Poslala som chalanovi fotky v spodnom prádle a on sa mi vyhráža, že ich zverejní. Čo mám robiť?

susan001
28. jún 2019

Poslala som jednému chalanovy fotky v spodnom prádle a on sa mi vyhráža že ich zverejní.. Zablokovala som si ho na ig ale aj tak sa bojím lebo to môže urobiť. Ja viem že som sprostá, hlúpa krava atď ale naozaj potrebujem pomoc. PROSÍM

unicornlady
28. jún 2019

A je ti tam vidieť aj celé telo, teda aj tvár?
Raz tak v televízii hovorili, že ak už človek posiela priateľovi (ktorý môže byť neskôr ex) fotky, tak nech radšej len bez tváre. V prípade nezhôd, aby sa práve takéto niečo nemohlo stať, že fotky zverejní atd..

wikiwiki
28. jún 2019

Už budeš mať aspoň ponaučenie, že žiadne takéto fotky sa neposielajú!.. No skús tú stránku, tam by ti mohli pomôcť..

arcticcode
28. jún 2019

Haha, začni sa mu vyhražať so žalobou ohľadom GDPR, za to zú likvidačné pokuty (likvidačné zmanená že nejaké percento zo štátneho HDP, čiže niekoľko milionov)

susan001
autor
28. jún 2019

@unicornlady no tvár nie ale keď to pošle ľuďom ktorý má sledujú budú vedieť že som to ja😞

susan001
autor
28. jún 2019

@floretine ďakujem

lucka12399
28. jún 2019

@susan001 zacni sa mu vyhrazat aj ty policiou, alebo ze to povies niekomu a urobis mu problem aj ty

kiwi3
28. jún 2019

a cim sa vyhraza? preco? je to niekto, koho poznas? inak neviem, ale fotiek v spodnom pradle vidim denne xy, este ked ti tam nevidno tvar, tak ti to moze byt sumafuk. bud to treba ignorovat alebo ak je to nieco vaznejsie, podat trestne oznamenie

janinka007
28. jún 2019

a čo od teba chce za to, že ich nezverejní, čím sa vyhráža?

sissy27
28. jún 2019

@susan001 no čo, nech zverejní. Na kúpaliská chodíš? Tam ťa ľudia vidia v plavkách, to nie je veľký rozdiel. A odpíš mu, nech zverejní, ale že v žiadnom prípade sa s ním nemieniš deliť o prípadný zisk z reklamy a sponzorských príspevkov 😀
A ponaučenie do budúcna snáď máš... Inak on ti neposlal na výmenu nič, že by si zverejnila aj ty?

susan001
autor
28. jún 2019

@janinka007 aby som mu posielala ďalšie fotky

susan001
autor
28. jún 2019

@sissy27 poslal ale ja som si to neuložila

kittykat22
28. jún 2019

@susan001 a ty ho poznas osobne alebo nie?

whatever1
28. jún 2019

Vyhrazanie je trestny cin, napis mu ze sa chystas na policiu, uvidis poserie sa od strachu. Konverzaciu s nim si nevymazala vsak? Aj keby ano povedz ze mas vsetky spravy ulozene.

janinka007
28. jún 2019

@susan001 kašli na neho prosím ťa, napíš mu, nech si nakreslí a nech čaká predvolanie na políciu a už sa s ním nebav.

simonaprava
28. jún 2019

hlavne sa ho neboj a neukaz strach. naopak, aj ty sa mu pekne povyhrazaj, ze ak to urobi, ty das policii konverzacie, kde pise, ze ich uverejni. na takych nesmies so strachom, ale do nho.

miakurka
28. jún 2019

S tymto si mala ratat ze sa moze stat. Aj to ze ich ukaze kamaratom, len aby sa pochlapil 😉 nic prijemne, hlavne si nevymaz konverzaciu s nim ako ti pisal ze ich zverejni ak mu neposles dalsie. Nepises ani vek, a ak si este pod zakonom a co zverejni co i len jednu bez na policiu tam ti uz pomozu. Ty budes mat do buducna ponaucenie ze neverit nikomu, a modli sa nech ich nevycapi este niekde na pokec a kadejake stranky...

kvetinka75
28. jún 2019

no budeš mať poučenie do budúcna, nerobiť viac takéto somariny. A nikomu ani frajerovi nikdy nič také neposielaj.

opica_skorica
28. jún 2019

@susan001 Predstav si situáciu, že namiesto spodného prádla máš na nich plavky-bikiny. Je vidieť viacej?
Ak nie, tak sa netráp nad debilom.

kamlicek
28. jún 2019

@opica_skorica suhlasim s tym. Zbytocne si z toho robi tazku hlavu. On len skusa kolko si moze dovolit

susan001
autor
28. jún 2019

Ďakujem vám všetkým za rady a podporu

enusamt
28. jún 2019

Mozno to bude zniet ako zlahcovanie, ale ked si porovnas spodne pradlo a dvojdielne plavky, tak uplne rovnako odlhaluju/zakryvaju... takze by som si tazku hlavu nerobila, pokial nie si na foto vo vyslovene vyzyvavej polohe 😉

sapetka
28. jún 2019

Skor mi to pride ako vyfabulovane co pises a nie realne

tykat
28. jún 2019

@susan001 ...nič mu už neposielaj a vôbec nereaguj...tvoje fotky v spodnom pradle nikoho nebudu zaujimat dlhsie ako par minut...

moninah
28. jún 2019

@susan001 ani sa s nim uz nebav. Ak mas nejaky stres zo zavolania policie, kludne im napis na fb (policia Slovenskej republiky tusim). Ide o to, ze mozno nie si jedina, ktoru vydiera. A takehoto vycuranca tvoj strach a necinnost iba povzbudi.

fialka1318
28. jún 2019

@susan001 ahoj ja ked som mala asi 17rokov tak som tiez posielala ale bez tvare a ked to poslal na socialnej sieti niekomu tak ma len chvalili ze mam peknu postavu a ludia si z toho nic nerobili 🙂 alebo som im povedala ze sa do mna zabuchol a to nie je moje telo ze chcel nejake fotky tak som stiahla z intenetu a poslala mu to a ze je to uchylak ze ich bude otravovat a ze nech ho hned blokuju lebo ma obtazuje :D ale urcite mu uz ziadne fotky neposielaj 🙂 kazdy sme boli mladi a robili sme vselijake blbosti 🙂

slavuska1506
28. jún 2019

@susan001 napíš mu, že už je nahlásený na políciu, tak nech to skúsi. A hlavne, NEMÁŠ tam tvár, takže ti nikdy nikto nedokáže, že si to ty. Kamoš mi raz poslal fotku, že mam peknú prdelku. A poviem ti, že tá baba sa zozadu fakt na mňa podobala, aj kerku mala takmer takú istú, vlasy atď. Ale nebola som to ja (mala lepšiu riť :D ). Našiel to na nejakej erotickej stránke a ani mi nechcel veriť, že to nie som ja...

amelia000
28. jún 2019

@susan001 a kolko mas rokov?

petrao2
28. jún 2019

Nech zverejni a co?
Dalsie mu neposli a ked zisti ze s tebou nemoze manipulovat prejde ho to a najde si inu obet
A ty nabuduce budes vediet co a ako a nebudes posielat nikomu fotky ktore nechces zverejnovat

susan001
autor
28. jún 2019

A bolo by mi celkom aj jedno keby to poslal na internet že cudzím ľuďom ale on sa vyhrážal že to pošle tým ktorých sledujem(kamarátov /kamarátky ) a to by pre mňa bolo tisíc krát horšie. Ale už som mu to napísala potom sa zrazu začal vyhovárať že je to falošný účet a tak..