zobrala ju do nemocnice, kde sa zistilo, ze ma 6500e dlzobu na zdravotke. Vybavili sme jej splacanie exekucie po 20e, aby ju osetrovali a preplacali lieky. Z nemocnice nemala kde ist, vzala som ju k sebe, kym sa nezotavi a nepostavi na vlastne nohy. Dostava 60e v hmotnej nudzi. Medzi tym sa dostala k alkoholu, kym som bola v praci, raz sa opila a prestala brat lieky. Odisla a na druhy den sa vratila s rozbitou hlavou. Ma diagnostikovanu alkoholicku cirhozu pecene a psychiatricky posudok alkoholik v terminalnom stadiu. Cize dozivotne uz prepity rozum. Mam ju doma, kde mam aj 5rocneho syna. Nemozem si ju nechat doma. Je psychicky fakt chora. Zivit si ju nemozem dovolit. Nemam nato jednoducho financie. Poradte co s nou! Na liecenie ju odmietaju zobrat, ze takeho pacienta nemaju ako liecit. Na krku mi nemoze ostat. Kam ju mam dat? Existuje nieco pre takychto ludi doslova bezdomovcov? Vedena je len na obec bez trvaleho pobytu. Robit uz nemoze, invalidny nedostane. Nikto mi nevie poradit kam ju dat do akeho ustavu, co by sa o nu postarali... prosim poradte. Som uz ja na nervy z nej.

lilina585
autor
3. dec 2018

@eva8 dakujem ❤

didileo
3. dec 2018

@lilina585 Ďakujem za info. musíš veriť, že to vyjde. Držím prsty.